.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1

    ИСКАМ ДА РАБОТЯ-КАК?!

    Така аз съм на 17 и искам някой да ми каже какво по дяволите мога да работя на тая възраст.Става въпрос за София..вече съм останала с впечатлението,че нямаш ли връзки,някой да те уреди нищо не става..а не искам да раздавам листовки или да работя в МCD..вс друго ,но не и тва.Мога ли да работя като сервит. или продавачка или нз..искам да си докарвам отнякъде допълнителни доходи ама..има ли работа,където е само по 2-3 дена в седмицата или пък само събота и неделя?.идеи чакам
    Всяка песен свършва,но това не е причина да не се наслаждаваш на музиката,нали?

  2. #2
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Кварталната кръчма ?


  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    464
    магистралата?

  4. #4
    hottie
    Guest
    Има супер много работа, стига да можеш да отделиш 20 часа на седмица, като по възможност са оп 4 часа на ден.
    Пробвай в кол център.

  5. #5
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    какъв е този кол център, я раздухай малко ?


  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    Има супер много работа, стига да можеш да отделиш 20 часа на седмица, като по възможност са оп 4 часа на ден.
    Пробвай в кол център.
    аз знам,че има..ама нз къде да търся..а тва кол центр. да нямаш предвид мол?
    просто нз къде да питам ..
    Всяка песен свършва,но това не е причина да не се наслаждаваш на музиката,нали?

  7. #7
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    джобс беге?
    всеки ден преглеждам обявите и някъде на около 5-6 дни можеш да намериш нещо подходящо

  8. #8
    ела да ми прекопаеш градината на село
    An Evil Man


  9. #9
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    раздавай листовки
    4 часа на ден се въртиш като пумпал на ъгъл на някоя шитава оживена улица и накрая ти дават 12 кинта за да ги префукаш в макдоналдс

    а може и като сервитьорка .. но определено ще се озориш в търсенето ..
    .!.

  10. #10
    Не ти трябва, знайш ли кво е гадно

    Мисля, че можеш да си извадиш нещо като разрешение за трудов договор и да работиш - не знам как се наричаше но струвае пари и можеш да бачкаш законно без проблем стига да те вземат
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  11. #11
    hottie
    Guest
    Обяви за call center има в jobs.bg. Нужно е да знаеш поне английски, а втори език е предимство.
    Кол център се състои в това да приемаш обаждания(входящи) или ти да се обаждаш(изходящи) с цел да предлагаш продукт или услуга.
    Ами работата не е много забавна и е доста еднообразна, но аз това работих доста време докато учих и си изкарвах пари.

  12. #12
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Не съм множествено число все още Мето .
    Навсякъде където имат нужда от реклама .
    Потърси в джобс.бг .
    Има най-разнообразни .. от реклами на компютри .. през соларни студия та до пицарии и некви такива .
    .!.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    Ами работата не е много забавна и е доста еднообразна, но аз това работих доста време докато учих и си изкарвах пари.
    Какво рекламира?
    Хенкелбах? Пасатор, ренде?
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  14. #14
    hottie
    Guest
    Различно - телефони, интернет пакети, административни услуги , а може и просто обслужване на клиенти

  15. #15
    И аз имам отчайващо спешна нужда от почасова работа, обаче при мен е по-сложно, щото нямам 16.
    mindscan

  16. #16
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Цитирай Първоначално написано от woshata
    Не съм множествено число все още Мето .
    Навсякъде където имат нужда от реклама .
    Потърси в джобс.бг .
    Има най-разнообразни .. от реклами на компютри .. през соларни студия та до пицарии и некви такива .
    има... на хартия,дето се вика... като тръгнеш да търсиш сериозно - половината са невалидни,другата половина търсят жена/човек с опит/нещо друго...

    джобс.бг съкс хард...
    Да де .. ама аз миналото лято това правих ..
    Никъв договор .. никъв опит .. просто да можеш да пробутваш листчета на хората покрай тебе .
    Но определено мисля че вие като пълнолетни може да си намерите и нещо по-добро от 12 кинта ..ЕВЕНТУАЛНО на ден .
    .!.

  17. #17
    Е как в София няма да можеш да си намериш работа...малко ли магазини има. В някой магазин за дрехи..обувки...Аз лично сервитьорка не бих станала Просто разпитай приятели дали познават някой...или някой познат, който работи някъде дали може да ти намери подобна работа...


    You're singing the songs
    Thinking this is the life
    And you wake up in the morning
    and your head feels twice the size...

  18. #18
    Голям фен Аватара на JUSTDNB
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    572

    Re: ИСКАМ ДА РАБОТЯ-КАК?!

    Цитирай Първоначално написано от DYNAMIC
    Така аз съм на 17 и искам някой да ми каже какво по дяволите мога да работя на тая възраст.Става въпрос за София..вече съм останала с впечатлението,че нямаш ли връзки,някой да те уреди нищо не става..а не искам да раздавам листовки или да работя в МCD..вс друго ,но не и тва.Мога ли да работя като сервит. или продавачка или нз..искам да си докарвам отнякъде допълнителни доходи ама..има ли работа,където е само по 2-3 дена в седмицата или пък само събота и неделя?.идеи чакам
    http://jobs.bg/ Nqma na4in da ne nameri6 ne6to,sestra mi taka si nameri mn dobra rabota.
    Цитирай Първоначално написано от angellove
    Абе що няма тема "Скочих без бънджи от една скала. В момента падам. Ще ми стане ли нещо???"


  19. #19
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Цитирай Първоначално написано от woshata
    Не съм множествено число все още Мето .
    Навсякъде където имат нужда от реклама .
    Потърси в джобс.бг .
    Има най-разнообразни .. от реклами на компютри .. през соларни студия та до пицарии и некви такива .
    има... на хартия,дето се вика... като тръгнеш да търсиш сериозно - половината са невалидни,другата половина търсят жена/човек с опит/нещо друго...

    джобс.бг съкс хард...
    Не, просто ние сме прекалено взискателни.
    Кой знае колко обяви и предложения сме отхвърлили с река ръка, понеже се имаме за по-висши (не знам как да го кажа) и не ни устройва подобна 'унизителна' работа.

  20. #20
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от Metoman88SS
    Teq s listovkite,q daite malko pove4e informaciq kade trqbva da se otide???

    По - добре се фани да късаш билетите на входа на Б сектор!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  21. #21
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от Metoman88SS
    Po-dobre da te prebiq,mishka ciganska
    Много искам да ми подадеш на улицата една листовка а аз да ти подам една права в муцуната !
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  22. #22
    Аз отскоро имам регистрация в бестджобс.бг, днеска ми пратиха писмо, в което се предлага следната работа:

    Позиция Компания Град
    ИНТЕРВЮ за ФАБРИКИ - БРАНЕ НА ГЪБИ В АНГЛИЯ Меридиан Консулт ЕООД Чужбина

    ГОТВАЧИ , ПОМОЩНИК ГОТВАЧИ И КУХНЕНСКИ РАБОТНИЦИ Меридиан Консулт ЕООД Чужбина

    ДИРЕКТНО ИНТЕРВЮ за ГОТВАЧИ , ПОМОЩНИК ГОТВАЧИ И КУХНЕНСКИ РАБОТНИЦИ Меридиан Консулт ЕООД Чужбина

    SENIOR JAVA DEVELOPER BulworkFirst IT/ ITES Recruitment Agency София

    ПРОИЗВОДСТВО И ПАКЕТИРАНЕ НА САНДВИЧИ - ВЕЛИКОБРИТАНИЯ Меридиан Консулт ЕООД Чужбина

    АНИМАТОР Top Season LTD Русе

    ПРОФЕСИОНАЛНИ ШОФЬОРИ кат. C + E Меридиан Консулт ЕООД Чужбина

    DATA BASE ADMINISTRATOR (ORACLE) BulworkFirst IT/ ITES Recruitment Agency София

    ОБЩИ РАБОТНИЦИ в ПТИЦЕФЕРМА - БРАДФОРД, Великобритания Меридиан Консулт ЕООД Чужбина

    ШОФЬОРИ кат. "B" Меридиан Консулт ЕООД Чужбина

    Аз лично не си харесах нито едно от предложенията, но ако на някой случайно му хареса нещо да се регистрира и да действа, а със сигурност това не са единствените предложения за работа- това са само в определена категория или нещо подобно.

  23. #23
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Кристо кажи ми че никога не би заминал в чужбина моля те


  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Jesus
    Кристо кажи ми че никога не би заминал в чужбина моля те
    Не бих естествено

  25. #25
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    6to ne si si haresal kvo mu ima da si animator
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си