.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43

Тема: Бал 2009

  1. #1
    Аватара на Kya
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    kurvi
    Мнения
    262

    Бал 2009

    Ами значи искам да попитам къде ще ви е балът и полсе къде ще сте на дискотека или нешо таковкЪ.... Интересуват ме цени и всичко.. Както и колко са абитуриентите тук. Колко пари дадохте или ще дадете за дрехи и колко смятате да разпилеете в съответният ден.. ии на коя дата ви е балът и дали имате някакви интересни идеи за каквото и да било свързано с това...

    ПП покажете и някакви снимки с какво ще сте облечени...
    As S1m
    KuRwA



  2. #2
    Голям фен Аватара на JUSTDNB
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    572
    AAAAZ sam vipusk 2008/2009 RLZ.Tepurva zapo4vam s ne6tata za bala - skoro si zanesoh roklqta da q 6iqt,o6te ne sam si vzela obuvki,4anta i drugite extri,no i tva 6te stane skoro.A ina4e bala ni 6te e v Sky Plaza ili Panorama-ta,kakto mu e staroto ime.A za sled tova ne sme re6ili o6te za diskotekata,razdelihme se mnogo brutalno,zaradi skapanata 4alga estestveno,no vse 1. Roklqta 6e mi izleze evtino,za6toto maika mi poznava 6iva4kata,kam 200 lv.,a balut ni e na 28mi,malko v kraq se polu4i,no ni6to.A za kuverta - 150 lv.,dano da si struva hahah
    Цитирай Първоначално написано от angellove
    Абе що няма тема "Скочих без бънджи от една скала. В момента падам. Ще ми стане ли нещо???"


  3. #3
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    mii na 25 v sl brqg vyv victoria palas 120 lvl edna no6tuvka az mai 6e sym za 2 zavisi ako e qko mojei tri da ostana i sled sl brqg v turcia ama az 6te propusna turciqta a na bala sym s kysata teniska i nekvi dynki
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    На мен ми е готова роклята, взех си и обувки и чанта- всичко към 500лв. Остават ми бижута, но и тях съм си харесала вече. Балът ми е на 28ми, в Шератон, 180лв куверт. След това сме в Син сити

  5. #5
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Костюм си купих оня ден, риза също, остават ми обувките, още 1 сако и риза и вече бижута, ама предполагам ще са ми подарък, за бала така че тях не ги мисля.Кола ми остава да си намеря и май това е.
    Иначе на 24-ти в Калояновата крепост (заведение/механа/атракцион/ресторант в Арбанаси) и след това в Органза (дискотека в Търново) и това е .Иначе за калояновата крепост 80 лв. и там влизат некакви символичен алкохол-50 гр. ракия, половин бутилка вино, 50 гр. водка и нещо за ядене
    Абе има още време, сега за матурите взех да мисля, че треа се учи :P


    P.S.
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  6. #6

    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    6
    Моят бал е на 22-ри, в Гранд-Хотел Интернационал на "Златни пясъци". Куверта е 130лв, като те първа ще си купувам костюм, обувки, ризка и сребърни накити( най вероятно ланец и гривна ).

    Очаквам с нетърпение
    I pay the cost, to be the boss!

  7. #7
    Ебати цените тука...моят бал излиза на неповече от 250 лева за 3 вечери, с джобните около 600

  8. #8
    Аватара на Kya
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    kurvi
    Мнения
    262
    Ма вий момчетата почнАхте се кичите поичи от нас бре... Не искам съОченикът ми да има повече бижута от мен.. ма май ще трябва да се примиря
    As S1m
    KuRwA



  9. #9
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Цитирай Първоначално написано от Crusher
    Моят бал е на 22-ри, в Гранд-Хотел Интернационал на "Златни пясъци". Куверта е 130лв, като те първа ще си купувам костюм, обувки, ризка и сребърни накити( най вероятно ланец и гривна ).

    Очаквам с нетърпение
    О.о и моя ше е тогава и там
    от облеклото ли си ти?
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  10. #10

    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    6
    Хах не, от електрото съм, а ти ?
    I pay the cost, to be the boss!

  11. #11
    Аватара на Kya
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    kurvi
    Мнения
    262
    Аз исках също да попитам и как се разбрахте със сучениците си. Как постигнахте консенсус?
    As S1m
    KuRwA



  12. #12
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Цитирай Първоначално написано от Kya
    Аз исках също да попитам и как се разбрахте със сучениците си. Как постигнахте консенсус?
    Никога, ама никога не може да се угоди на всички, винаги има недоволни, просто болшинството решава


  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Kya
    Аз исках също да попитам и как се разбрахте със сучениците си. Как постигнахте консенсус?
    Когато ние завършвахме, отидохме в Син Сити, което предлага забава за всички - ретро и чалга... демек разделихме се. Не че беше някъв голям пропуск да не сме целия клас заедно на дискотечница. Преди това бяхме в Кемпински Зографски... не мисля, че може да имаш претенции за хотела. На мен навсякъде ми се струва еднакво.
    Все пак пълно щастие нЕма.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  14. #14
    Аватара на Kya
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    kurvi
    Мнения
    262
    Хммм.. аз съм от недоволните... Просто защото в началото бяхме уж подписали договор за ГОЛЯМАТА ЗАЛА.... после се оказа че сме щяли да я делим с друго училище с някакав параван, после ни казаха че всъщност ние сме по - малко и бихме се събрали в малката зала, а след това ни казаха че ще ни е много добре на двора под шатри и наште кокони отказаха категорично и сега в крайна сметка колкото и смешно да звучи фоайето е цялото за нас... ЙЕС! 102 евро + шведска маса без да дават да се вкарва нищо отвън и алкохол колко за 3ма...
    As S1m
    KuRwA



  15. #15
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Е щом има договор как по дяволите са ви прецакали ?

    ПП: иначе подписа ти радва


  16. #16
    Аватара на Kya
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    kurvi
    Мнения
    262
    Според мен те са забравили да го прчетът тоя договор Днес уж беше последният срок да се дават парите.... И никой не може да разбера какво става и в коя зала ще бъдем и кво и що. Аз лично няма да дам никви пари докато не разбера със сигурност какво става изобщо.... Прецакаха ни.... Като са ги видяли кви са... Иса си казаали ооо машинка за безплатни пари. Сега само от капарото са гушнали един бон... Дори и да не отидем по - добре. Боли ги фара.... Ама мен ме боли... При тях сяка година по 20000 бала а на мен ми е един
    As S1m
    KuRwA



  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Ние не сме мислили за мястото. Традиция е моето училище да празнува в Шератон, а и само той може да събере толкова народ. За син сити решихме, че ще е най- добре. Малко са хората, които ще наравят компромис с музиката, за да са заедно с класа си. Затова половината ми клас е в чалгата, другата половина в ретрото.

  18. #18
    Аватара на Kya
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    kurvi
    Мнения
    262
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    на балЪ ше сме в Дюарс на Попа,пийми бири за 20-30лв,херца за още толко и цяла нощ в Борисовата по пейките... тежка нощ ще е!

    САМО ЦЕСЕКА!
    Махай се от темата ми! Мърсиш я. Ходи да се правиш на умен и велик другаде! "Комплексарче червено".... в безмислените каузи ма нищу модерничку е....
    As S1m
    KuRwA



  19. #19
    Голям фен Аватара на JUSTDNB
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    572
    Eee,Cunt-i za6to CSKA? Eee,a puk za konsensusa - naistina nikoga nqma takuv.4algata preobladava(mnogo kofti),oba4e ostanalata 4ast ot klasa hi4 ne ni bOli,moje da sme v Inside sre6tu Buddha Bar ili v nqkoe club4e,a ne to4no diskoteka,no nqma da sme si4ki tva e qsno.Az da stupa na 4alga - ne i v nai - smelite mi me4ti(bati dobre,4e nqmam takiva me4ti)

    Kefq se kato cqlo na bala na max,oba4e me interesuva dali ima o6te nqkoi,koito 6te e tolkova kusno 6oto mi se struva,4e nie sme posledni - na 28mi se pak
    Цитирай Първоначално написано от angellove
    Абе що няма тема "Скочих без бънджи от една скала. В момента падам. Ще ми стане ли нещо???"


  20. #20
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    ae vie ste dobre ot moq klas samo 5 4oveka ne slu6ame 4alga a az ne slu6am i house a v sl brqg ima samo tiq dvete ko praim
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  21. #21
    Голям фен Аватара на TheSadGirl
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Варна :)))
    Мнения
    589
    бала на 24 май в култувия р-т Тракия - Пазарджик 35 лева куверт и се дърпаме роклята си я купих вече, само обувките и чантат останаха, дранкулките са от баба подарък харесала съм си ги вече, прически, гримове всичко е уредено имам и час за маникюр


    ПП: вчера дойдоха в даскало от някакво козметично студио и ни дадоха листовки, на които пишеше: "прическа за абитуретка"
    `` Да си приятел, не означава да познаваш някого, а да си част от него ! ``

    Ко



    Аз съм баба мИчта

  22. #22
    Голям фен Аватара на JUSTDNB
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    572
    E zatva si prav,ostava retro ili komers haha ima tam 1,2 diskoteki s teq 2 stila,no ina4e i ot moite nabludeniq si e house i 4alga tam - mi v takuv slu4ai moito mnenie e house ili retro..Dr ne stava
    Цитирай Първоначално написано от angellove
    Абе що няма тема "Скочих без бънджи от една скала. В момента падам. Ще ми стане ли нещо???"


  23. #23
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    da e ima nekvi deto puskat komers ama to si e kato 4algata retro do sq sym bil samo vednaj i to be6e nekvo retro parti v maniq minalata godina po balovete dano i taq da ima 4e ina4e trqbva da se tre6ti v staqta na hotela
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  24. #24
    Голям фен Аватара на JUSTDNB
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    572
    Цитирай Първоначално написано от b0Nb0n
    da e ima nekvi deto puskat komers ama to si e kato 4algata retro do sq sym bil samo vednaj i to be6e nekvo retro parti v maniq minalata godina po balovete dano i taq da ima 4e ina4e trqbva da se tre6ti v staqta na hotela
    Koi,kakto si go napravi nali znae6 - s podhodq6tite hora,piene,muzika i dr ne6ta moje da bude... nai - dobriq bal haha
    Цитирай Първоначално написано от angellove
    Абе що няма тема "Скочих без бънджи от една скала. В момента падам. Ще ми стане ли нещо???"


  25. #25
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Абе щом има чалга и кралица елизабет втора да е там не ми го хвали


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си