.
Отговор в тема
Страница 61 от 63 ПървиПърви ... 115157585960616263 ПоследнаПърви
Резултати от 1 501 до 1 525 от общо 1566
  1. #1501
    Голям фен Аватара на bubaduc
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    960
    аз пък точно обратното , бях си намислила нещо и тъкмо се чудих как да го нарисувам на някоя шивачка и видях абсолютно това в роклята ;д някакъв огромен късмет и беше моят номер.. :Д
    You are everything baby ! ol baby !

    ahahehha ;*

  2. #1502
    Супер фен Аватара на IWannaBeSedated
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    2 600
    Нямам представа какво искам, какво ще ми отива и накрая ще си купя в последния момент.
    //а дано не съм лош пророк


    When I let go by a day without talking to you, that day's just no good... (

  3. #1503
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Как така нямаш представа какво би ти отивало? Поне нещо най-общо, ако не друго, като цвят или дължина поне?

  4. #1504
    Супер фен Аватара на IWannaBeSedated
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    2 600
    Дължина - да, цвят - не.
    Не нося рокли и не знам на какво ще се спра накрая.


    When I let go by a day without talking to you, that day's just no good... (

  5. #1505
    Голям фен Аватара на bubaduc
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    960
    ако си бледа, заложи на ярки или тъмни цветове, ако си мургавка-бежаво, бебешки пастелени цветове
    You are everything baby ! ol baby !

    ahahehha ;*

  6. #1506
    Не подценяваите и мнението на продавачките. Пробвах 6-7 рокли които си избрах от каталога и нито една не ми стоеше добре. Накрая попитах момичето от магазина според нея какво ще ми отива и останах много доволна

  7. #1507
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Аз скоро трябва да ходя да си купя плат. Някакви идеи към кой град да се насоча, та да имам по-голям избор и от платове и от рокли (да пробвам подобен модел на това, което искам евентуално) .. уж към Асеновград съм се насочила, но получавам много противоречиви отзиви за там.

  8. #1508
    Голям фен Аватара на bubaduc
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    960
    аз бях миналата седмица в асеновград и честно да ти кажа не съм гледала за платове , но си спомням, че мернах един-два магазина. Обаче има толкооова много магазини за готови рокли, супер много се вдъхнових и адски много идеи ми дойдоха , докато разглеждах
    You are everything baby ! ol baby !

    ahahehha ;*

  9. #1509
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Аз лично няма да обикалям напред-назад по градовете, смятам само из моя да огледам, че има разни бутици, магазини и всевъзможни шивачи. Отделно дето си имам предложение от шивачка да си купя плат и да обсъдим идеи ако реша. Пък и съм се насочила към класическа визия, съответно и червена, къса рокля ще намеря навсякъде.
    Наскоро гледах един съвсем мъничък магазин по центъра, в който видях най-прекрасната къса, червена рокля с черен колан и V-образно деколте и мога да я обличам и след това по други поводи. Когато казах на майка ми, тя почти скочи от стола и каза, че още следващата седмица отиваме да видим и пробвам. Дано е на някакви по-нормални пари, че не ми се ще да се ръся много за рокля. Поглеждайки я, мислех за матирани, топли, кафяви сенки по очите, червило в телесно и съвсем леко розов руж.
    По-предната седмица пък, отново в същия магазин, видях друга къса, червена рокля с черни парчета плат и прекрасна черна дантела. Силно драматична изглеждаше и някак си се сетих за винено червило, черен опушен грим и черна, матирана очна линия.

  10. #1510
    На скоро си купих от този сайт за дамски облекла http://dreskod.com/ 2 официални рокли и останах много доволна. В е- магазина има интересни модели подходящи за изпращания и за дискотека, а и някои от роклите мисля, че са добър избор за бал. Прочетох и за някакви добри ВИП намаления. Дано коментара ми да е от полза

  11. #1511
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    tori
    " винено червило, черен опушен грим и черна, матирана очна линия. " е много по-добре отколкото да съчетаваш червена рокля с розов руж


  12. #1512
    Братовчедка ми има бал тази година и вече си е купила рокля. Учуди ме това, че официалната роклята за изпращането я е купила от български онлайн магазин и щом я видях се оказа че е направила страхотен избор и то от сайт. Приятно се изненадах.

  13. #1513
    Голям фен Аватара на bog4eto
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    905
    Здрасти момичета Имате ли представа дали някъде има подобна рокля http://www.ever-pretty.com/all-dress...he09768nb.html или колко би ми струвало на шивач?

  14. #1514
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Тази рокля специално я има в почти всеки магазин..

  15. #1515
    Голям фен Аватара на bog4eto
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    905
    Амии аз съм от София, разгледах доста магазини, но точно тази не я открих. По поръчка не искам да се занимавам. Тъй че, ако някой се сети поне един, в който да има този модел от хубав плат, наситени цветове и т.н., моля да драсне името или адреса

  16. #1516
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    ^Във Варна ми я предлагаха почти навсякъде, друг е въпроса, че изобщо не съм си търсила такава.. по едно време мислех, че нарочно го правят, била много актуална и тн. Така де, ако имаш път насам мога да те упътя.

  17. #1517
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Много се вълнувам, намерих(ме) прекрасна дантела, която съвпадна идеално с цвета на другия плат, който съм харесала. Тази седмица ще ходя да ми взима мерки.
    Дантелата не е от най-скъпите - 52лв/м, но честно казано, беше единствената, която ставаше за нещо и ми допадна наистина, а обиколих доста магазини. Средна цена, мисля, е за дантела. На нас няма да ни трябва много, де, но се радвам, че не избрах такава от 100+лв. :Д
    След като ми вземе мерки и след първата проба, за да съм окончателно сигурна на какъв цвят обувки и клъч ще заложа, ще започна да си ги търся. Аксесоарите знам какви искам да бъдат. Малко с грима съм объркана, но има време. :Д

  18. #1518
    Повече от фен Аватара на Dollie
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Moon~ :)
    Мнения
    350
    Купих си идеалната рокля,и то от 3тия магазин в който влязах, а във Варна има доста. Учудих се,че стана толкова бързо, защото дори не знаех какво точно искам, ноо съм много доволна ) В магазина ми предложиха и чанта в същия цвят, останаха само обувките.

  19. #1519
    Banned
    Регистриран на
    Feb 2015
    Мнения
    45
    аз също трябва да си взимам но незнам какъв цвят да си избера


    http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=638743

  20. #1520
    Супер фен Аватара на DarknessAngel
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    1 401
    Мацки, ако някоя желае, продавам роклята си в комплект с обувки и чанта за 100, ако някой се интересува на ЛС.

    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви.Затова не завиждай, не знаеш кой с какво е платил!

  21. #1521
    Тази прическа е много хубава - https://www.facebook.com/FashionIsTh...type=3&theater

    Нали са на мода плитките и коковете, това е доста добра комбинация за тези, които искат да са с прибрана коса.

  22. #1522
    Момичета купихте ли си роклите вече, колко струват горе-долу ?

  23. #1523
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Шия я. Ще излезе 600 макс. Реално в момента е мега трудно да намериш нещо по-евтино от 500.

  24. #1524
    Повече от фен Аватара на Dollie
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Moon~ :)
    Мнения
    350
    Моята е 770. Наистина под 600-500 трудно се намират, има ама са някви шитни.

  25. #1525
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    ^
    точно обратните впечатления имам. Страшно хубави евтини рокли и ужасни за над 1000 лева. Почти идентични модели и някакъв сатен, който изглеждаше все едно е дизайнерката си е рециклирала нощниците.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си