.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    anajsi
    Guest

    Exclamation Моля за помощ

    Здравейте! Трябва ми някаква ефикасна диета с която да отслабна до 10 килограма за седмица. Всеки ден бягам и тренирам народни танци но съм 55 килограма и съм 1.52 висока и си личат доста. Разглеждала съм много различни диети но те включват месо и животинско а аз не трябва да ям нищо такова ( месо, мляко, сирене и т.н.) поради здравословни проблеми. Моля да ми препоръчате някоя диета. Благодаря предварително!

  2. #2
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от anajsi Виж мнението
    да отслабна до 10 килограма за седмица.
    е няма такава

    Давай със салати и плодове, ама 10 кила за седмица си го избии от главата , няма да стане
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    По една маслинка на ден.

  4. #4
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    По една маслинка на ден.
    Ще е добра идея. Така си разширих гъза и вече като ми го вкарват трима, се чувствам комфортно.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на fibichkaa
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    376
    японско чудо за 10 кг не знам ама за 6-7 със сигурност

  6. #6
    Най важното е качеството на храната трябва да бъде без ГМО и химически елементи! От къде ще намериш такава това вече не знам...

  7. #7
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Цитирай Първоначално написано от anajsi Виж мнението
    Здравейте! Трябва ми някаква ефикасна диета с която да отслабна до 10 килограма за седмица. Всеки ден бягам и тренирам народни танци но съм 55 килограма и съм 1.52 висока и си личат доста. Разглеждала съм много различни диети но те включват месо и животинско а аз не трябва да ям нищо такова ( месо, мляко, сирене и т.н.) поради здравословни проблеми. Моля да ми препоръчате някоя диета. Благодаря предварително!
    За 1 седмица 10 кила...та ти ще се видиш в приключение. Отиди на диетолог или просто виж някакви диети в нета но включи и някакви видове упражнения.




Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си