.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Проблем с нервите

    Хора не знам кво да правя направо съм е***си нервака.Днес като играх с братовчеда на тенис на маса и като загубя просто започвам яко да псувам да врякам да бия хилката в масата.Незнам какво ми става

  2. #2
    Ами може да е от пренатоварване. И аз съм доста нервна и затова спрях кафето, гледам да си доспивам и когато усетя, че се ядосвам се опитвам да си сдържам нервните реакции. Има полза. Може да си преуморен, да си много напрегнат или просто изнервен. Опитай се да се контролираш сам.
    [23:35:32] Big toN каза: просто ти си си няква такава леко побъркана

  3. #3

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Сахара
    Мнения
    183
    човек и аз съм така...тренирам от известно време,спя малко не се храня добре и съм адски изнервен с всички се изпокарах и се чудя от кво може да е.един приятел преди време беше така само че той взимаше хранителни добавки-протеин по-точно и всички мислеха че е изнервен от него,но явно е от преумората...
    Pero nadie, nadie pudo amarte como yo!!!

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Red_Hair
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    454
    ами мен ако е толкова зле вземай валериан глог и мента има ги това са безвредни чайчета или таблетчици,но пък едва ли си толкова нервен ама спри кафето алкохола и цигарите пък ако е чак толкова зле върви при невролог но ако някой ти каже да вземаш лексотани или диазепами недей слуша кретени които са прочели в гугъл че те са за успокояване ами иди при специалист

  5. #5
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Просто не умееш да губиш...
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  6. #6
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    самоконтрол.. психика.. възраст..

  7. #7
    гледай повече да спиш,избери си накой силов спорт като боклс или някое бойно изкуство,спри кафетата и захарта ще се почустваш по-добре
    Йога и мъдрост

  8. #8
    Плуването ми е достатъчно силово.Особено бътърфлай.Ще намаля кафето и цигарите и ще проам

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си