.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Работа

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    344

    Работа

    Аз съм момиче на 14 години от Варна и искам да си изкарвам и допълнителни доходи .. както беше споменало едно моми4е в по предна тема.. мисля да раздавам листовки .. или нещо подобно ако може да ми препоръчате.. аа за листовките къде да започна работа .. някакви предложения ... ?Какви са парите?По колко часа да ги разнасям .. бля бля .. благодаря предварително!

    п.с. не ми препоръчвайте скапания сайт джобс.бг или такива подобни!

  2. #2
    Той не е скапан.
    Няколко рабти съм си намирал от там и то добри

    Въпроса е, че ти си малолетна и естествено няма обяви за теб, щото закона го забранява.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  3. #3
    Аватара на InnchetO
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    На слънцето :>
    Мнения
    1 767
    Зависи от работодателя.
    Ако ти кажат "раздавай 3 часа" раздаваш 3 часа, като ти кажат "раздавай 5 часа" раздаваш 5 часа
    Съответно за 3 часа получаваш 10лв /примерно/ а за 5 - 15лв.. нещо такова
    Работата е лесна и са си пари все пак.. и с 10 изкарани от тебе лева за днес може да минеш.. спестиш си ги днес и ето ти след някой ден пари за блузка, за дънчици и така.
    Ама не е редовна работата.. днеска в тоя магазин, утре в тоя пък след някой ден ако никъде не търсят.. духаш
    Иначее.. за работата не ти трябват години или нещо.. единственото е да имаш приличен вид.. да си хубавичка да не бягат хората като им подадеш брошурката

    И тва е общо взето..

    бтв. аз от една модна агенция раздавам там с моделките

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    344
    Цитирай Първоначално написано от InnchetO
    Зависи от работодателя.
    Ако ти кажат "раздавай 3 часа" раздаваш 3 часа, като ти кажат "раздавай 5 часа" раздаваш 5 часа
    Съответно за 3 часа получаваш 10лв /примерно/ а за 5 - 15лв.. нещо такова
    Работата е лесна и са си пари все пак.. и с 10 изкарани от тебе лева за днес може да минеш.. спестиш си ги днес и ето ти след някой ден пари за блузка, за дънчици и така.
    Ама не е редовна работата.. днеска в тоя магазин, утре в тоя пък след някой ден ако никъде не търсят.. духаш
    Иначее.. за работата не ти трябват години или нещо.. единственото е да имаш приличен вид.. да си хубавичка да не бягат хората като им подадеш брошурката

    И тва е общо взето..

    бтв. аз от една модна агенция раздавам там с моделките

    а ти от варна ли си? и аз да раздавам с вас шото немога да си намеря никаде работа ии се чудя къде ги раздаам тес листовки а иначе аз имам приличен външен вид

  5. #5
    Аватара на InnchetO
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    На слънцето :>
    Мнения
    1 767
    Цитирай Първоначално написано от lolipop1
    Цитирай Първоначално написано от InnchetO
    Зависи от работодателя.
    Ако ти кажат "раздавай 3 часа" раздаваш 3 часа, като ти кажат "раздавай 5 часа" раздаваш 5 часа
    Съответно за 3 часа получаваш 10лв /примерно/ а за 5 - 15лв.. нещо такова
    Работата е лесна и са си пари все пак.. и с 10 изкарани от тебе лева за днес може да минеш.. спестиш си ги днес и ето ти след някой ден пари за блузка, за дънчици и така.
    Ама не е редовна работата.. днеска в тоя магазин, утре в тоя пък след някой ден ако никъде не търсят.. духаш
    Иначее.. за работата не ти трябват години или нещо.. единственото е да имаш приличен вид.. да си хубавичка да не бягат хората като им подадеш брошурката

    И тва е общо взето..

    бтв. аз от една модна агенция раздавам там с моделките

    а ти от варна ли си? и аз да раздавам с вас шото немога да си намеря никаде работа ии се чудя къде ги раздаам тес листовки а иначе аз имам приличен външен вид
    Плевен


    а иначе пробвай или в някоя модна агенция /все някоя дружка моделка ще имаш/ или направо в магазина.. някое ново магазинче отиваш и питаш дали имат нужда от промоторки /гледай да е поо-.. заможно така да се каже магазинчето /

  6. #6
    Повече от фен Аватара на VQTUR
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    311
    ee всички се сетихте да работите...
    МОМИЧЕ СЪМ!

  7. #7
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Предлагам работа!

    Набират се момичета за ПРЕСТИЖНА работа в чужбина.

    От 18 до 25-годишни,не се изисква никакво образование.


    щях да предложа същото

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от VQTUR
    ee всички се сетихте да работите...
    И то по време на криза..
    When you left I lost a part of me It's still so hard to believe Come back baby please, cause wE belong together !!

  9. #9
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    Цял живот ще имате да работите , изживейте си спокойно детството. В момента парите не са Ваша грижа , а на родителите Ви.
    Envoi moi ! ;]

  10. #10
    и когато родителите ми нямат, кво правим?!

  11. #11
    Супер фен Аватара на vivteen
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    силистра
    Мнения
    1 169
    И аз щях да почвам ...пак/на 15 съм/ освен както каза по-горе да работиш 3 или 5 часа да раздаваш,иначе с другине брошури не е работа.Баща ми има един приятел,който държи куриерска фирма,ето как стоят нещатата-да кажем,че на всъко десето чесло ти получаваш по 12000 брошури.За 3 дена ти трябва да ги раздадеш по пощенските кутии.Ако пускаш по 20 листови те хващат веднага и глобата е 400 лв.Ако ги раздадеш вземаш други пак 12 000 нито повече,нито по-малко.Уловката е ,че ако видят,че работиш бъзо/което е невъжможно да учиш и да успееш да раздадеш 12 000 за 3 дена/ ,намалят срока на 2,ако не успееш,не ти дават заплатата за месеца.Писма да раздаваш е къде къде по-лесно.Единствено трябва да познаваш улицата на назначения за теб район.Много е изморително да учиш и да работиш/от личен опит го казвам/.Ти ще се прибереш толкова изтощена,че едва ли ще ти е за учене,няма да си доспиваш,а да не казвам ако си от по-парануичните като мене,да се притесняваш за срока.Ааа и още нещо,доста е опасно да ходиш по затънтените улички-хиляди пъти са ми вземали акъла и незнаеш как се бяга с 8 кг на гърба.С 1 дума-ужас.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си