.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 69
  1. #1

    Къде е разликата между Корана и Библията?

    А?Къде е тя?
    В двете книги се разказват еднакви истории (да не кажа-абсолютно същите), с еднакви хора, само дето в Корана има и Мохамед.
    Разликата е, че всяка книга обявява, че нейния Бог е единствен и хората да се страхуват от него и да вярват, щото иначе-кофти.
    Сред Корана и Библията слагам и еврейската книга, каквато там беше...

    Дори и да има Бог, създател и т.н. повечето неща написани в книгите изглеждат много съмнителни.
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594

    Re: Къде е разликата между Корана и Библията?

    Цитирай Първоначално написано от mitternacht
    А?Къде е тя?
    В двете книги се разказват еднакви истории (да не кажа-абсолютно същите), с еднакви хора, само дето в Корана има и Мохамед.
    Разликата е, че всяка книга обявява, че нейния Бог е единствен и хората да се страхуват от него и да вярват, щото иначе-кофти.
    Сред Корана и Библията слагам и еврейската книга, каквато там беше...

    Дори и да има Бог, създател и т.н. повечето неща написани в книгите изглеждат много съмнителни.
    Разликата е навсякъде. Прочети библията, вместо да търсиш антирелигиозни теории.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  3. #3
    Ако дадеш пример, цена няма да имаш.
    Библията съм я чел, не търся антирелигиозни теории, напротив, религията понякога е нещо много полезно.
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  4. #4
    В първата част на Zeitgeit има много интересно нещо по въпроса-накракто-при много религии само имената на хората са различни.

  5. #5

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    Мдам в Зайтгайст 1 се разяснява че всички религии,без значение моно или политеистични, се различават единствено и само по имената,но иначе са абсолютно еднакви....и това е факт.Точно това нещо което се разяснява във филма не е измислено,а е факт!
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  6. #6
    Zeitgeist мирише.


    http://www.youtube.com/watch?v=HmldV_orl5U Ето ти разликите между Библията и Корана.

  7. #7
    Голям фен Аватара на Vesk0u
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Монтана
    Мнения
    791
    Осъзнайте се - не ни трябва религия...

  8. #8
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    В Корана пише неверниците да бъдат убивани .
    Според вас що камикадзетата все са ислямисти .. а ?
    .!.

  9. #9
    Голям фен Аватара на Vesk0u
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Монтана
    Мнения
    791
    Цитирай Първоначално написано от woshata
    В Корана пише неверниците да бъдат убивани .
    Според вас що камикадзетата все са ислямисти .. а ?
    Попринцип така стоят нещата:

    Християните: "Ние бихме умрели заради религията!"
    Мюсолманите: "Ние бихме убили заради религията!"

    Пак повтарям - не ни трябва религия и вяра в нещо, което не съществува! 21-ви век сме! Науката е в твърда опозиция с нещата описани в Библията. ДА - има неща, за които е научно доказано, че са се случили, но има неща, за които няма доказателство и даже има доказателства, че събитията са се развили по друг начин, но хората просто го пренебрегват.

  10. #10
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Цитирай Първоначално написано от Vesk0u
    Цитирай Първоначално написано от woshata
    В Корана пише неверниците да бъдат убивани .
    Според вас що камикадзетата все са ислямисти .. а ?
    Попринцип така стоят нещата:

    Християните: "Ние бихме умрели заради религията!"
    Мюсолманите: "Ние бихме убили заради религията!"

    Пак повтарям - не ни трябва религия и вяра в нещо, което не съществува! 21-ви век сме! Науката е в твърда опозиция с нещата описани в Библията. ДА - има неща, за които е научно доказано, че са се случили, но има неща, за които няма доказателство и даже има доказателства, че събитията са се развили по друг начин, но хората просто го пренебрегват.
    Не че го пренебрегват .. просто още искат да вярват в нещо което не стреми само към пари и власт .. образно казано .
    .!.

  11. #11

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    Пак повтарям - не ни трябва религия и вяра в нещо, което не съществува! 21-ви век сме!
    +

    просто още искат да вярват в нещо което не стреми само към пари и власт .. образно казано .
    Всъщност това е грозната истина която стои зад всичките красиви историйки в библията и като общо и в останалите религии.
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  12. #12
    Понеже в Стария Завет не пише, кои народи евреите затрили, унищожили, взели в робство и прочие )

    Двата цайтгайста съм ги гледал.
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  13. #13
    Голям фен Аватара на Vesk0u
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Монтана
    Мнения
    791
    Цитирай Първоначално написано от mitternacht
    Понеже в Стария Завет не пише, кои народи евреите затрили, унищожили, взели в робство и прочие )

    Двата цайтгайста съм ги гледал.
    Ех тия еврей... най-фанатичната нация на света...

  14. #14
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Разликата е, че едната книга е на мира и любовта а другата на радикализма с цел абсолютно подчинение!

    О, да! Религия ни трябва ! Ако бяхме поне малко по - религиозни нямаше да сме толкова неморални!
    Истината е, че България е страна на неверници и позьори!
    Сега ще цъфнат няколко теми за Великден и всички ще се скъсат да плюят Христа или да се правят на правоверни! ПОЗИИИ!!!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  15. #15

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    тцтцтцтцт.....какво мирно и любовно виждаш в "убивайте неверниците с камъни" какво мирно и любовно намираш в убийството на египтяните в червено море,какво мирно и любовно намираш в унищожението на Содом и Гомор,които били еди какви си и еди какви си,а според мен сегашните градове в България са много по "разкрепостени"...какро мирно и любовно намиращ в унищожението и завладяването...ами в изтезанията и още много други....защото библията е изпълнена със болка,страдание,убийства и унищожения....кажи ми какво мирно намираш...това е пример какво ще стане ако не обичаме и не се подчиняваме на бог ли.....BULLSHIT!Това е начин за манипулиране,сега ако някой дойде и ти каже че ако не направиш еди какво си ще убие всичките ти роднини....това мирно ли е?Защото точно това е използвано и в библията и в религията като цяло.
    И на кое викаш "поза"...Българския манталитет(ако е в границите на допустимото,а не като Бай Ганьо)е доказано най-хубавия в целия свят....такъв манталитет като Българския няма никъде другаде по света,а това че цари анархия заради онея нагли пе*ерасчета които пускат онези ши*ани пропаганди за боеве,анархизъм и расизъм е отделно....България е в това положение заради ПОЛИТИЦИТЕ...те пускат пропагандите с политически цели....какво ще ти е виновно кучето ако го насъскаш средщу човек....ти си виновния,защото ти го насъскваш.....апффффффффффф ффффффффф
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  16. #16

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    Да сме малко по религиозни ли....ако сме малко по религиозни ще сме още по лесно манипуларуеми и използани за политически цели...."и нека бог пази Америка"....и кое по точно опази Бог....двете кули,Пърл Харбър....дето пуснаха атомната бомба,дето водеха война за пари и власт=нефт....религията е оръжие!
    "Бог е винаги на страната на по-силните"....защо ли...ми то е ясно защо!
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  17. #17
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Прави разлика между малко и много ^
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  18. #18
    Голям фен Аватара на Vesk0u
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Монтана
    Мнения
    791
    Цитирай Първоначално написано от InitialD
    Разликата е, че едната книга е на мира и любовта а другата на радикализма с цел абсолютно подчинение!

    О, да! Религия ни трябва ! Ако бяхме поне малко по - религиозни нямаше да сме толкова неморални!
    Истината е, че България е страна на неверници и позьори!
    Сега ще цъфнат няколко теми за Великден и всички ще се скъсат да плюят Христа или да се правят на правоверни! ПОЗИИИ!!!
    Една от 10-те Божий заповеди беше нещо от типа на:
    "Не искай реколтата/жената и РОБА на съседа!"

    "РОБА" - Кой ти дава право да бъдеш ГОСПОДАР на някой?!?!?!

  19. #19
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Цитирай Първоначално написано от Kman
    тцтцтцтцт.....какво мирно и любовно виждаш в "убивайте неверниците с камъни" какво мирно и любовно намираш в убийството на египтяните в червено море,какво мирно и любовно намираш в унищожението на Содом и Гомор,които били еди какви си и еди какви си,а според мен сегашните градове в България са много по "разкрепостени"...какро мирно и любовно намиращ в унищожението и завладяването...ами в изтезанията и още много други....защото библията е изпълнена със болка,страдание,убийства и унищожения....кажи ми какво мирно намираш...това е пример какво ще стане ако не обичаме и не се подчиняваме на бог ли.....BULLSHIT!Това е начин за манипулиране,сега ако някой дойде и ти каже че ако не направиш еди какво си ще убие всичките ти роднини....това мирно ли е?Защото точно това е използвано и в библията и в религията като цяло.
    И на кое викаш "поза"...Българския манталитет(ако е в границите на допустимото,а не като Бай Ганьо)е доказано най-хубавия в целия свят....такъв манталитет като Българския няма никъде другаде по света,а това че цари анархия заради онея нагли пе*ерасчета които пускат онези ши*ани пропаганди за боеве,анархизъм и расизъм е отделно....България е в това положение заради ПОЛИТИЦИТЕ...те пускат пропагандите с политически цели....какво ще ти е виновно кучето ако го насъскаш средщу човек....ти си виновния,защото ти го насъскваш.....апффффффффффф ффффффффф
    Боже, прости им, те не знаят какво правят...

    Вероятно болката в главата, но по скоро имбецилните ти изказвания са причина на напиша този пост.
    Ти си абсолютен! Моите поздравления, ако всеки един човек имаше твоите разсъждения, щяха да бъдат необходими точно 4 часа за края на Света. Значи, попринцип не гледам правопис и правописни грешки, опитвам се да ги игнорирам визуално, но някак си доста неприятно ми се набиват в очите и е ред да ти направя забележка. Всяко едно начало на изречение започва с голяма буквичка. Ето така. След всяка точица и запетайчица, а и не само има интервал. Предполагам ще кажеш, че не си длъжен? Правилно, но кой е длъжен да ти чете абсуртизмите? Би ми казал да прескачам, нали? Ще ме разбереш след мъничко.
    Цялото това твое безобразно видно малоумие дава началото на една апатичност към всички твои мнения и разсъждения. Опитваш се да бъдеш умен, интелигентен и различен от останалите по адски неистов начин. Ако хората казват едно, ти трябва да си в антипод на това, нали? Просто, защото това те прави малко по - интересен и идентичен сред останалите... Малко или много, не съм сигурен, това е доста жалко. Дори да имаш висше образование, което е вероятно колкото Левски да е бил гей, то не е по духовна семинария. Може би ще ти е трудно да ме разбереш, защото липсата на адекватност в мисленето ти е непринуден факт. Духовната семинария (повтарям се, което е факт, че не си разбрал от първия път) е най - голямото висше образование. Предлагам ти за втори път да го запишеш, да го завършиш и след като знаеш всичко да започнеш да философстваш кое, къде и как...

    Издразни ме целия ти пост, рядко пиша в този смешен раздел, но такива изказвания ме принуждават.

    Говориш, че религията е манипулация, нали?
    Искам само да ти вметна, че никой не ти казва: "ТИ ТРЯБВА ДА ВЯРВАШ В БОГ, ЗАЩОТО ТОЙ СЪЩЕСТВУВА, А, АКО НЕ ВЯРВАШ СИ АБУРИГЕН!!!" Никой не ти насажда подобно поведение, никой, нали?
    Осъзнаваш, че ти пропагандираш атеизъм и манипулираш психиката на някои хора, нали? Добре ли осъзнаваш, че това нещо може да ти доведе неприятности? Пропагандирането на атеизъм не е никак добре почитано, приятелю. Писмо до Негово Светейшество Максим или Митрополит Николай Методиев Севастиянов със твоите бисери може да ти доведе дори СЪД! Дело, което ще бъде спечелено от религията, повярвай...
    За какво може да бъде заформено едно такова дело?
    Подронване авторитета му, пропагандиране на атеизъм и манипулиране на хората, чрез него.
    Поспри се малко, че взе да ме изнервяш, детенце... Всеки може да напише писмо до там, всеки може да ти събере бисерите.
    Ще те помоля най-културно - Спри.
    Поздрави, Свастика.
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  20. #20

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    ако всеки един човек имаше твоите разсъждения, щяха да бъдат необходими точно 4 часа за края на Света.
    Ако всички хора мислеха като теб,досега хората да са се избили за храна и вода!

    Хахах...ти правописа ли гледаш или смисъла на думите!?

    "Опитваш се да бъдеш умен, интелигентен и различен от останалите"
    Не се опитвам да бъда никакъв...аз съм себе си...ти ако се мъчиш да се правиш на някъв, тва е вече друг въпрос...

    Ако хората казват едно, ти трябва да си в антипод на това, нали?
    Истината се ражда от спора!


    това е доста жалко.
    на теб пък кой ти е дал власт да определяш кое е жалко и кое не!?

    Духовната семинария....най-голямото висше....брейй колко голямо...три тона!?

    Радвам се предизвиквам някаква реакция в хората.

    Никой не казва това,но всички казват че тези които не вярват в бог ще отидат в ада и ще страдат и ще съжаляват и прочие...това не е ли заплаха........малко психология няма да ти е излишна!

    пропагандираш атеизъм и манипулираш психиката на някои хора, нали?
    Пропагандирам....хахах....изк азвам си мнението,нямам ли право да си го изкажа,а манипулацията е свързана главно със заплахи и други подобни методи....

    Добре ли осъзнаваш, че това нещо може да ти доведе неприятности?
    Ами разните психари и сектанти дето обират хората и им промиват мозъците....аз като тях ли съм...аз искам ли пари,искам ли от някого нещо да ми дава или да му давам.
    Значи айде антиатейзъм,а сектантите да си живуркат....

    Пропагандирането на атеизъм не е никак добре почитано, приятелю.
    Както казах не пропагандирам,а и кое му е лошото на атеизма...я вземи виж малко разни статистики да видиш че семействата които не изповядват религия(атеистични тка да се каже) се развеждат в много по малък процент от религиозните.
    Поглеждал ли си какво има в Ютуба-разни дебати и обсъждания на конфликта атеизъм-религия в Америка...да видиш как фанатиците пропагандират по улиците,как говорят че който не вярва ще срада и как започват да се гнетят и нагорещяват когато видят че немогат да спечелят спора,как избягват загубата на такъв спор...и да ти кажа,след като сме с 10,20,30 години назад от Америка,значи след време това ще се случи и в България.

    Писмо до Негово Светейшество Максим или Митрополит Николай Методиев Севастиянов със твоите бисери може да ти доведе дори СЪД!
    Брейййййй а аз си мислех че живея в демократична епоха където хората имат право да си изказват мнението.Я вместо да ми пращаш бисерите при твоите "светейши" вземи прати пропагандите на разни секти които проповядват масови самоубийства,аанархизъм и обири!

    Дело, което ще бъде спечелено от религията, повярвай...
    Оооо верно и кой ще е съдия и кво ще ме убият или заточат в затвор защото съм казал че религията е манипулация....ами то това са го казвали и много други милиони хора.

    Подронване авторитета му, пропагандиране на атеизъм и манипулиране на хората, чрез него.
    Поспри се малко, че взе да ме изнервяш, детенце... Всеки може да напише писмо до там, всеки може да ти събере бисерите.
    хахахахаха хайде изпрати,ще съм ти благодарен,защото ще стана известен с тва дело и броя на атеистите ще скочи с много по големи темпове!

    Заплахите не ме плашат,а ме дори амбицират още повече!
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  21. #21
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Със психологията съм на ти.
    Опитай ти да я дешифрираш, ако можеш.
    Да опонираш на всяко изречение не е спор, просто опит да се защитиш.
    И, ако истината се раждаше в спора, не знам защо в съдилищата не спорят като селяндури, но щом ти си казал, така ще е.
    Смисъла на думите е ясен, но да пишеш като петокласник e по скоро афронт за самия теб.
    Хората не пишат Бог, защото вярват в него, пишат го така, защото са ограмотени.
    Не споря с теб, не се заяждам, просто ти казвам.
    Ще трябва и да разбереш тънката нишка между демокрация и анархия.
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  22. #22

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    Е то щото няма за какво друго да се хванеш и за тва се хващаш за правописа ми нали...

    Ама ти не схващаш ли че нарочно пиша бог с малка буква...
    Разликата я знам,но явно ти не я знаеш след като ме заплашваш със съд и ватикана...и да нарочно написах ватикана с малка буква.
    Опонирам всяко изречение отделно,защото всяко изречение има отделен смисъл и се оборва отделно...това е метод за спорене.
    Пък колко мирна и любовна е една религия,която иска да съди,тормози,убива,прокужд и т.н. всички които не я изповядват.А колко е мирна,когато всяко твое отрицателно мнение изказано по нейн адрес застрашава свободата ти...толкова е като преди `90-те....ако кажеш нещо против партият и отиваш на дългосрочна екскурзия в пандиза.Какво право на мнение и свобода на словото имаш....никакво!
    И КАКВО МИРНО И ЛЮБВЕОБИЛНО ВИЖДАШ В ТОВА!?
    Какво мирно има в това да се обръщаш с агресия към критиката...това че биха съдили човек който няма положително мнение към християнската религия е признак,че немогат да го оборят чрез аргоменти и пристъпват към агресия.
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  23. #23
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Цитирай Първоначално написано от Kman
    Е то щото няма за какво друго да се хванеш и за тва се хващаш за правописа ми нали...

    Ама ти не схващаш ли че нарочно пиша бог с малка буква...
    Разликата я знам,но явно ти не я знаеш след като ме заплашваш със съд и ватикана...и да нарочно написах ватикана с малка буква.
    Опонирам всяко изречение отделно,защото всяко изречение има отделен смисъл и се оборва отделно...това е метод за спорене.
    Пък колко мирна и любовна е една религия,която иска да съди,тормози,убива,прокужд и т.н. всички които не я изповядват.А колко е мирна,когато всяко твое отрицателно мнение изказано по нейн адрес застрашава свободата ти...толкова е като преди `90-те....ако кажеш нещо против партият и отиваш на дългосрочна екскурзия в пандиза.Какво право на мнение и свобода на словото имаш....никакво!
    И КАКВО МИРНО И ЛЮБВЕОБИЛНО ВИЖДАШ В ТОВА!?
    Какво мирно има в това да се обръщаш с агресия към критиката...това че биха съдили човек който няма положително мнение към християнската религия е признак,че немогат да го оборят чрез аргоменти и пристъпват към агресия.
    Твърде много филми гледаш. Прокуждане, убиване, трепане, скубане. Това не съм го виждал все още live.
    Безинтересен си ми.
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  24. #24

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    То лишаването от свобода доживот е равностойно на убийство.
    Не ти и трябва да виждаш.Дреме ми на чорапите дали съм ти интересен!
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  25. #25
    Преди време прочетох книгата "Древната тайна на цветето на живота".Общо взето,там авторът разказва наученото от него за произхода ни и т.н.Споменават се едни същества-нефилими,на чиято основа е създадена религията.Пише,че Адам и Ева не са първите човеци изобщо,а първите които били допуснати да работят в градините на нефилимите.Съществата им казали да не късат нищо от градината,да не докосват плодовете и,но те и го направили и били изгонени...
    Преди малко потърсих повече информация за нефилимите и попаднах на ето това:
    http://www.fenomenibg.com/modules/ne...hp?storyid=121
    Доста е дълго,но си струва да се прочете,има интересни факти.
    Другата връзка с Библията,която намерих тук беше тази" Планетата Нибиру довежда общият брои на небесните тела да 12(като се включват Слънцето и Луната). Според шумерите, съветът на боговете който взима важните решения, също се е състоял от 12 по- старши богове. Значението на това число е останало и до днес при разделянето на небето от 12 съзвездия, което разцепва процесионния цикъл на Земята на 12 периода, по 2160 години всеки."
    В същия материал пише какво е причинило потопа и според статията не е гневът на Бог...
    Мисля,че kman беше написал в свое мнение,че има има теория,според която медиумите на Земята говорят със същества от Сириус...В книгата пише,че за нас нефилимите са майчиния аспект,а съществата от Сириус-бащиния.
    Все пак не ми се вярва Библията да е създадена просто заради разположението на звездите,това разположение трябва да значи нещо...
    Ако всичко това е вярно,обяснява се потопът,значението на разположението на звездите,откъдето и Библията,липсващото звено между маймуната и човека...Въпреки,че не е много приятно да си мислиш,че си на Земята не с някаква свещенна божия цел,че не си създаден от свята материя и т.н,а от сперма,маймуна и какво още беше там и си създаден,за да си роб...Малко като нож в гърба е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си