.
Отговор в тема
Страница 6 от 63 ПървиПърви ... 23456789101656 ... ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 1566
  1. #126
    Голям фен Аватара на taamara
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    885
    ^ Невероятна е

  2. #127
    И аз ще съм абитуриентка тази година .Знам каква рокля искам,но съм сигурна,че няма да мога да си намеря такава .Толкова снимки гледах на минали и по-минали абитуриенти и нищо не ми харесва...

  3. #128
    Голям фен Аватара на taamara
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    885
    ^ Не се притеснявай толкова носиш модела на шивач и така
    Миналата година една съученичка си хареса модел рокля на някакъв известен дизайнер и шивачката й направи същата така че, споко, има си варианти

  4. #129
    Цитирай Първоначално написано от taamara
    ^ Не се притеснявай толкова носиш модела на шивач и така
    Миналата година една съученичка си хареса модел рокля на някакъв известен дизайнер и шивачката й направи същата така че, споко, има си варианти
    И тоза вариант го обмислям,обаче знам,че няма да стане същото както го искам,все нещо ще се обърка и пак ще се ядосвам.Надявам се да мога да си взема рокля от чужбина,ако тук не си харесам,пък да видим какво ще се получи накрая.

  5. #130
    много са красиви всички

  6. #131
    DiddyFilth-на мен не ми хареса роклята.
    Обаче тая,дето пусна Бианка на предната страница е страшна(за розовата говоря).Нито кич,нито нещо прекалено гадно.Просто хубава.

    Ufff - Всеки с вкуса си.И на мен 90% от тези,които показаха снимките си тук,не ми харесаха,ноо..така е.Не може всички да сме на едно мнение. (:
    Ето няколко предложения:



    ^Невероятнааааааа е.Май вече имам още една любима рокля.

  7. #132
    Роклята принадлежи на един доста омразен човек.

  8. #133
    Ама е яка.

  9. #134

  10. #135
    ох и аз тази година 6те съм абитуриентка .. и незнам направо каква рокля искам ... 4удя се дали да е дълга или по - къса .. нзз
    искам не6то цветно.. да се откроява .. семпло и в съ6тия момент много оригинално ..
    винаги има две мнения .. -моето и грешното ..

  11. #136
    аз знам само че искам дълга рокля за бала ми..по нататък

  12. #137
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    моят бал ще е тази година,но честно казано-идея си нямам какво искам

    П.П.-според вас как е по-изгодно:да си купите роклята или да ви я ушият?
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  13. #138
    Да си купиш.
    Ушиването на рокля може да крие доста неприятни изненади и главоболия,въпреки че и при мен го има варианта за шиене..

  14. #139
    [quote="lipstik"]Да си купиш.
    Ушиването на рокля може да крие доста неприятни изненади и главоболия,въпреки че и при мен го има варианта за шиене..[/quote=]


    +1... Аз искренно се надявам да си намеря подходящата рокля, защото имам много познати които на бала си изглеждаха отвратително с ушити по поръчка рокли

  15. #140
    Супер фен Аватара на justt
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 267
    Не давай положението, в което си, да те промени. Ти го промени! : )

    .....

  16. #141
    Аватара на DiddyFilth
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Сан Венганца
    Мнения
    99
    Последната е много добра...освен другата на Росица Котюр която постнах тази ми е фаворит,но има нещо което не ме кефи затова се спрях на другия модел... А според мен е по-добре да е купена роклята отколкото шита.. Подкрепям мнението на lipstik...Макар,че шитата е по-вероятно да е по-ефтина нямам намерение да рискувам



    Запомнете,че се пише метЪл а не метАл... Металите нямат нищо общо със стила музика метЪл ...


    Благодаря за вниманието!!!

  17. #142
    Цитирай Първоначално написано от lipstik
    Да си купиш.
    Ушиването на рокля може да крие доста неприятни изненади и главоболия,въпреки че и при мен го има варианта за шиене..

    Аз си ших рокля и нямах нито главоболия, нито ми излезе скъпо. Платих около 180 лв(заедно с платовете), ама не помня дали беше само за балната и за тази за изпращането, защото и нея си ших. Но трябва да имаш ясна представа за това, което искаш да се получи накрая.

  18. #143
    Да, но не е сигурно на какъв шивач ще попаднеш

  19. #144

  20. #145
    шитата рокля има своите добри страни
    първо правят я такава каквато поискаш
    второ правят я точно за тебе и точно за твоите размери
    трето сама определяш кое,къде и как
    а това че няма да намериш шивачка са глупости...няма да и платиш докато не я направи

  21. #146

  22. #147
    видяхте ли тези - само две са, но допреди няколко дниги нямаше, което ме кара да мисля че тепърва ще слагат още модели от колекцията - http://marquise-group.com/shop/index.php?cPath=142_153

    и тези също - http://marquise-group.com/shop/index.php?cPath=65_127

  23. #148
    9 месеца няма да ми стигнат да си намеря рокля, която да ми хареса...
    Магазините са фраш с грозотии (
    Why not try adding a bit of... Bongo?

  24. #149
    Цитирай Първоначално написано от crippledalice
    9 месеца няма да ми стигнат да си намеря рокля, която да ми хареса...
    Магазините са фраш с грозотии (
    ами точно заради това..отиваш само да мериш да видиш кой модел ще ти хареса,после утиваш и вземаш плат какъвто си пожелаеш и ти я шият ,такава каквато я искаш

  25. #150
    И ако не ми я ушият както аз искам си блъскам главата? Не мисля. Все ще намеря нещо
    Why not try adding a bit of... Bongo?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си