Искам да отворя темата за Акне Аут на Биотрейд.
Преди време, когато бях още на 15 и имах проблеми с кожата опитах страшно много неща. Може би всичко, което можех да си купя, всякакви мазила и лосиони, видяни от нета или пък препоръчани от дерматолог. Нищо нямаше ефекта, който желаех.
Бях супер отчаяна. Излязох с майка и минахме през една аптека. Помня, че дори не влязох с нея, а чаках отвън. Тя излезе, като каза че ми е взела някакъв крем против акне. Аз бях скептична, знаейки че нищо не ми действаше. Но реших да го пробвам ей така. Кожата ми беше мазна, но ползвайки кремчето установих че наистина става по-суха и пъпките постепенно спряха да се появяват. Всъщност помня, че след около месец-два не ми се появяваше пъпка по лицето. Изчистих се и си го ползвах само вечер. Мина около година и реших, че е крайно време да го спра, тъй като проблемите ги нямаше. Лицето ми беше чисто въпреки, че не го ползвах. Докато всичко не започна отначало. И този път дори по-зле. Почвах да се мажа, но явно този път нямах търпението да се мажа пак и пак. Сега обаче не ми остава друг избор, защото друго не ми действа. Е освен ходенето при козметик, но ми трябва нещо, което да ми помогне както преди. Затова реших пак да се мажа с Акне Аут, макар че смятам че кожата ми е свикнала с него.
Та.. темата е за тези, които са ползвали Акне Аут(крема). Имало ли е ефект при вас? Колко време сте го ползвали? И така... Надявам се да получа отговори. Дори ако някой има подобен проблем, може да ми пише на лична, защото знам доста ефикасни неща, които помагат на повечето хора. Ще се радвам да помогна на някого.