.
Отговор в тема
Страница 56 от 63 ПървиПърви ... 646525354555657585960 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 376 до 1 400 от общо 1566
  1. #1376
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Мерси, ще предам.

  2. #1377
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Infinity Виж мнението
    Мм, какво сребърно точно ?
    http://photos.posh24.com/p/1293875/z...er_dress_b.jpg
    Нещо такова ?
    Ако е така , то би било добре с нещо подобно на чантичката от снимката.
    http://photos.posh24.com/p/1659679/z...less_silve.jpg
    това е адски свежо
    Честно, понякога не знам тия хора кой ги облича. Чарлийз Терон е с нощничка, а пък Ким още повече си е подчертала ужасния задник.

    На сребристо аз друго сребристо не бих сложила. Освет трите цвята, които мацката над мен предложи, тъмносиньото винаги е вариант.

  3. #1378
    Тъмносиньо или тъмночервено според мен.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  4. #1379
    Голям фен Аватара на blondeVIP
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    NYC
    Мнения
    850
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Светличка си ти, така че може би е добра идея да стоиш далеч от телесните тонове. В бяло можеш да си, разбира се, но лично аз веднага бих те пъхнала в една разкошна тъмносиня рокля или тъмнолилава. Много ще си царствена! Ако търсиш не толкова тежка визия, една нежна рокля в светлотюркоазено, светлолилаво, прасковено (с подходящи тъмни акценти) би се получило много нежно. Това е лично мнение, разбира се. За деколтето - могат да ти я направят с бюстие - повечето рокли ги правят с дълго, което ти стига чак до линията на бикините и е с банели, обаче е кошмаааааарно неудобно! Не можеш да седнеш с него. Моето беше само късо бюстие, създадено с цел да изкара на показ малко бюст като единствена заигравка. Е, успя, пък аз хич не мога да се похваля със солидна гръдна обиколка! Това може и да е решението за теб. Слабичка си, като гледам, така че няма да имаш нужда от гадните дълги бюстиета.
    Колко си висока?

    Чувствам се леко виновна, че чак сега отговарям, но специално тези дни времето ми е дефицит...
    176-178 см съм, зависи кой и къде ме мери, но съм си висока.
    Аз също се виждам в нещо тъмносиньо, дори нещо такова търсех, но все още без успех. Пробвах и една красива, бяла (булчинска) рокля, но наистина специално и с модела който пробвах.. изглеждах като булка.
    А по темата за бюстието - страшно много искам нещо удобно. Аз съм от хората, които са в центъра на купона и въпреки, че имам намерение да се преоблека по някое време например в дискотеката, през другото време, за да изглеждам добре трябва да се чувствам добре. (обичам да ми е добре с две думи ;D )
    И също така... търся тежка визия.
    And so I put this on my life
    Nobody or nothing will ever come between us




    You know i'd do anything for you.. but you won't do the same !!!

  5. #1380
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Имам си вече и обувки, йееей! Остава да си взема чанта. Имам записан час за прическа и грим, но обмислям да си направя прическата сама. Окей, нямам хубав грим, няма да мога да се направя сама, но прическата... абе, аз за тия пари ще си купя маша и ще се накъдря на големи вълни както искам. Зак'во да пропилявам излишно пари.
    За изпращането нямам нищо все още. Искам да си намеря някаква семпла къса рокличка, която да мога да слагам през лятото от време на време след това.
    И така. Дотук съм стигнала аз.

  6. #1381
    Прическата ми за бала струваше 10 лв. :Д Грима, от друга страна, въобще не си заслужава да даваш пари, ако можеш наистина сам да си го направиш, само ако те бива!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  7. #1382
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от blondeVIP Виж мнението

    И също така... търся тежка визия.
    Ахах, мой тип си значи :д Моето бюстие беше безкрайно удобно, не го усещах никак, нямаше банели и гадости. Без сутиен бях, което по принцип ми е ужас, но ме държа стегнато, но в никакъв случай болезнено - като във втора кожа се чувствах.

    Вариантът със шиенето как стои? Препоръчвам ти да не гледаш снимки на минали абитуриентки, защото 10/100 мязат на човек, ама на 9 от тия 10 роклите им са супернеподходящи като модел за теб или нещо такова. Отваряй снимки на холивудски церемонии, подбирай предна част, гръб, разкрояване, линия на деколтето, хващаш 5 снимки и обясняваш на шивачката

  8. #1383
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    хм, мисля петък да отида да метна едно око на роклите в музея земята и хората, ама съм скептична. все си мисля, че от някой мол ще си намеря на сносна цена рокля, ама времето напредва, а на мен нищо не ми хваща окото уф уф..
    за грим и прическа наще сигурно ще искат да ме записват при Мърфи, ама за мен са много пари тва.. никога не съм се гримирала основно, само очна линия и спирала си слагам и ще ми е яко странно да се видя с два санта грим по лицето :Д

  9. #1384
    Защо пък в моловете? Моловете за мен са място с надценени парцалки по принцип. :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  10. #1385
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^Така е, ама сред тия надценени парцалки се намира нещо хубаво. Аз моята бална рокля я взех от Сердиката в кв. Хаджи Димитър и нито е парцал, нито цената беше космическа/надценена.

  11. #1386
    Специално тук по малките магазинчета из града има къде-къде по-добри попадения, отколкото в мола. В София може и да има находки. То и тук има шукаритетни парцалчета, но 30лв за тениска аз не давам вече. :Д
    Не я разбрах мацката дали искаше обикновена рокличка, която да носи на бала, или там из моловете има разни бутици за официални рокли :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  12. #1387
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    В моловете съм засичала само бутици за мъжки костюми. Моята за изпращането на бившия ми беше от Бершка за 45лв.

    В Шумен правят големи поразии за роклите. Нито записват, нито разрешават да си съчетаваш рокли. Едната ми приятелка пък ще я разкарват втори път, защото е голямата мъка още първия път да ѝ скъсят роклята.

  13. #1388
    Ох и аз страшно искам къса рокля и другата седмица тръгвам по магазините,но като гледам как масово от къса сте отишли на дълга почвам да се плаша е и аз ще избера дълга..

  14. #1389
    Голям фен Аватара на blondeVIP
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    NYC
    Мнения
    850
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Вариантът със шиенето как стои?...
    Много ме притеснява това шиене. :ss
    В сряда ходих до бутика на Жана Жекова и си харесах две рокли. Едната беше много сладка и младежка, седеше ми добре, страшно много ми хареса, но нищо общо почти с това, което търся. Другата беше прекрасна, перфектния модел.. направо в първия момент изпаднах в екстаз когато я видях върху мен, НОО беше червена. И колкото и все пак да се убеждавах, че и червено ми отива, точно това червено беше адски далеч от цвета, който ми би ми седял добре. Сега съм доста раздвоена. Мисля утре например още да разгледам и в крайна сметка, може би ще се спра на първата рокля, която въпреки, че няма нищо общо с визията, която търся беше толкова прекрасничка. Изненада ме, че дори цвета (пудра) ми седеше добре, а бях решила, че с нещо такова изобщо няма да изглеждам нормално.
    Проблем ми е, че идея си нямам какъв цвят обувки и чанта и т.н. биха подхождали на този цвят.
    And so I put this on my life
    Nobody or nothing will ever come between us




    You know i'd do anything for you.. but you won't do the same !!!

  15. #1390
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    А защо просто не кажеш да ти ушият втората с желан цвят?
    ------
    Видях един клъч от Алиекспрес на витрина в центъра на Варна - 75 лева. Излагат се.

  16. #1391
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    А защо просто не кажеш да ти ушият втората с желан цвят?
    Именно.

  17. #1392
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    ^ Присъединявам се и аз,защото би трябвало да може ?

    Под цвят пудра трябва да разбираме нещо такова , нали ?
    http://www.emodno.com/thumb.php?src=...=368&y=259&f=0
    Ако е така то си представям цвета в съчетание с нещо бежово/телесно и също коралово.
    http://img.shopzone.bg/data/2013/05/...293_928009.jpg
    To infinity and beyond.

  18. #1393
    anonymous708973
    Guest
    О, не, аз пък съм за отличаващи се аксесоари - тъмнолилаво, тъмносиньо, неоново, ако ще.

  19. #1394
    Мега фен Аватара на insane7
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Русе/Detroit
    Мнения
    8 853
    Има ли някой, който си шие роклята и вече има резултат или е бил на първа проба? Нещо взех да се стресирам от това, което виждам..


    Спри за момент и го погледни .. Той вижда мен в твоите очи .

  20. #1395
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    О, не, аз пък съм за отличаващи се аксесоари - тъмнолилаво, тъмносиньо, неоново, ако ще.
    Йес. Още повече, че с този цвят, колкото и да го харесвам, много трябва да внимаваш за рокля, защото съм виждала не една или две, които се сливат с цвета на роклята си. Аз бих го избрала за обувки и чанта, а роклята в друг цвят.
    И откога му се вика цвят пудра на факин' бежовото?! Пудрата на Фатмагюл и моята пудра са в различен цвят, нали се сещате
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  21. #1396
    JustaLittleKid
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от insane7 Виж мнението
    Има ли някой, който си шие роклята и вече има резултат или е бил на първа проба? Нещо взех да се стресирам от това, което виждам..
    Аз си я шия, на 04.03. съм на първа проба. Честно казано, нямам търпение да видя какво се получава и ми е суууупер притеснено дали и как ще стане. Роклята ми не е никак лесна... и направо... хайде да идва вторник!

  22. #1397
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Страшен фен съм на неоновите аксесоари и на такъв цвят рокля ще е чудесно !
    To infinity and beyond.

  23. #1398
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Цитирай Първоначално написано от insane7 Виж мнението
    Има ли някой, който си шие роклята и вече има резултат или е бил на първа проба? Нещо взех да се стресирам от това, което виждам..
    Дишай! Първата проба е за шивачката. Не те викат там за да оглеждаш или харесваш нещо, а просто за да проверят дали кройката има нужда от корекции. Ако след втората проба няма подобрение, това е моментът, в който трябва да започнеш да се притесняваш.
    На моята първа проба дизайнерката ме пита: "Харесва ли ти?" и аз "Дааа!" и тя се разцепи от смях. "Кое му харесваш на т'ва, то е само арматура". И така са в общи линии нещата.

  24. #1399
    Аз ходих само на първа проба май и после вече си я взех. И то първата проба не беше проба на моята рокля, пробвах модела, взеха ми мерки и я поръчахме, след това ми звъннаха че е готова, отидох, пробвах я и я взех веднага. :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  25. #1400
    anonymous708973
    Guest
    Ама какво очаквате от първата проба? То не прилича на рокля, а на парцали - къде скроени, къде не. Споко!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си