.
Отговор в тема
Страница 54 от 63 ПървиПърви ... 444505152535455565758 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 326 до 1 350 от общо 1566
  1. #1326
    Супер фен Аватара на DarknessAngel
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    1 401
    Някакви идеи какви аксесоари ще стоят добре на тъмносиня рокля, приблизително цвят navy? Мислех си за сребристо.

    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви.Затова не завиждай, не знаеш кой с какво е платил!

  2. #1327
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Сребро много ще подхожда!

  3. #1328
    Аз съм за бежово/перли нещо по-класическо. Зависи от роклята.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #1329
    Супер фен Аватара на DarknessAngel
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    1 401
    Семпла, изчистена.

    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви.Затова не завиждай, не знаеш кой с какво е платил!

  5. #1330
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Мразя дантелени рокли. Не слагай хубави обувки с дантелена рокля.
    Аз имам такива черни и бежови и ги слагам с нещо изчистено, за да изпъкнат. Сега съм решила, че ще ги нося пролетта с 7/8 панталон и си търся такъв. Само да не ми замръзнат глезените, но трай бабо.
    И да, ужасно неудобни са. Обичам ги.
    Ох, Джоли, пак започваш с глупости.
    Има дантелени роклички, купени за 15 лв от кварталния магазин. Има роли с дантела за 35 лв метъра.
    Не ги обобщавай.

  6. #1331
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Цитирай Първоначално написано от DarknessAngel Виж мнението
    Някакви идеи какви аксесоари ще стоят добре на тъмносиня рокля, приблизително цвят navy? Мислех си за сребристо.
    И ти си от моята мафия Ще я съчетая със сребристо.
    Взех си обувки от Кокетна. Харесват ми, удобни са и мога да ходя с тях.

  7. #1332
    Според мен среброто ще стои много красиво.

    А иначе за дантелите - моята беше много скъпа, от един магазин за платове на Витошка, не помня точно колко беше, но тя, заедно със сатенен плат, струваха над 100 лева.

  8. #1333
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Ох, Джоли, пак започваш с глупости.
    Има дантелени роклички, купени за 15 лв от кварталния магазин. Има роли с дантела за 35 лв метъра.
    Не ги обобщавай.
    Не ми е по вкуса. Обичам дантелите само по бельото си и никъде другаде - може би евентуално малко по сватбената рокля. Още по-малко с коктейлни обувки - те са за гладък плат според мен. Лично мнение
    И повечето дантелени роклета по магазините са толкова грозни, че ми отключват рефлекса за повръщане. Освен това ги свързвам с Нова година, тоест за мен това е зимна рокля за излизане - не за бал. Абе мразя ги. :Д
    YSMF как са? Замисляла съм се да поръчам от там няколко пъти и все се чудя, чудя и не го правя накрая.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  9. #1334
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Коректни са, обаче гледай таблицата с номерата, а не карай наизуст.

  10. #1335
    Голям фен Аватара на joannalof
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    818
    Ох,купих си рокля и съм толкова щастлива ии влюбена в нея Днес за първи път търсих по магазините,не знаех какво искам - нито като дължина,цвят,плат,деколте ... мерих към 10 и като се видях с едната знаех,че това е моята.Страхотно чувство!
    Животът е като огромно виенско колело - върти се,нови хора качват се и слизат. Първо си долу, после горе. И изпитваш страх от височините, и от долините. Но въпреки всичко винаги носиш тръпката и желанието за живот в себе си. <3 (h)

    Цитирай Първоначално написано от meche95
    off i az se 4ydq dali da se topiram i da iam syper qk obem noo moje o6te ot 1viq den da biq na o4i?

  11. #1336
    Голям фен Аватара на blondeVIP
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    NYC
    Мнения
    850
    Прекрасно е като чета, че сте си купили рокли и едновременно с това адски плашещо.
    Аз също съм абитуриентка тази година, но освен някакви мои идеи в главата ми, и приблизителна представа за цвят нямам нищо повече. Нито веднъж дори не съм пробвала нещо.
    Четох доста мнения назад и май искам просто вид съвет от вас ( като безпристрастни ) .
    Доста висока съм (178см) и приблизително във форма - не точно в момента, но вече съм започнала да се връщам към нормалните си форми и килограми. Всички, които ме познават ми казват колко много би ми отивала къса рокля, защото имам дълги крака, но още от малка и до ден днешен искам дълга рокля.
    Като цяло това беше роклята, която ми хареса преди 1-2 години и продължавам да искам нещо такова като модел.
    http://prikachi.com/images/644/7049644X.jpg - без колана и може би малко по-различна, но като цяла особено надолу искам нещо такова.
    http://prikachi.com/images/650/7049650k.jpg
    http://prikachi.com/images/652/7049652h.jpg
    Това са горе долу роклите, които харесвам като модел.
    За цвят съм се спряла на тъмно син (navy) , зелен или прасковен, като ако избера navy-то мисля за бежави обувки и чанта.
    И тъй като най-добрите ми приятелки, са в моя клас и общо взето не могат да ми обърнат особено внимание, когато им искам съвет, защото и те самите още нямат представа за вида си искам от вас съвет и може би предложения.
    And so I put this on my life
    Nobody or nothing will ever come between us




    You know i'd do anything for you.. but you won't do the same !!!

  12. #1337
    Третият модел е прекрасен, но нямам такива гърди.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  13. #1338
    JustaLittleKid
    Guest
    Дааа, прекрасна е! Аз преди време я бях мернала в една страница, влюбих се... ама наистина трябва да имаш изключително хубав бюст за това деколте. Нещо, с което, уви, не мога да се похваля. :Д :Д

  14. #1339
    JustaLittleKid
    Guest
    Ох, не мога, трябва да си покажа бъдещата рокля!!! :Д
    Макар че ще ми я шият, защото никъде не мога да намеря толкова малък модел, ще бъде по подобие на този:
    http://www.pronovias.com/cocktail-dr...ollection-riva (Страшно благодаря на момичето, което беше пуснало в тази група сайта на тази марка! Прекрасни рокли имат.)
    Няма да бъде в този цвят, защото преценихме, че не е подходящ за мен. Избрахме един много интересен цвят, синьо-зелен, много е красив, надявам се да се получи добре. Тази седмица трябва да ми бъде първата проба, нямам търпение!!!
    Чудя се какви обувки ще избера, ще бъдат платформи 100%. Но има време...

  15. #1340
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Оф, ходих на първа проба, платът е прекрасен, личи си, че е качествен. Роклята беше в доста неугледно състояние, но г/д успях да си представя какво ще представлява и също ще бъде прекрасна. Само с обувките имам проблем - не мога да си намеря, а тези, които съм харесала в сайта ги няма в моя номер, но дано се появят. И сега само се чудя дали да имам нещо за отгоре. Вие ще имате ли? Някъв шал или сако или нещо такова?

  16. #1341
    ^няма ли да е по-добре с болеро вместо сако (поне аз бях с такова и седя по-добре, но си зависи и от роклята де )

  17. #1342
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    да бе, дадох ги само за пример тези, за да ми се отговори

  18. #1343
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от JustaLittleKid Виж мнението
    Ох, не мога, трябва да си покажа бъдещата рокля!!! :Д
    Макар че ще ми я шият, защото никъде не мога да намеря толкова малък модел, ще бъде по подобие на този:
    http://www.pronovias.com/cocktail-dr...ollection-riva (Страшно благодаря на момичето, което беше пуснало в тази група сайта на тази марка! Прекрасни рокли имат.)
    Няма да бъде в този цвят, защото преценихме, че не е подходящ за мен. Избрахме един много интересен цвят, синьо-зелен, много е красив, надявам се да се получи добре. Тази седмица трябва да ми бъде първата проба, нямам търпение!!!
    Чудя се какви обувки ще избера, ще бъдат платформи 100%. Но има време...
    На всяка цена искам да я видя готова!!

    БлондиВип, бъди си с дълга рокля. За цвят не мога да помогна, докато не видя твоя снимка. Допада ми стилът на роклите обаче - страшно са стилни и изчистени.

  19. #1344
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    http://tonybowls.com/evenings/evenin...be11452/?fc=32
    примерно xD
    Едит - втората снимка, на която се вижда и гърбът, е по-добра

  20. #1345
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Ох, Джоли, пак започваш с глупости.
    Има дантелени роклички, купени за 15 лв от кварталния магазин. Има роли с дантела за 35 лв метъра.
    Не ги обобщавай.
    Дантелата за 35лв/метъра е фуш. Виж, от 100 нагоре е друго.

  21. #1346
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Поръчах си роклята. От две седмици до след месец ще е готова.

  22. #1347
    Честитооо! Онази, в която беше влюбена?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  23. #1348
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Същата. Любов от първо обличане

  24. #1349
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Честито Аз си купих рокля също, това не мога да го повярвам още, предвид факта, че съм суперкапризна, а роклята ми е нещо тотално различно от обичайния ми стил и от това, което исках, но е прекрасна <3 тотално бездействах и ми е странно още колко бързо ми се получиха нещата

    JustaLittleKid, много е красива, дано ти е окей всичко, че не е прост модел сякаш. Какъв плат ще е?
    Последно редактирано от PullMeCloser : 02-15-2014 на 20:20
    Everything changes, but beauty remains ...

  25. #1350
    ^ Аз си мислех, че си мой набор. xD
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си