.
Отговор в тема
Страница 51 от 63 ПървиПърви ... 4147484950515253545561 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 251 до 1 275 от общо 1566
  1. #1251
    Определено първите Моя приятелка беше на изпращането с модел като вторите, и въпреки че е достатъчно висока, тия каишки определено и скъсяваха крака и не стоеше добре.

  2. #1252
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Мерси, мацки!

    Може ли само да попитам колко е висока приятелката ти? ^_^
    *сън*

  3. #1253
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Може ли линк към първите от алито? На този цвят какво подхожда? Черно, сребристо, т.н.? :/

  4. #1254
    Цитирай Първоначално написано от fUcKsMiLe Виж мнението


    Може ли само да попитам колко е висока приятелката ти? ^_^

    Ох.. ами към 1.70, определено, няма как да съм 100% сигурна :Д Според мен това е нормална височина.


    YSMF, черно, сребристо/златисто (като ги съчетаеш с бижутата естетсвено), нюд подхожда на всичко.. А дори и с червено може, но зависи много от модела на роклята вече.

  5. #1255
    Бежово. Златисто също - да.
    САМО НЕ ЧЕРНО!!!!!! :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  6. #1256
    JustaLittleKid
    Guest
    Хора, къде ги гледате тези рокли.
    Аз ще имам огромен проблем. Имам някаква бегла представа какво искам... и до там.
    Не знам къде да ги търся. А и определено ще трябва да се шие, но това също не знам къде ще стане.
    Ужааааас.

  7. #1257
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Аз си имах разни идеи в главата, но се случи така, че както си вървях по улицата Я ВИДЯХ. Веднага влязох и взех визитка на магазина. Всеки път щом мина от там забавям крачка, за да я гледам, но от една страна ме спира цената, която е 450лв. :/

  8. #1258
    Откъде е? И аз бях така с моята. :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  9. #1259
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Може ли линк към първите от алито? На този цвят какво подхожда? Черно, сребристо, т.н.? :/
    http://www.aliexpress.com/item/Free-...503640317.html Ето ^^
    *сън*

  10. #1260
    Не ми изглежда добре формата на петата.
    + на модела са и големи :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  11. #1261
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Мерси ^^ Тук са малко по - евтини http://www.aliexpress.com/store/prod...897364368.html
    Още си спомням колко разкървавени ми бяха краката от едни обувки и тичах да си вземам по - хуманни обувки. Тези ми харесаха, но изглеждат опасни
    Джоли, Ego boutique

  12. #1262
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Малко по-евтини, но на мен няма да ми станат Аз нося голям номер обувки и по принцип ми е трудно да си намирам такива, които наистина харесвам и ми стават, но мерси за линка, все пак. :д Още се мотая между тъмно сини и червени обувки, но ще видим. :д
    *сън*

  13. #1263
    anonymous708973
    Guest
    Четох по диагонал, но искам да вметна нещо - за разлика от роклята (в повечето случаи), обувките ще ги носите и след това. Спрете се на качествен, изчистен модел, който ви се връзва на стила. Няма смисъл от златисти и сребристи 13-см токченца с чудни каишки, които след това ще прашасват в гардероба, ако по принцип си носите кецове. В този случай една черна средновисока обувка има далеееч по-голям шанс да влезе в употреба.

    Аз на бала бях с висока бежова обувка, отворена на пръстите, тоест - най-най-класическия възможен модел. В момента знам, че имам официална обувка, която става за всеки повод - и на бар мога да я сложа с безбожно къса рокля, мога и в по-делова среда с изчистен прав панталон.
    Освен да е функционална е добре и да е удобна - моята е естествена кожа, респективно - малко по-скъпа от разните изгъзици по евтините сайтчета, но все пак идеята беше да нямам огромни мехури и да си скапя вечерта, а след това да захвърля обувките в някой шкаф и да не ги видя повече.

    Само съвет от моя гледна точка, дано няма обидени.

  14. #1264
    +1
    Аз умрях с моите обувки.. взех ги с много очаквания точно защото бяха такъв тип, телесен цвят с отворени пръсти, които ще стават за всичко.. Е да ама не :Д Сега не искам да ги видя повече, много бяха неудобни.

  15. #1265
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Тази година ще съм абитуриентка и това е роклята ми :
    http://woman.hotnews.bg/static/uploa...9f7d758579.jpg
    Черната, просто я видях и реших,че ще е тази :Д
    Сега обаче съм в процес на търсене на подходящите обувки и се затруднявам,защото не искам да са черни, а някакви подходящо златисти , метални в най-добрия вариант, но уви не намирам това,което търся.
    To infinity and beyond.

  16. #1266
    anonymous708973
    Guest
    Стига бе, девойче! По принцип като съм те виждала да харесваш някакви неща, са били адски стилни и оригинални. Товае рокля за бар по мое мнение (моля, никой да не вади великия аргумент с дизайнера).
    Едно време говореше за нещо дълго и ефирно, поправи ме, ако лъжа...

  17. #1267
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Пф, аз никаква идея какво искам. Май искам да е къса, защото дългата не знам как ще ми седи, въпреки че съм висока. Може би нещо такова:

    Само че не в тия цветове определено. Като модел говоря.

    Мислех си също и за бяла къса рокля(пак модел като тази) с червени/винени!!!! обувки и чанта. Мисля, че като цветове ще ми седят добре. Ама дали ще мога да си намеря нещо подобно не знам.

  18. #1268
    Рокля за Plazza. Infinity, you can do better.
    Colouring, защо червени? Харесва ми роклята да е бяла, няма да прилича на сватбена, но ненавиждам комбинацията от бяло и червено. Трябва да е някакъв открояващ се цвят и то нежен. Трудна задача.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  19. #1269
    Ох, чак на мен ми стана едно такова напрегнато, четейки темата :Д Сетих се колко ми беше стресирано.. Сега като се замисля и ми идват толкова много идеи, но човек като е притиснат от времето и обстоятелствата, накрая му се струва, че не е дал всичко от себе си.. Поне аз така се чувствах.. И все пак, нямам търпение да гледам снимките ви в края на май

  20. #1270
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Рокля за Plazza. Infinity, you can do better.
    Colouring, защо червени? Харесва ми роклята да е бяла, няма да прилича на сватбена, но ненавиждам комбинацията от бяло и червено. Трябва да е някакъв открояващ се цвят и то нежен. Трудна задача.
    Ох, вярно, че казах червени, ама със сигурност няма да са такива. :Д Винени по-скоро. Цвят maroon, burgundy. Аз си мисля, че ще седи добре.

  21. #1271
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Дълго и ефирно исках едно време , вярно е Пантерке, нооо .. едно време :Д
    Висока и слаба съм и искам да съм с нещо късо , което да мога да си нося след това.
    Просто от едната крайност - ефирност , нежност и женственост минах на другата - клубна визия с метал :Д
    И да обобщим - роклята :
    http://1.bp.blogspot.com/_v4_O2rpRtp...-Studio-01.jpg
    Чантата, която си взех :
    http://www.hm.com/us/product/18514?article=18514-A
    И обувките, които си търся :
    http://pinks.bg/wp-content/uploads/2...all-2012-2.jpg
    Прическата :
    http://опашки.com/wp-content/uploads.../Untitled1.png
    Грим :
    http://static.framar.bg/snimki/lstyl...rim-framar.jpg
    Това е момичета
    С ръка на сърцето си казвам,че съм много доволна от избора си , което смятам е най-важно.
    Ще се чувствам много удобно и комфортна в кожата си , изглеждайки така.
    Всичко ще мога да си нося и след това , роклята ми не е никак скъпа, а и съм от малко провинциално градче , в което абитуриентките всяка година са като под калъп , благодаря ! :Д
    Последно редактирано от Infinity : 01-20-2014 на 21:32
    To infinity and beyond.

  22. #1272
    anonymous708973
    Guest
    Опашка? :S
    Има безброй по-подходящи къси варианти, но да... твоят бал и твоята визия си е, ние просто ще чакаме снимките май-юни

    Рано си изчистила всичко, което е готино, няма да ти е притеснено до последния момент.

  23. #1273
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Infinity, радвам ти се! Браво.

    При мен пък по шведска традиция всички трябва да са с бели рокли. Аз напук на всичко и всички си взех къса в светло прасковено(?). Връзва се прекрасно с цвета на кожата ми и косата. Грим ще ми прави най-добрата приятелка, защото с това се занимава. Обувки си търся във винено червено или какъвто и да е по-наситен и силен цвят. Изключвам светлите и чисто черните.
    Чанта - няма да мъкна, защото цялата работа се разиграва за по-малко от час и е напълно безмислено. Ако си купя винено червени обувки ще мога да си домъкна винено червения портфейл, който ми е достатъчен.
    Като цяло в Швеция балът изобщо не е бал, а "качвайте се на камионите, поливайте се с бира и изживейте момента, сякаш ще живеете вечно". И ми харесва.

  24. #1274
    anonymous708973
    Guest
    бира?
    камиони???

    Ох!

  25. #1275
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    бира?
    камиони???

    Ох!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си