.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373

    Класирани за национална олимпиада по руски език в Плевен

    има ли такива ?
    Raise your fist!

  2. #2
    Аватара на Alcoholocaust
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Неопределено
    Мнения
    84
    Гъмжи от такива рускоговорящи индивиди, особено в Плевен. Пълно е.

  3. #3
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    Цитирай Първоначално написано от Alcoholocaust
    Гъмжи от такива рускоговорящи индивиди, особено в Плевен. Пълно е.
    много ли са?
    Raise your fist!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    Не съм класирана, не съм и участвала, ама е мега тъпо да правят олимпиадите на някакви забутани места. То е ясно, че от Плевен са класирани 2-3 човека, а от София 20 примерно. И затова ще разкарват 20 човека до някъде си, вместо двама човека до София или Пловдив например. Другия път може в някое село да я направят тази олимпиада

  5. #5
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    миналата година в Шумен беше не ми хареса никак
    Raise your fist!

  6. #6
    Аватара на InnchetO
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    На слънцето :>
    Мнения
    1 767
    едно момиче от моя клас

    *госпожата даже днеска ме Овика отново, че не съм ходила

  7. #7
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    абе от плевен ще са доста хора... 100% съм сигурен, както и 1то място ще вземе някой от Плевен, и това ми е ясно
    Raise your fist!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    Как пък реши, че точно някой от Плевен ще вземе първо място :О
    И че ще са доста хора?
    На миналия кръг се бяха класирали 7-8 човека от моя клас, без почти да има такива на границата, всички си бяха с много висок брой точки.
    А между другото излезли ли са резултатите? Защото олимпиадата беше в неделя.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от zloto
    Не съм класирана, не съм и участвала, ама е мега тъпо да правят олимпиадите на някакви забутани места. То е ясно, че от Плевен са класирани 2-3 човека, а от София 20 примерно. И затова ще разкарват 20 човека до някъде си, вместо двама човека до София или Пловдив например. Другия път може в някое село да я направят тази олимпиада
    Ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъъъъъъъъъъъ?!?! София също е забутано място, хайде да правим олимпиади по руски само в Москва и Петербург? Искаш ли? Бахти изпитите мозъци...

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    София е столица, нормално е да има олимпиада там. Също и в Пловдив и Варна например. Но вместо това те ще разкарват твойно или тройно повече хора до Плевен. Всъщност най-добрия вариант е олимпиадата да е в електронен вариант, в изпитна зала с компютри, но уви, няма да се сетят да направят такова нещо скоро. Който има пари си плаща влака за Плевен, пък който няма - кучета го яли. Гадно, но факт.

  11. #11
    Аватара на InnchetO
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    На слънцето :>
    Мнения
    1 767
    Цитирай Първоначално написано от zloto
    Не съм класирана, не съм и участвала, ама е мега тъпо да правят олимпиадите на някакви забутани места. То е ясно, че от Плевен са класирани 2-3 човека, а от София 20 примерно. И затова ще разкарват 20 човека до някъде си, вместо двама човека до София или Пловдив например. Другия път може в някое село да я направят тази олимпиада
    Чшш леко софиЯЯ ;]
    Някой да е тръгнал да обижда София? НЕ! А тогава защо се заяждаш? Не си се класирала а? хмм.. Жалко
    Яко щеше да е да дойдеш в Плевен да си изразиш мнението

    ПП. От Плевен са повече от 20 класираните, а от София? _ | _
    ЕДИТ: Става въпрос само от езиковата гимназия..

    Айде ходи сЕ гръмни ;]

  12. #12
    Аватара на InnchetO
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    На слънцето :>
    Мнения
    1 767
    Цитирай Първоначално написано от zloto
    София е столица, нормално е да има олимпиада там. Също и в Пловдив и Варна например. Но вместо това те ще разкарват твойно или тройно повече хора до Плевен. Всъщност най-добрия вариант е олимпиадата да е в електронен вариант, в изпитна зала с компютри, но уви, няма да се сетят да направят такова нещо скоро. Който има пари си плаща влака за Плевен, пък който няма - кучета го яли. Гадно, но факт.
    Че то по тая логика трябва да няма България ми да има СОфия ??
    хмм.. добро мислене Обади се на Първанов- ще хареса идеята

    ПП. БОЛЕЗНЕНО тъпа си

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    Нищо против Плевен, спокойно. Никой не искам да засегна, просто се чудя защо разкарват хората? Не е само влак, ами и спане в хотел (освен, ако не тръгнат в 5 сутринта, но се съмнявам). В София има повече руски паралеки. Факт. Следователно ще има и повече класирали се.
    Ама кога излязоха резултатите, че преброи 20 човека от Плевен? Олимпиадата беше в неделя

  14. #14
    Аватара на InnchetO
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    На слънцето :>
    Мнения
    1 767
    Цитирай Първоначално написано от zloto
    Нищо против Плевен, спокойно. Никой не искам да засегна, просто се чудя защо разкарват хората? Не е само влак, ами и спане в хотел (освен, ако не тръгнат в 5 сутринта, но се съмнявам). В София има повече руски паралеки. Факт. Следователно ще има и повече класирали се.
    Ама кога излязоха резултатите, че преброи 20 човека от Плевен? Олимпиадата беше в неделя
    20 от ЕЗИКОВАТА.
    Ии госпожата по руски знае системата за преброяване и учениците са преброили точките.
    Горе долу 20 трябва да са.. едно нагоре едно надолу

  15. #15
    Не съм сигурна, но доколкото видях за националния кръг от Плевен има класирани четирима...

  16. #16
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    в Плевен сте шмекери...
    и кфи ми ги измислиха тая година плевенчаи...? Да се слуша не 1 текст а 4 текста... пффф

  17. #17
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    значи и аз... няма да съм 1ви , ама няма и последен

  18. #18
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    мен все ме дърпат да ходя на некфи състезания, олимпиади, помня
    даже в София 1 път бях, за да изиграя в 1 сценка Левски... не съм кой знае къв актьор ама...


    а ти що не се яви пък?

  19. #19
    А някой, класирал се за националната олимпиада по Английски език в Русе?

  20. #20
    мразяяяяяяяя ТОВАААААА как може да съм толкова тъпа?? класирах се, но напразно, исках да ходя в москва, но уви вси4ко нпразно!!! е поне успях! 133 СОУ е мн яко!
    УВАЖАВАЙ ДРУГИТЕ,
    ЗА ДА ТЕ УВАЖАВТ И ТЕ!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си