.
Отговор в тема
Страница 11 от 63 ПървиПърви ... 7891011121314152161 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 1566
  1. #251
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    аз вече говорих и за мен всичко е уредено
    само се чудя как да ми е ДЕКОЛТЕТО !
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

  2. #252
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    тая е уникална влюбих се в нея
    http://www.album.bg/aiten/images/9725306/16589/

  3. #253


    ето я моята абсолвентска рокля

    "...И все пак, всичко е Истина..." - казала Лъжата!

  4. #254
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  5. #255
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeLaugh
    http://www.album.bg/aiten/images/1666488/16589/
    http://www.album.bg/aiten/images/9725293/16589/


    Мааалеееее

    Много якиииии
    изобщо не ми харесватова първото, второто горе-долу.. жалко,че не мога да поствам линкове още щях да ви покажа няколко добри..
    Целта оправдава средствата !

  6. #256
    това ми допада на долче и габана
    store . dolcegabbana . com/item/store/DG/tskay/44ED109E/rr/1/cod10/34141213JN/areaid//sts/

    п.п.:сложих място, защото не ми дава да постна линк

  7. #257
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от vampireee
    това ми допада на долче и габана
    store . dolcegabbana . com/item/store/DG/tskay/44ED109E/rr/1/cod10/34141213JN/areaid//sts/

    п.п.:сложих място, защото не ми дава да постна линк
    Ето го ликна, за по-лесно:
    http://store.dolcegabbana.com/item/s...N/areaid//sts/
    Но лично на мен не ми допада особено...

  8. #258
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    тва едва ли е бална рокля
    <N>

  9. #259
    Цитирай Първоначално написано от Neftochimic
    тва едва ли е бална рокля
    ами предпочитам изчистените неща не някакви мангалски парцали все пак си е долче и габана

  10. #260
    Супер фен Аватара на PIF
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 330
    Just because she comes off strong,
    doesn’t mean she didn’t fall asleep crying.
    And even though she acts like nothing’s wrong,
    maybe she’s just really good at lying.

  11. #261
    И аз до сега не съм виждала хубави аб. рокли но съм влюбена в тази ; http://i46.tinypic.com/fc4mjc.jpg

  12. #262
    uuu daaaa taq e mn qkaa

  13. #263
    търся модни къщи и дизайнерски ателиета в Бургас и региона...за ушиване на рокля,някой преложения.?

  14. #264
    Аватара на terrrs
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    318
    И аз искам да пустна ама не ми дава, щото още съм нова

  15. #265
    promgirl net има много хубави тук

  16. #266
    Ето малко информация,дано съм полезна..

    Бални обувки 2010
    Сред горещите тенденции за абитуриентските рокли за 2010 са златните и сребърните рокли и ръкавици. Металическите цветове са най-новото в тенденциите за тази година, а те предполагат и подходящи обувки. Предлагаме ви няколко модела сребърни и златни обувки, с които няма да останете незабележими. Освен хитовите обувки в сребро или злато, можете да изберете обувки в класическото черно, които ще подхождат на всякакъв тоалет. Лилавото също е много актуален цвят за тази пролет.
    Ако роклята ви е по-семпла, изберете обувки или сандали с камъни. Някои модели обувки са истинско бижу, с което ще изглеждате много елегантно. Но ако роклята ви е отрупана с камъни или кристали, тогава по-добре изберете по-семпли обувки.





    Тенденции в абитуриентските рокли за 2010
    * Балните рокли през 2010 ще бъдат цветни, ярки и в Холивудски стил
    Абитуриентските тенденции за 2010 г. перфектно съчетават Холивудския чар с вашето индивидуално излъчване. Разбираемо е, че балът е вашата Голяма Нощ. Всички искате да заблестите в тази нощ. Искате да сте неотразими и забележими. Искате да бъдете незабравими!

    Изборът на перфектния тоалет, на идеалните обувки, подходящата прическа… това стои над всичко, дори и над факта с колко завършвате и кой е с най-високия бал в училище. Всичко останало е маловажно.




    Тенденциите за 2010 г. са фокусирани върху Холивудското обаяние, бляскавите детайли и живите цветове. Тесни, дълги сатенени рокли, шлейфове и множество къдри. Ясен представител на навлизащата мода е именно стилът на Модната икона на 60-те Джаки Онасис. Няма да сте далеч от модните тенденции и ако се вгледате в роклите, с които са облечени звездите на червения килим. Да не забравите и аксесоарите - ръкавици и малки лъскави чантички, тип джобен формат.

    Опитайте се да покажете класа, независимо дали сте слаби и пълни. Използвайте големи и шокиращи цепки. Дори роклята да е тип комбенезон, достатъчно е тя да е в класическото черно или сексапилното червено и вие ще сте забележими.





    Роклите без презрамки или с такива около шията са също предпочитани от дизайнерите за 2010г., тъй като те са подходящи за почти всеки тип тяло. Освен това роклята без презрамки открива раменете и деколтето, а също и привлича вниманието към чертите на лицето. Много актуален е и моделът с една презрамка.

    Спокойно можете да се спрете и на тип кукленска рокля, с дължина до бедрото и с инкрустирани камъни или мъниста. Ако не си падате по украшения, то тогава заложете на живите цветове.


    Пролетни цветове ще украсят баловете тази година. Заложете на розовото, лилавото, зеленото, фуксията и тюркоазеното. Кафявата гама - от светла мока до тъмен шоколад, също е предпочитана.

    Ако искате обаче със сигурност да привлечете погледите, то отидете на бала си със златна или сребърна рокля и ръкавици. Металическите цветове са най-новото в тенденциите за 2010г., така че е гарантирано - вие ще сте хит на вечерта.

    Актуални са също моделите с най-разнообразни принтове и тези рокли, в които се комбинират или се преливат два цвята.

    Ако нищо от това не ви допадна или пък не сте достъчно смели, за да се присъедините към света на ярките цветове, то винаги може да изберете една класическа бяла или черна рокля, която никога няма да излезе от мода.


    Ето какви са предложенията и на нашите дизайнери за абитуриенската вечер тази година:
    Модели на Atelier Simon, с дизайнер Гергана Симеонова:




    Има и хубави модели.Успех!

  17. #267
    Охх, как ги искам Невероятни са. Сребристите идеално ще отиват на роклята ми :S
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  18. #268
    Магазини на DIZI:
    София,
    ул. "Алабин" 50, тел. 0899135558
    гр. Пловдив,
    ул. "Железарска" 22, тел. 0899135556
    ул. "Антим I" 9, тел. 0899135557
    ул. "Христо Дюкмеджиев" 25, тел. 0897861605

    Пише,че обувките са от там,но като цена не мога да те ориентирам.

  19. #269
    ^ Мерси много Определено ще ида да ги проверя. Така или иначе ще ходя в Пловдив за обувки
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  20. #270
    Радвам се,че помогах..Може да разгледаш и сайта на http://www.paolobotticelli.com/bg/li.../79/index.html
    Има малко модели подходящи за бал,но все пак има..

  21. #271
    Оо, не, не, не искам от Пауло Ботичели
    Между другото, намерих сайта на тези магазини Дизи, но в него няма точно този модел обувки.Има други, но не и тези Като гледах цените, повечето такива сандалки за към 200лв., а не бих дала толкова за бални обувки. Все пак ще разгледам магазина в Пловдив
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  22. #272

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    В.Търново
    Мнения
    742
    офф-... . - -
    отчаяно търса една рокля.
    Не знам дали беше постната в тази тема или друга за рокли, но сега не мога да намеря снимката никъде.
    Парис Хилтън със... дълга феерична рокля някаква, дори не помня добре.
    Преобладава бялото доколкото си спомням, а цветовете бяха все нежни, ненаситени и бледи.
    Някой ако може да помогне :S
    мрън!

  23. #273
    Голям фен Аватара на JCoutureJunkie
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    В близост до хладилника
    Мнения
    723
    Цитирай Първоначално написано от ShiZo
    офф-... . - -
    отчаяно търса една рокля.
    Не знам дали беше постната в тази тема или друга за рокли, но сега не мога да намеря снимката никъде.
    Парис Хилтън със... дълга феерична рокля някаква, дори не помня добре.
    Преобладава бялото доколкото си спомням, а цветовете бяха все нежни, ненаситени и бледи.
    Някой ако може да помогне :S
    мрън!
    Не знам за коя рокля говориш,но можеш да я потърсиш тук
    http://www.gettyimages.com/Search/Se...paris%20hilton
    почти всеки ден качват нови и нови нейни снимки от разни събития и т.н.Все като се поразровиш ще я откриеш,особено ако е от по-скоро.Успех
    Elegance is the art of refusal - Coco Chanel

  24. #274

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    В.Търново
    Мнения
    742
    Цитирай Първоначално написано от JCoutureJunkie
    Цитирай Първоначално написано от ShiZo
    офф-... . - -
    отчаяно търса една рокля.
    Не знам дали беше постната в тази тема или друга за рокли, но сега не мога да намеря снимката никъде.
    Парис Хилтън със... дълга феерична рокля някаква, дори не помня добре.
    Преобладава бялото доколкото си спомням, а цветовете бяха все нежни, ненаситени и бледи.
    Някой ако може да помогне :S
    мрън!
    Не знам за коя рокля говориш,но можеш да я потърсиш тук
    http://www.gettyimages.com/Search/Se...paris%20hilton
    почти всеки ден качват нови и нови нейни снимки от разни събития и т.н.Все като се поразровиш ще я откриеш,особено ако е от по-скоро.Успех
    555страници... ще падне търсене..
    иначе мерси

  25. #275
    напиши в гугъл paris hilton style и трябва да ти излезе някой сайт

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си