.
Затворена тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 82
  1. #1

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    anytime, anywhere
    Мнения
    161

    13-годишна роди момиченце


    13-годишно момиче е станало майка на 13 март в габровската болница. Бебето е момиченце и тежи 2,8 килограма.

    Баща на детето е 17-годишен младеж, съобщава Дарик радио.

    Единственият официален документ, представен от младата майка, е акт за раждане, според който тя е от Троян.

    Засега липсват данни за местонахождението на родителите на 13-годишната. Тя твърди, че живее при роднини в Габрово.

    Малолетната майка и нейното новородено момиченце ще бъдат изписани от областната болница в понеделник.

    В началото те ще бъдат разделени. Майката ще бъде настанена в Дома за деца, лишени от родителски грижи, а детето - в Дома за медико-социални грижи за деца до 3 години в Габрово.

    Социалните работници продължават работа по случая.

    В момента се издирват родителите на момичето, за да се прецени дали е възможно те да поемат грижата за двете деца.

    Според запознати 17-годишният баща и 13-годишната майка били твърдо решени да отглеждат дъщеря си.


    Срамота .....
    Не умея да губя !

  2. #2
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Вече не се учудвам! Много пъти съм казвала...познавам 16-годишна (9 клас) и скоро роди второто си дете...а първото миналата година по време на стачката на даскалите.....
    Като се ебЪт (без извинение) без да мислят да се оправят!

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    464
    е такива трябва да се избиват

  4. #4
    О БОЖЕ!
    Все едно аз да родя сега?! Аз съм на 13! Аз дори и да правя секс не си помислям... LOL
    Някои май не си използват мозъка по предназначение

  5. #5
    Аватара на selens
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    `In Hell`
    Мнения
    1 041
    Лошото е че тая не е единствената .....

  6. #6

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    anytime, anywhere
    Мнения
    161
    Цитирай Първоначално написано от selens
    Лошото е че тая не е единствената .....
    Няма да бъде и единствена.Мога да сложа пари зад думите си че тенденцията и границата на годините за родители ще пада.
    Не умея да губя !

  7. #7
    Голям фен Аватара на Carlos
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Стокхолм
    Мнения
    640
    стига сте се занимавали с тея цигани и вие. голямо внимание им обръщате с всички тея новини. ИЗОЛАЦИЯ!!!

  8. #8

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    anytime, anywhere
    Мнения
    161
    Прогресивно нарастват, правилно ли е според теб да се изолира такъв проблем който не клони към отминаване ?!
    Не умея да губя !

  9. #9
    Тя е родила на 13... Забременяла на 12... Хах :X
    Психични отклонения ли има този, който е спал с нея? А пък и тя?

  10. #10
    Голям фен Аватара на Carlos
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Стокхолм
    Мнения
    640
    Цитирай Първоначално написано от Redo
    Прогресивно нарастват, правилно ли е според теб да се изолира такъв проблем който не клони към отминаване ?!
    човече, навсякъде е пуснато като новина, като сензация, а не като проблем! това ме дразни! медиите си търсят сензацията, а че проблемът е налице и жизнено важен за родината ни - да така е! ама..

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 761
    Роми ли са..?

  12. #12

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    anytime, anywhere
    Мнения
    161
    Цитирай Първоначално написано от Carlos
    Цитирай Първоначално написано от Redo
    Прогресивно нарастват, правилно ли е според теб да се изолира такъв проблем който не клони към отминаване ?!
    човече, навсякъде е пуснато като новина, като сензация, а не като проблем! това ме дразни! медиите си търсят сензацията, а че проблемът е налице и жизнено важен за родината ни - да така е! ама..
    Нещо се бъркаш.Даден проблем за да стане достояние и да се разбере от повече хора трябва да бъде пуснат като новина или сензация.Както в случея темата на новината.Как Бай Стоян от с.Плитковица да разбере за увеличаването на пасмината ако не от медиите.

    Цитирай Първоначално написано от LadyDy
    Роми ли са..?
    Да.
    Не умея да губя !

  13. #13
    Няма значение дали са роми или не! Важно е... Глупаво е... И не засяга само родината ни!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Redo
    Цитирай Първоначално написано от selens
    Лошото е че тая не е единствената .....
    Няма да бъде и единствена.Мога да сложа пари зад думите си че тенденцията и границата на годините за родители ще пада.
    Залагам, че скоро на по 11 години вече внучета ще имат..

  15. #15
    Голям фен Аватара на Carlos
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Стокхолм
    Мнения
    640
    Цитирай Първоначално написано от Redo
    Цитирай Първоначално написано от Carlos
    Цитирай Първоначално написано от Redo
    Прогресивно нарастват, правилно ли е според теб да се изолира такъв проблем който не клони към отминаване ?!
    човече, навсякъде е пуснато като новина, като сензация, а не като проблем! това ме дразни! медиите си търсят сензацията, а че проблемът е налице и жизнено важен за родината ни - да така е! ама..
    Нещо се бъркаш.Даден проблем за да стане достояние и да се разбере от повече хора трябва да бъде пуснат като новина или сензация.Както в случея темата на новината.Как Бай Стоян от с.Плитковица да разбере за увеличаването на пасмината ако не от медиите.

    Цитирай Първоначално написано от LadyDy
    Роми ли са..?
    Да.
    отново съм съгласен. и нека пак добавя. така е, НО дотук се приключва. това не го ли забеляза. винаги има такива новини, нека се почне със сензацията, обаче това е всичко. край. след това всичко се потулва и разминава. ето например смяташ ли, че момчето Калинчо някой ще го съди за педофилия??? в България сексът преди 14 е забранен от закона! разминава се. друго - това момичето да е продадено за 1000 лева... ами ако аз изтъргувам некое 12 годишно момиче в Италия или на когото и да е - какво ще стане? ще ми сцепят задника от глоби, съд и какво ли не. на тая родителите - нищо! законите са срещу нас, но не и срещу циганите. затова аз казвам, че медиите си търсят сензацията и оттам нататък не им дреме! вземат си паричките за новината и заебават случая, вместо да го раздухат едва ли не на европейско ниво!!! да се знае хубаво какво става и да е за пример, не за шибаната медиина сензация!
    цялият свят знае йозеф фрицъл - благодарение на медиите и на закона! а ние ще духаме пак, щото нашия закон облагодетелства мангалите и медиите си траят. ако не те кой друг да направи нещо? аз нямам гласност на мнението. ама те си пазят задниците и си траят. затова се нервя и говоря така!!!

  16. #16
    Голям фен Аватара на Carlos
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Стокхолм
    Мнения
    640
    Цитирай Първоначално написано от LadyDy
    Роми ли са..?
    на теб само да кажа... не са роми, ЦИГАНИ СА!!!
    те наричали себе си роми и айде и ние. ами германците като на немски са "дойчен" дойчовци ли да им викаме или как???
    няма роми, има ЦИГАНИ! запомнете това!!!

  17. #17
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    малеее.. аз си посмилих че тва е някъде извън бг като прочетох темата..
    направо нямам думи.. пък се смяхме че англичанките раждали по на 15

  18. #18
    Голям фен Аватара на Carlos
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Стокхолм
    Мнения
    640
    Цитирай Първоначално написано от Rofl4e
    малеее.. аз си посмилих че тва е някъде извън бг като прочетох темата..
    направо нямам думи.. пък се смяхме че англичанките раждали по на 15
    нали! ей тука си много права!

  19. #19
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Carlos
    Цитирай Първоначално написано от LadyDy
    Роми ли са..?
    на теб само да кажа... не са роми, ЦИГАНИ СА!!!
    те наричали себе си роми и айде и ние. ами германците като на немски са "дойчен" дойчовци ли да им викаме или как???
    няма роми, има ЦИГАНИ! запомнете това!!!
    Ако обичаш не се отклонявай от темата. Тук не се говори за роми, а за ранно майчинство. А ти очевидно не знаеш разликата между цигани и роми(Не си мисли, че цигани е обидно).

  20. #20
    Голям фен Аватара на Carlos
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Стокхолм
    Мнения
    640
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    Цитирай Първоначално написано от Carlos
    Цитирай Първоначално написано от LadyDy
    Роми ли са..?
    на теб само да кажа... не са роми, ЦИГАНИ СА!!!
    те наричали себе си роми и айде и ние. ами германците като на немски са "дойчен" дойчовци ли да им викаме или как???
    няма роми, има ЦИГАНИ! запомнете това!!!
    Ако обичаш не се отклонявай от темата. Тук не се говори за роми, а за ранно майчинство. А ти очевидно не знаеш разликата между цигани и роми(Не си мисли, че цигани е обидно).
    Да, извинете ме, че бях вън от темата с това изказване, бях се поразпалил. А недей ми казва, че не знам разликата, пределно ясно ми е какво казах и защо го казах. Не мисли, че като си мод ти си права, а се замисли над написаното

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    АААдски често 12-13-14 годишни циганки раждат,от този случай се направи сензация,защото родителите на момичето са в неизвестност и няма кой да се грижи за нея и новороденото.Но това се случва постоянно-вече започвам да го приемам като нещо нормално за тяхната психология!

  22. #22
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Carlos
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    Цитирай Първоначално написано от Carlos
    Цитирай Първоначално написано от LadyDy
    Роми ли са..?
    на теб само да кажа... не са роми, ЦИГАНИ СА!!!
    те наричали себе си роми и айде и ние. ами германците като на немски са "дойчен" дойчовци ли да им викаме или как???
    няма роми, има ЦИГАНИ! запомнете това!!!
    Ако обичаш не се отклонявай от темата. Тук не се говори за роми, а за ранно майчинство. А ти очевидно не знаеш разликата между цигани и роми(Не си мисли, че цигани е обидно).
    Да, извинете ме, че бях вън от темата с това изказване, бях се поразпалил. А недей ми казва, че не знам разликата, пределно ясно ми е какво казах и защо го казах. Не мисли, че като си мод ти си права, а се замисли над написаното
    Знам много добе, тъй като това ми е работата. А не защото съм мод.

  23. #23
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    В Германия има често такива случаи. Даже най-младата майка май роди на 12 пък си е чиста немкиня която беше в гимназиум (за запознатите със системата тук) така че не мога да разбера какво толкова се очудвате. Не че е нормално но се случва и ще се случва все по-често и не виждам как подобни теми и възмущението ще променят нещата.

    П.П.: Разлика между роми и цигани наистина има и съм съгласна с Хоти за това

  24. #24
    Голям фен Аватара на Carlos
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Стокхолм
    Мнения
    640
    пак оффтопик, съжелявам, нека някой ми обясни разликата на ЛС
    благодаря

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Carlos
    пак оффтопик, съжелявам, нека някой ми обясни разликата на ЛС
    благодаря
    Аз също няма да откажа...
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си