.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188

    Преди и след Акне Аут(крем)

    Искам да отворя темата за Акне Аут на Биотрейд.
    Преди време, когато бях още на 15 и имах проблеми с кожата опитах страшно много неща. Може би всичко, което можех да си купя, всякакви мазила и лосиони, видяни от нета или пък препоръчани от дерматолог. Нищо нямаше ефекта, който желаех.
    Бях супер отчаяна. Излязох с майка и минахме през една аптека. Помня, че дори не влязох с нея, а чаках отвън. Тя излезе, като каза че ми е взела някакъв крем против акне. Аз бях скептична, знаейки че нищо не ми действаше. Но реших да го пробвам ей така. Кожата ми беше мазна, но ползвайки кремчето установих че наистина става по-суха и пъпките постепенно спряха да се появяват. Всъщност помня, че след около месец-два не ми се появяваше пъпка по лицето. Изчистих се и си го ползвах само вечер. Мина около година и реших, че е крайно време да го спра, тъй като проблемите ги нямаше. Лицето ми беше чисто въпреки, че не го ползвах. Докато всичко не започна отначало. И този път дори по-зле. Почвах да се мажа, но явно този път нямах търпението да се мажа пак и пак. Сега обаче не ми остава друг избор, защото друго не ми действа. Е освен ходенето при козметик, но ми трябва нещо, което да ми помогне както преди. Затова реших пак да се мажа с Акне Аут, макар че смятам че кожата ми е свикнала с него.
    Та.. темата е за тези, които са ползвали Акне Аут(крема). Имало ли е ефект при вас? Колко време сте го ползвали? И така... Надявам се да получа отговори. Дори ако някой има подобен проблем, може да ми пише на лична, защото знам доста ефикасни неща, които помагат на повечето хора. Ще се радвам да помогна на някого.
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 535
    Аз съм използвала на Акне Аут двата вида лосиона. От доста време не ги ползвам, даже доста скоро след като ми се изчисти лицето (наистина имаше ефект) спрях, но при мен не са се връщали отново пъпките Най-много да ми излезе някоя пъпка и да се скрие пак. Може да ползваш лосионите ако искаш...

  3. #3
    Аз ползвах крема.Да доволна бях,но се оказа,че е прекалено силен за кожата ми и ми я изгори и го спрях
    Ev3rY m0m3nT !s an0th3r chAnc3 ...

    I don't know..that's just the way I AM!

  4. #4
    Оф, аз исках да си взема тоя крем да пробвам, ама забравих... Както и да е, ползвала съм, а и все още ползвам, само лосиона, от който съм много доволна. И дам, някъде на 14-15 почнах с него, всичко беше супер, нямах пъпки доста време и след това старата песен на нов глас. Кво да се прави, няма отърване явно.

    Лосионът имаш ли го?
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  5. #5

    Re: Преди и след Акне Аут(крем)

    Цитирай Първоначално написано от mechtaq_za_teb
    Искам да отворя темата за Акне Аут на Биотрейд.
    Преди време, когато бях още на 15 и имах проблеми с кожата опитах страшно много неща. Може би всичко, което можех да си купя, всякакви мазила и лосиони, видяни от нета или пък препоръчани от дерматолог. Нищо нямаше ефекта, който желаех.
    Бях супер отчаяна. Излязох с майка и минахме през една аптека. Помня, че дори не влязох с нея, а чаках отвън. Тя излезе, като каза че ми е взела някакъв крем против акне. Аз бях скептична, знаейки че нищо не ми действаше. Но реших да го пробвам ей така. Кожата ми беше мазна, но ползвайки кремчето установих че наистина става по-суха и пъпките постепенно спряха да се появяват. Всъщност помня, че след около месец-два не ми се появяваше пъпка по лицето. Изчистих се и си го ползвах само вечер. Мина около година и реших, че е крайно време да го спра, тъй като проблемите ги нямаше. Лицето ми беше чисто въпреки, че не го ползвах. Докато всичко не започна отначало. И този път дори по-зле. Почвах да се мажа, но явно този път нямах търпението да се мажа пак и пак. Сега обаче не ми остава друг избор, защото друго не ми действа. Е освен ходенето при козметик, но ми трябва нещо, което да ми помогне както преди. Затова реших пак да се мажа с Акне Аут, макар че смятам че кожата ми е свикнала с него.
    Та.. темата е за тези, които са ползвали Акне Аут(крема). Имало ли е ефект при вас? Колко време сте го ползвали? И така... Надявам се да получа отговори. Дори ако някой има подобен проблем, може да ми пише на лична, защото знам доста ефикасни неща, които помагат на повечето хора. Ще се радвам да помогна на някого.
    ндаааа... в момента точно ползвам Акне Аут и мойта история е нещо подобно.. леля ми ми предложи кремчето, защото на братовчедка ми й се е изчистило лицето, ползвах го и аз, 2 крема под ред измазах и си се изчистих, после пробвах с нещо различно защото маика ми каза, че било хубаво да се сменят кремовете иии тей де мазах се с VICHY - горе долу.. ама пак се появика тук таме, после Лептен .. и сега пак съм от скоро с Акне Аут и съм доволна с изключение на 1 страничен ефект.. нз при теб как е, ама при мен като го ползвам след седмица някаде и ми се отразява мн гадно на пръстите, с които си мажа лицето - мн изсъхват и мн мн бързо се сбръчкват дори като си мия рацете !! и това беше една от причините поради, които го спрях

  6. #6
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188

    Re: Преди и след Акне Аут(крем)

    Цитирай Първоначално написано от ligli4kaa
    Цитирай Първоначално написано от mechtaq_za_teb
    Искам да отворя темата за Акне Аут на Биотрейд.
    Преди време, когато бях още на 15 и имах проблеми с кожата опитах страшно много неща. Може би всичко, което можех да си купя, всякакви мазила и лосиони, видяни от нета или пък препоръчани от дерматолог. Нищо нямаше ефекта, който желаех.
    Бях супер отчаяна. Излязох с майка и минахме през една аптека. Помня, че дори не влязох с нея, а чаках отвън. Тя излезе, като каза че ми е взела някакъв крем против акне. Аз бях скептична, знаейки че нищо не ми действаше. Но реших да го пробвам ей така. Кожата ми беше мазна, но ползвайки кремчето установих че наистина става по-суха и пъпките постепенно спряха да се появяват. Всъщност помня, че след около месец-два не ми се появяваше пъпка по лицето. Изчистих се и си го ползвах само вечер. Мина около година и реших, че е крайно време да го спра, тъй като проблемите ги нямаше. Лицето ми беше чисто въпреки, че не го ползвах. Докато всичко не започна отначало. И този път дори по-зле. Почвах да се мажа, но явно този път нямах търпението да се мажа пак и пак. Сега обаче не ми остава друг избор, защото друго не ми действа. Е освен ходенето при козметик, но ми трябва нещо, което да ми помогне както преди. Затова реших пак да се мажа с Акне Аут, макар че смятам че кожата ми е свикнала с него.
    Та.. темата е за тези, които са ползвали Акне Аут(крема). Имало ли е ефект при вас? Колко време сте го ползвали? И така... Надявам се да получа отговори. Дори ако някой има подобен проблем, може да ми пише на лична, защото знам доста ефикасни неща, които помагат на повечето хора. Ще се радвам да помогна на някого.
    ндаааа... в момента точно ползвам Акне Аут и мойта история е нещо подобно.. леля ми ми предложи кремчето, защото на братовчедка ми й се е изчистило лицето, ползвах го и аз, 2 крема под ред измазах и си се изчистих, после пробвах с нещо различно защото маика ми каза, че било хубаво да се сменят кремовете иии тей де мазах се с VICHY - горе долу.. ама пак се появика тук таме, после Лептен .. и сега пак съм от скоро с Акне Аут и съм доволна с изключение на 1 страничен ефект.. нз при теб как е, ама при мен като го ползвам след седмица някаде и ми се отразява мн гадно на пръстите, с които си мажа лицето - мн изсъхват и мн мн бързо се сбръчкват дори като си мия рацете !! и това беше една от причините поради, които го спрях
    Poznato (sorry 4e pisha na latinica, no neshto ne moga da vklu4a na kirilica )
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  7. #7
    Хапчета срещу акне - http://track.derminax.bg/product/Der...3&bid=advandec Лично съм го ползвала и много ми помогна.

  8. #8
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    И аз също съм ползвала и ми помогна


  9. #9
    Повече от фен Аватара на Anastasiq5910
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    308
    Цитирай Първоначално написано от slim__shadygirl Виж мнението
    Аз ползвах крема.Да доволна бях,но се оказа,че е прекалено силен за кожата ми и ми я изгори и го спрях
    и при мен стана така

  10. #10
    Голям фен Аватара на daru6a1
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    999
    На какви цени вървят тези лосиони?

  11. #11
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Цитирай Първоначално написано от slim__shadygirl Виж мнението
    Аз ползвах крема.Да доволна бях,но се оказа,че е прекалено силен за кожата ми и ми я изгори и го спрях
    и при мен така стана :X

  12. #12
    teen13
    Guest
    а когато си намажа лицето с акне аут крема след колко време трябва да си измия лицето

  13. #13
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Ако мажеш вечер, измиваш на следващата сутрин например.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  14. #14
    didi123p
    Guest
    zdraveite az sam dilqna ot malka stradam ot akne sigorno ot 9 godini i taka kakvo li ne probvah sega sam na 14 probvah tonik eksfoliant i vazobnovqvasht krem sled 10 minuti pomognami no zapocna da mi se beli liceto nqmah papki no sprqh da go polzvam i sam mnogo otcaqna i gledam navsqkade ce pomaga (acne aut) sega she si vzema da probvam

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Цитирай Първоначално написано от didi123p Виж мнението
    zdraveite az sam dilqna ot malka stradam ot akne sigorno ot 9 godini i taka kakvo li ne probvah sega sam na 14 probvah tonik eksfoliant i vazobnovqvasht krem sled 10 minuti pomognami no zapocna da mi se beli liceto nqmah papki no sprqh da go polzvam i sam mnogo otcaqna i gledam navsqkade ce pomaga (acne aut) sega she si vzema da probvam
    http://www.acnebg.info/лечение-на-ак...-лицето/
    http://www.edna.bg/moda-i-kozmetika/...chesyn-4633029

  16. #16
    Хапчета срещу акне - http://derminax.lv Лично съм го ползвала и много ми помогна.

  17. #17
    Аз и до ден днешен си имам проблем с акнето. То не зная до кога ще ме кара, ама вече съм на 24 и не минава. Поддържам се с хранителни добавки, които пречистват малко или много кръвта. Купувам си разни неща от тук https://nowfoods.bg/ но честно казано въпреки че съм много доволна от добавките, акнето си е проблем, който трябва от само себе си да изчезне. През останалото време само се поддържа.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си