.
Отговор в тема
Страница 60 от 63 ПървиПърви ... 10505657585960616263 ПоследнаПърви
Резултати от 1 476 до 1 500 от общо 1566
  1. #1476
    Някой може ли да препоръча сайт за рокля или костюми (сако) за изпращането?

  2. #1477
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Всъщност ... лесно се ходи на този ток, защото платформата не е грамаданска и се усеща къде стъпваш , освен ако не си обувала токове до сега.
    От авина и аз мисля да си поръчам илиии... направо ще ида края на седмицата до Стара Загора.


  3. #1478
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Споделяйте от къде са ви роклите


  4. #1479
    Супер фен Аватара на dqvolcheto9
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 412
    София-Пиротска.Момичетата бяха много приятни и съм много доволна,а още повече съм доволна и от цвета,защото е много нестандартен и неопределен и до сега никой не е бил с такъв цвят.Но имам проблем с обувките и чантата...
    ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕ <3

  5. #1480
    Здравейте, само искам един съвет да дам. Избирайте си рокля, така че да можете евентуално и след това да си я носите , а не да събира прах. нека е по-скъпа дори ама поне и за после да върши работа. Роклите на Виргиния ЗДравкова са наистина уникални!!

  6. #1481
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Апък да си кажа, че вече си имам и обувки и чанта (еднакви цвят и материя, направо не мога да повярвам, при положение, че са от различни магазини) и бижута и роклята е на финала. Само че ме притеснява, че деколтето ще трябва да се преправя, защото си взех сутиен ужким за такова деколте, но пак се вижда малко, а не мога да си купя още един сутиен. Малко ми е тъпо, при положение, че тя вече ми завърши горната част, даже и подплатата ми приши, но нали ми каза в началото, че няма проблем... :Д

    Както и да е, доволна съм.

    А за изпращането мислех да не си купувам специални дрехи, но ми подариха за рождения ден една разкошна пола, но няма да мога си я нося тогава, защото ще сме с тениски, но нищо.


    А за момичето, което писа над мен - с такава идея си избирах модела. Моята е много изчистена и като се скъси до под коляното си остава една чудесна официална рокля

  7. #1482
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    И аз да си се похваля, че си купих 3 рокли.
    Първата за изпращането е бежова. Втората (за морето) е коралова с малко златисто и последната(балната) е черна.
    Тя ми е по тялото, с къси (почти до лактите) дантелени ръкави, има дантелена лента точно над пъпа. <3 Малко над коляното е. Обувките ми са черни, велурени, с червена подметка и наподобяващо дантела отстрани. Чантичката е червена.
    Другите ми са бежови сандали(ток с платформа) с панделка отпред. Чантичка за тях нямам още, но ще си взема.
    Аксесоари още не съм си взела, но смятам да си взема някакви малки обеци и по-къса верижка за колието ми, което не смятам да свалям.
    Бельо няма да си вземам, защото имам подходящо и за трите рокли.
    Много съм доволна.
    Само обувките ми бяха проблем, но всичко е окей щом си намерих моя размер и желан модел.

    Предложете нещо за грим? Много се колебая за червено червило. Очите мисля да ги направя в стил cat eye или просто с малко очна линия. И да, сама ще си правя грим и прическа, и всичко.

    Изкуствени мигли добра идея ли са според вас? Аз си имам едни хубави и мисля да ги сложа, но още не съм решила на 100%.
    *сън*

  8. #1483
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    и аз да се похваля, макар иначе да не си падам по тия типичните момичешки неща :Д
    за изпращането в даскало и после в ресторант с класния си взех една прекрасна рокля, черна, релефна с нещо като цветя, доста изчистена, купих си и мастилено сини велурени обувки на висок ток :3 мисля за 'церемонията' в даскало да съм с роклята и някви пантофки, а после за вечерта да сложа обувките, само се чудя дали да съм с бежов или черен чорапогащник :д взех си и чантичка, черна, като на ивици сгънат сатен е, прекрасна е :3
    за бала роклята ми още се шие, не ме радва толкова, но наистина се видях в чудо и само тази изнамерена от нета беше приемлива.. прасковено розова е, до коленете, нагоре е затворена (мряза си пъпчасалия гръб и шия и не исках да ги показвам, макар да имам големи цици и с някяо рокля с бюстие щях да съм жестока :с) и отзад на шията има панделка от плат :д утре ще си взема обувките за нея, дано са удобни и тъй :3 снимки след точно месец.. аах :д

  9. #1484
    Moda_
    Guest
    Здравейте! Имам страхотни чисто нови сандали, реплика на Занотти. Купих ги за 38номер, но според мен са 39Н. Някой ако проявява интерес да ми пише във Фб.!
    https://www.facebook.com/Rina.Georgi...1472668&type=3

  10. #1485
    Момичета, кажете някой хубав магазин за рокли в Пловдив, че дъщеря ми още не си е избрала!

  11. #1486
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Купих си и бижута. Всичко вече е на 6.
    Смених реда на роклите, ама няма проблеми :Д
    *сън*

  12. #1487
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    имаш си грим и прическа демек правила си пробни и си решила, че ще са те или? :Д
    аз си взех роклята миналия петък, поръчах си 2 различни по цвят орхидеи за китката, на място ще прецения коя да сложа :3 събота съм на маникюр, неделя на грим и прическа, имам си обувки и чантичка.. бам бам, готова съм :д

  13. #1488
    Интересно ми е колко от вас всъщност са "изцедили" мама и тате, за да си позволят да отидат на така очаквания бал, който като се размислиш не е като да си завършил Харвард,примерно...
    I have a dream

  14. #1489
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Хах. Аз си платих 150 лв общо за рокля, обувки и портмоне, и съм супер доволничка. Моят бал е чак на 5-ти юни, но с нетърпение очаквам да видя колко хубаво вие сте се издокарали

  15. #1490
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    Цитирай Първоначално написано от saruhi Виж мнението
    Интересно ми е колко от вас всъщност са "изцедили" мама и тате, за да си позволят да отидат на така очаквания бал, който като се размислиш не е като да си завършил Харвард,примерно...
    не си оцелила хората, на които да го казваш тва. иначе и аз съм против селенията и прекалената помпозност, но всеки си има глава на раменете (дали е пълна или празна.. няма как да го променим). моята рокля излезе 150лева, търсих по магазините първо по-евтина, но моделите бяха покъртителни и се принудих да шия в последния момент. за обувките се изръсъх 70лева, но по-важно ми е да са ми удобни и да не си счупя някой крак по време на вечерта.
    чакам снимкии :3

  16. #1491
    Цитирай Първоначално написано от JustaLittleKid Виж мнението
    Да, хаха.

    saruhi, не разбирам аз пък защо хората, които не се вълнуват за бала и завършването си, са решили, че трябва да убиват настроението на тези, за които този ден е важен? Всеки родител е преценил какви пари може да отдели за това, тъй че... аз лично не виждам смисъл да се коментира. (:
    Всеки има право да коментира това, което сметне за добре. Това, че думите ми може би са те "жегнали" не означава, че съм целяла да съсипя нечие настроение. Грях е да тормози човек родителите си, които цял живот бачкат, за да ти осигурят интернет, лаптопче и парички за кафе. Това е тяхно задължение в известна смисъл, но то приключва там, където сам осъзнаеш, че започваш да прекаляваш с разходите и да ставаш в тежест Друг е въпросът, че аз също се вълнувах изключително много за бала си, но не съм се изхвърляла с някакви космически суми, макар да знаех, че все отнякъде могат да дойдат парите за това, което желая.
    I have a dream

  17. #1492
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Коя е твоята "земна" сума, с която мина бала си? Поне да си дам мнението на основата на нещо.

    Всичко, което написа, всеки вече го знае - не знам дали си наясно с това.И аз не дадох космически суми за бала си, да не си помислиш, че се засягам от поста ти.

    Вярно, не всички родители могат да си позволят да купят на детето си рокля/костюм за 500+лв(и не не включвам нищо друго в тая сума освен рокля или костюм, аксесоари отделно), но и ти не си права, като казваш, че не трябвало да товарим родителите. То си е техен избор. Някои го приемат като последен подарък преди да станеш "възрастен" и да "напуснеш гнездото". В крайна сметка така или иначе, след това ще трябва да си помагаш и сам, освен ако не си милионер или с родители със голеееми заплати. Коментара относно парите е абсолютно излишен. Дори не знам защо изобщо беше повдигнат този въпрос. Всеки си преценява сам за себе си - дали ще разчита на средства, които е изкарал сам или помощ от мама и татко.
    *сън*

  18. #1493
    На различните места е различно, децата понякога могат да са ужасно зли, ако съучениците ти непрестанно се хвалят какви рокли ще имат и т.н., а твоята е асеновградски 'от котюр, могат да те скъсат от подигравки. В някои градове нямаш шанс да намериш нещо на по-сносна цена - при нас преди 3г рокля под 500лв буквално НЯМАШЕ. Стига сте се изказвали неподготвени!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  19. #1494
    Кога ти е балът, че в неделя ще я вземаш?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  20. #1495
    А как си намери обувки без роклята? Или не дай си Боже нещо ако не ти хареса, ко правим?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  21. #1496
    Дано всичко е наред! Желая ви едно прекрасно изживяване на всички!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  22. #1497
    Голям фен Аватара на bubaduc
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    960
    момичета, трябва ли да се притеснявам, че вече имам и рокля и обувки и чанта.. още е октомври
    You are everything baby ! ol baby !

    ahahehha ;*

  23. #1498
    Аз също вече имам рокля мислех че съм единствена

  24. #1499
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Аз пък имам само идея какво искам и като рокля, и обувки, и клъч, и грим, и бижута. Ама още нищо не съм купувала.

  25. #1500
    И аз отидох да търся рокля която си бях харесала от снимка но накрая избрах нещо съвсем различно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си