.
Отговор в тема
Страница 62 от 63 ПървиПърви ... 1252585960616263 ПоследнаПърви
Резултати от 1 526 до 1 550 от общо 1566
  1. #1526
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    толкова пари, маайко.. :д
    моята къса, по наш модел без особени излишности излезе 120 при шивачка, а на бффто ми, която беше с дълга, с камъчета и дантела излезе към 400. и повече не сме ги облекли ест

  2. #1527
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Моята също е 700 и не бях особено съгласна да се дават толкова пари само за една рокля, нооо.. така се получи.

  3. #1528
    Голям фен Аватара на Andjyy
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София
    Мнения
    914
    Вие сериозно ли? 600-700 лева? Свят ми се зави
    Да пуснете снимки, ей

  4. #1529
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Благоевград
    Мнения
    358
    Аз нямам снимки, но имам описание. Роклята ми ще е къса, на 2 части - корсет и пола. Корсета е кожен, на места с дантела и бели полупрозрачни (не знам как да ги опиша) камъчета. Полата е къса и разкроена. Редуват се по 3 пласта кожа и тюл, като тук-там върху тюла има съвсем миниатюрни камъчета - като за акцент.

    За прическа още не съм решила... може да я боядисам в червено. Косата ми е до раменете, но не искам екстеншъни. Вероятно ще е пусната и ще направя някакви небрежни букли надолу...

    За грим не съм мислила, но ще е нещо по-дискретно. Черен молив с блясък и очна линия... нещо подобно примерно.

  5. #1530
    Според вас какъв цвят обувки ще стои най-добре на рокля, на която цвета и е пепел от рози или нещо подобно?

  6. #1531
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от _Aphaea_ Виж мнението
    Според вас какъв цвят обувки ще стои най-добре на рокля, на която цвета и е пепел от рози или нещо подобно?
    бели


  7. #1532

  8. #1533
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от MonnyMonsterr Виж мнението
    Аз нямам снимки, но имам описание. Роклята ми ще е къса, на 2 части - корсет и пола. Корсета е кожен, на места с дантела и бели полупрозрачни (не знам как да ги опиша) камъчета. Полата е къса и разкроена. Редуват се по 3 пласта кожа и тюл, като тук-там върху тюла има съвсем миниатюрни камъчета - като за акцент.

    За прическа още не съм решила... може да я боядисам в червено. Косата ми е до раменете, но не искам екстеншъни. Вероятно ще е пусната и ще направя някакви небрежни букли надолу...

    За грим не съм мислила, но ще е нещо по-дискретно. Черен молив с блясък и очна линия... нещо подобно примерно.
    Направи
    Изглежда интересна


  9. #1534
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella Виж мнението
    бели
    И аз си мислех за бели, а тази, която ми шие роклята ми каза, че ако лъснела една бяла обувка под тази рокля всички щели да ме гледат в обувките и предложи по-скоро нещо телесно, но аз пък мисля, че така много ще се сливат.

  10. #1535

  11. #1536
    Супер фен Аватара на pressiana
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 017
    Цитирай Първоначално написано от _Aphaea_ Виж мнението
    И аз си мислех за бели, а тази, която ми шие роклята ми каза, че ако лъснела една бяла обувка под тази рокля всички щели да ме гледат в обувките и предложи по-скоро нещо телесно, но аз пък мисля, че така много ще се сливат.
    сребристи според мен

  12. #1537

  13. #1538
    Цитирай Първоначално написано от veni91 Виж мнението
    На скоро си купих от този сайт за дамски облекла http://dreskod.com/ 2 официални рокли и останах много доволна. В е- магазина има интересни модели подходящи за изпращания и за дискотека, а и някои от роклите мисля, че са добър избор за бал. Прочетох и за някакви добри ВИП намаления. Дано коментара ми да е от полза
    Аз не обичам вашия сайт, те са фалшиви

  14. #1539
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    https://www.facebook.com/mashable.vi...5575216575437/

    Прилоша ми от Мери-Кейт и Ашли Олсън.


  15. #1540
    ^^ Свраките си остават свраки, това е положението.

  16. #1541

  17. #1542
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella Виж мнението
    https://www.facebook.com/mashable.vi...5575216575437/

    Прилоша ми от Мери-Кейт и Ашли Олсън.
    приличат на предрусали 45 годишни анорексични лелки... повечето от дамите , които участваха в клипа, бяха стил" не стреляй ,мамо, аз съм"
    maDamn

  18. #1543
    Голям фен Аватара на Starless
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    604
    Някой, който е минал през тези неща може ли да ми каже какви пари горе/долу вървят роклите на Жана Жекова?

  19. #1544
    tedi1234
    Guest

    Cool Моята рокля

    Аз моята си я купих от бутик Julia Kontogruni много съм доволна, продавачката имаше много добро отношение насочи ме към това което най - много ми отива, а моделите им са уникални ето това e страницата им в фейса https://www.facebook.com/JULIA.KONTOGRUNI/?fref=ts мисля че отвориха магазини в Стара Загора и Бургас. Дано съм била полезна.

  20. #1545
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    На Джулия масово роклите ѝ приличат на надценени, леко преправени, лъщящи нощници.

  21. #1546
    Цитирай Първоначално написано от _Aphaea_ Виж мнението
    Според вас какъв цвят обувки ще стои най-добре на рокля, на която цвета и е пепел от рози или нещо подобно?
    Бежови на ток, или сребристи.

  22. #1547
    Голям фен Аватара на Enchanting
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    619
    Някой поръчвал ли е рокля от Aliexpress?
    Просто ми е интересно, разглеждала съм, но нищо не ми грабва окото.

  23. #1548
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220

  24. #1549
    За моя бал реших да не харча много пари. Взех си една рокля за 120 лв. от Карамеша Фешън. За тези, които се интересуват магазинът се намира на ул. "Гео Милев" 1,гр. Стара Загора. Абсолютно никой не разбра,че роклята ми е по-евтина от на другите и с нищо техните рокли не бяха по-добри. Имаше момичета, които бяха ходили при някаква известна дизайнерка и накрая две от тях бяха с еднакви рокли. Така че няма смисъл да се хвърлят излишни пари.

  25. #1550
    Голям фен Аватара на Enchanting
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    619
    Някой друг да знае такъв тип магазини и в някои други градове?
    И на мен не ми се дават много пари.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си