.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 65
  1. #1
    Аватара на Waster
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    между две женски бедра....
    Мнения
    251

    Из дневника на един моладжия:

    Из дневника на един моладжия: 7.30 ч. – ставане 8.00ч. – телефонни обаждания до цялата група участващи в културно масовото посещение на мола. Разговор минимум по 3 минути със безпатните от групата на вивател. 8.00 – спиране на голфа на мегдана и изчакване да се събере групата от 5 човека. Междувременно звънене на всички от телефонния указател с телефони на вивател. Все пак имате минимум 500 минути на месец безплатни. Минути преди тръгването телефонно обаждане до вкъщи на домашния ( и той е безплатен) за последен инструктаж дали не са се сетили нещо от вкъщи. 8.30ч. – Вече сте 5-ма в голфа, събиране на пари за газ за колата последни проверки на фотоапарата и комплекта резервни батерии за същия. 9.00 – тръгване, път и последно проверяване на телефонния указател дали не сте пропуснали да се похвалите на някой от „безплатните” 9.30 - паркиране пред мола, ПРЕД по възможност на забраненото – така че колата да бъде забелязана от всички минаващи от там. 9.45 – масова снимка пред входа на мола, проверка дали е настроен часа и датата на апарата за да овековечи посещението пък и за доказателство, че сте първите от вашето село посетили мола. 10.00 - обиколка на мола отвън за да сте сигурни, че няма друга позната кола от вашето село. Мощно цъкане с език по време на обиколката и клетви за вярност към мола. 10.30 - последни обещания, че това е магазина от който ще пазарувате вече. Влизане. 10.45 - Бързо кръкче на мола и набелязване на магазините които ще посетите по късно, за да можете да изпълните списъка за покупки от родата в село, а и да срещнете някой познат да обмените информация къде има нещо на далавера. По време на обиколката снимки на ескалаторите с усмивка. Цяло село ще ви завижда по късно. 12.00 – събиране на групата пред голфа, пушене на цигара, коментар кой какво видял или на кой се похвалил, че е в мола. Обяд, хвърляне на салфетките от увитите сандвичи на земята до голфа. 13.00- старт на пазруването от набелязаните магазини вече. Редуване на магазините по етажи за да сте сигурни, че повече хора са ви видяли, че сте на ескалаторите. 16.00 – среща пред колата, оправдания кой защо нищо не купил. Никой не признава, че е в мола не за да купи нещо което му трябва , а е там защото е модерно и ще изглежда будала в очите на съселяните ,че не е ходил. 16.30 – тръгване от мола с въртене на гуми и надута музика до изкривяване. 17.00 – излизане на околовръсното и хващане на пътя за село.


  2. #2
    Супер фен Аватара на KadifWerewolf
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Я сом ут село!
    Мнения
    1 025
    Печен патладжан.
    Аре си одиме! НА СЕЛО!

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Те хубаво ги строят, ама не се ли усещат малко че българина съвсем обедня в тези години...ще стоят празни като паметници...отвреме-навреме ще отиде някое богаташче, ама какво ? Да не ги оправи случайно ? Това членство в ЕС нищо хубаво не докара...

  4. #4
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Само членството в ЕС е виновно за това положение, нищо че резачките правят квот си искат... СМЪРТ

  5. #5
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    Цитирай Първоначално написано от Lucho
    Те хубаво ги строят, ама не се ли усещат малко че българина съвсем обедня в тези години...ще стоят празни като паметници...отвреме-навреме ще отиде някое богаташче, ама какво ? Да не ги оправи случайно ? Това членство в ЕС нищо хубаво не докара...
    ти пък,все едно в мола е скъпо.

  6. #6
    Аватара на Waster
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    между две женски бедра....
    Мнения
    251
    Цитирай Първоначално написано от guinessgirl
    Цитирай Първоначално написано от Lucho
    Те хубаво ги строят, ама не се ли усещат малко че българина съвсем обедня в тези години...ще стоят празни като паметници...отвреме-навреме ще отиде някое богаташче, ама какво ? Да не ги оправи случайно ? Това членство в ЕС нищо хубаво не докара...
    ти пък,все едно в мола е скъпо.
    не е ли


  7. #7
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Цитирай Първоначално написано от Waster
    Цитирай Първоначално написано от guinessgirl
    Цитирай Първоначално написано от Lucho
    Те хубаво ги строят, ама не се ли усещат малко че българина съвсем обедня в тези години...ще стоят празни като паметници...отвреме-навреме ще отиде някое богаташче, ама какво ? Да не ги оправи случайно ? Това членство в ЕС нищо хубаво не докара...
    ти пък,все едно в мола е скъпо.
    не е ли
    не е чак толкова...

  8. #8
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    както има дрехи по 250лева,така има и такива по 15,20 и 50.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    магазинчетата си ги има, желаещите могат да обикалят...

  10. #10
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Какво против имате моловете бе, хейтъри. Супер зарибяващо е да обикаляш вътре.. киното, ресторантите и магазаините да са ти един до друг. Както казаха по-горе - магазинчетата си ги има. Който иска да обикаля там.
    Май стана много модерно да си хейтър към всичко ново и съвременно.

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Какво против имате моловете бе, хейтъри. Супер зарибяващо е да обикаляш вътре.. киното, ресторантите и магазаините да са ти един до друг. Както казаха по-горе - магазинчетата си ги има. Който иска да обикаля там.
    Май стана много модерно да си хейтър към всичко ново и съвременно.
    Не, не е модерно да си хейтър. В условия на финансова криза, хората нямат пари за хляб, те молове строят...типична българска простотия. Затова ни няма никакви никъде...

  12. #12
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Абе не знам кои хора нямат пари, но моловете са пълни и се радват на солиден оборот.

  13. #13
    Абе, вече почвам да си мисля, че българинът не е чак толкова беден, за колкото се има.
    Общувам с хора от най-различни краища на България, виждам и такива по улиците... еми, едно 80% са с яките телефончета, кецове, дрешки, коли, през вечер са по кръчмите и кво ли не още. Знам, че има и такива без възможности, ама толкова ли са много или просто аз не ги виждам?!

    Колкото до моловете - само човек без вкус би симпатизирал на такова нещо. Няма нужда да загорозяват центъра на който и да е град с подобно извращение..
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  14. #14
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Молът не ми пречи да живея пълноценно, явно на вас нещо ви пречи не знам

  15. #15
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Самата атмосфера в ЦУМ е на светлинни години пред МолЪ


  16. #16
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    да,веднъж една моя съученичка изцепи ''в цум е толкова старинно всичко,се едно е от преди 20века...трябва да си много зле,за да се забиеш там''

  17. #17
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Молът не ми пречи да живея пълноценно, явно на вас нещо ви пречи не знам
    къде съм написал подобно нещо?

    на мен Мола никак не ми харесва,къде-къде по-приятен е ЦУМ. но там не е "модерно" да се ходи и не е "престижно" да пазаруваш оттам
    Напротив, ЦУМ е първообразът на всички МОЛове и първият такъв, и от много години е модерно и престижно именно от там да пазаруваш. Само че когато хората са прекарвали времето си преди 5-6, 10 години там в пиене на кафета и пазаруване, ти си нагъвал Ариана в Борисовата след поредната футболна сбирщина на надрусани скинари... най-вероятно.
    Надявам се да се не засягаш лично.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Молът не ми пречи да живея пълноценно, явно на вас нещо ви пречи не знам
    къде съм написал подобно нещо?

    на мен Мола никак не ми харесва,къде-къде по-приятен е ЦУМ. но там не е "модерно" да се ходи и не е "престижно" да пазаруваш оттам
    Било е, преди 20 години.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Jesus
    Самата атмосфера в ЦУМ е на светлинни години пред МолЪ
    Да не говорим, че самата сграда е много красива и се допълва идеално с архитектурата на София.
    Един турист, примерно, иска да усети атмосферата на въпросния град, а не да зяпа молове, дето са нацвъкани по цялата планета... ако си видял един, значи си ги видял всички.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Цитирай Първоначално написано от Swinkenhoffer
    Цитирай Първоначално написано от Jesus
    Самата атмосфера в ЦУМ е на светлинни години пред МолЪ
    Да не говорим, че самата сграда е много красива и се допълва идеално с архитектурата на София.
    Един турист, примерно, иска да усети атмосферата на въпросния град, а не да зяпа молове, дето са нацвъкани по цялата планета... ако си видял един, значи си ги видял всички.
    това същото го писах преди време пак в тоя форум...
    Еми и аз съм го писала много пъти, ама на лишения от вкус явно не може да му се налее...

    Нека има молове, ама да не са на централни места или да не ги строят толкоз грозни.
    Същото важи и за всички модерни сгради, дето почнаха да никнат... събарят малките къщички и правят остъклена кооперация с лимонено жълто.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  21. #21
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Е не може всички да са съгласни с мен, но според мен самата фасада на сгради като ЦУМ, Шератон и др. е доста по-добре, а МОЛЪ не ми харесва, също и мястото където е за ccs да не говоря че е на отвратително място, много по-добре щеше да е ако бяха в надежда, обеля, горубляне или люлин 1 Но все пак аз не съм софиянец и това е моето мнение на провинциалист


  22. #22
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    още по-зле ако гледат като надрусани и са толкова злобни копелета без да са шмъркотевици хАхХА

  23. #23
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Да взривим всички тузарски магазини!

  24. #24
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Да взривим всички тузарски магазини!
    шшш недей ни подтикваш, че малко ни трябва

    пп : идваш ли на стоп


  25. #25
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Абе кво ви пречат моловете?
    Бааа както мачока каза, модерно е да си хейтър май май а ?
    Едно време като нямаше молове, по-модерни магазини и т.н., искахме по-хубаво, сега го има и пак недоволни.Ми като не ви кефи не ходете.Па Jesus дето вика, за финансова криза.Ами тя да не е само в България тая криза бе.Кво като е криза да не се строи нищо ново ли ? А друг е въпроса, че моловете са фулл винаги.
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си