.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1
    Повече от фен Аватара на VQTUR
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    311

    Родители - Общуване

    Общувате ли с родителите си?

    Или... не ми треат такива екстри...

    Водите ли социални разговори с тях или ги търсите само за пари?
    МОМИЧЕ СЪМ!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Да, близка съм с родителите си, за разлика от брат си.
    Винаги е било така. Те са ми приятели, най-близки и т.н.
    Имам наблюдения в/у други семейства, където ситуацията е обратната, разменят се пари вместо думи. Кофти, нещо не е, както трябва.

    ПП: Има раздел за тази тема.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    От 6-7 месеца се разбирам доста с майка ми. Говорим си често, макар че не се виждаме всеки ден.

    С баща ми е малко по-различно. С него се чуваме само по телефона. От 14 години не живеем заедно.

  4. #4
    Определено не...

  5. #5
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    С майка ми съм дооооста далечна .
    Рядко говорим за каквото и да е .
    За нея не знам .. на мен ми е добре .
    .!.

  6. #6
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Всичко зависи от дефиницията


  7. #7
    Супер фен Аватара на KoRnFlAkE
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    candy mountain :>
    Мнения
    1 292
    с майка ми сме много близки, винаги сме били.
    а баща ми, не съм го виждала от близо две години и не сме си говорили от толкова време, но дори преди това не си общувахме, никога не съм го чувствала като близък.

  8. #8
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    ne sym obarnal vnimanie
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  9. #9
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Просто няма как да социализирам с такова същество като майка ми, трудно е да се опише с думи колко ме дразни.

    Баща ми го усещам като по-близък, но той е такъв затворен като мене и с него също е трудно.
    Auf dem Weg in eine bessere und gerechte Zeit
    Oder bist du selbst in Wahrheit f test test

  10. #10
    Голям фен Аватара на TheSadGirl
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Варна :)))
    Мнения
    589
    пфф с мама изобщо никаква комуникация нямам, това е невъзможно да се случи каквото и да направя все намира косури даже и пари не искам от нея Виж нашия е друго нещо, той е по- откачен и от мен квото му кажа и веднага е навитак
    `` Да си приятел, не означава да познаваш някого, а да си част от него ! ``

    Ко



    Аз съм баба мИчта

  11. #11
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    разбираме се
    свестни и разбрани хора са, въпреки моментите в които се държат супер глупаво и правят неоснователни забележки/най-вече баща ми/
    Благодарна съм за това, че са ми осигурили всичко, което едно дете може да поиска, но същевременно са направили така, че да ги уважавам и да не ги приемам за банкомати.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  12. #12
    разбираме се прекрасно!

  13. #13
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Разбираме се чудесно (:
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  14. #14
    Избягвам да споделям каквото и да е с тях. Не, че няма да ми влязат в положението и помогнат, ако имам проблем, но просто съм свикнал да се оправям сам.

  15. #15
    Еми, не знам... с майка ми сме доста различни и редовно се караме. Има периоди, когато сме в пълен синхрон обаче... някво никво.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от StayFly
    Избягвам да споделям каквото и да е с тях. Не, че няма да ми влязат в положението и помогнат, ако имам проблем, но просто съм свикнал да се оправям сам.
    и аз малко споделям с нашите, на минимума.

    иначе ако се засечем за повече от 20 минути не може да не врътнем един скандал. майка ми особено е доста консервативна и съм й тоталната противоположност откъм виждания и прочие.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  17. #17
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Определено с родите ми не говорим на един език.....но пък и не ги търся само за пари.Имаме различни виждания почти за всичко,те си имат мнение,аз също и характерите са ни такива,че ако мненията ни по даден въпрос се различават просто не можем да говорим нормално.Почват се караници и тем подобни глупости.За това избягвам да говоря с тях на теми които не са свързани в ежедневието.

  18. #18
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Татко ми доставя материаната част, докато майка ми е онова.. вътрешното, дълбокото .. задушевното.. не знам как да се изразя, нито как да го опиша.. то това нещо се усеща..
    Докато татко ми забранява повече неща, с цел да ме предпази, то когато 'сгреша' някъде винаги търся майка ми да й споделя и да поискам съвет от нея и знам, че ще ме разбере.
    Междудругото ако не бях започнала аз да е 'търся', за да бъдем п-близки, докато не бях започнла да се опитвам да й споделям малко по-малко, за да започне и тя д ами споделя за това как се чувства, какво й се е случило днес, как е прекарала деня, каквой се върти в главата, сега нямаше да сме на това дередже. И аз не знам как го направих, но се радвам, че в момента имам изключително близка и здрава връзка с майка си, нито, че не живеем заедно. Аз много я обичам.

    А тати е от ония консервативни мъже, за които една жена (независмо, че съм му дъщеря) е под мъжа и си ме прави дива и щастлива когато си пожелае. Тъй като ме издържа и се грижи за мен и знае, че изцяло завися от него, бая тормоз виждам чат-пат

  19. #19
    С майка ми сме адски близки, говорим си за всичко, обсъждаме всичко и мисля, че отношенията ни не са точно майка- дъщеря, защото по равно се грижим една за друга и т.н.
    С баща ми не съм се чувала/виждала повече от година. Шанс

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    По- близък човек от майка ми нямам. С нея за всичко мога да си говоря. С баща ми не седят така нещата. Още като бях 1-2 клас си спомням как ми се караше, че пиша грозно и понякога и ме е удрял. От тогава някак си като че ли ..ме е малко страх от него. Иначе понякога може и да е много готин.

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    А тати е от ония консервативни мъже, за които една жена (независмо, че съм му дъщеря) е под мъжа и си ме прави дива и щастлива когато си пожелае.

  22. #22
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Ох без маминка не мога! С нея сме си сродни души имам чувството. Разбираме се чудесно, споделяме си, приличаме си адски много.. Много си я обичам
    С баща ми се чуваме по телефона по 1 път на 2-3 месеца и като съм си в БГ се виждаме за ден-два и това е. Не сме в лоши отношения но доста ме е разочаровал през всичките тия години и не го чувствам близък. За сметка на това обаче е забавен и ми вдига яко самочувствието хахахах

  23. #23
    Разбираме се, говорим си...
    С баща ми само за неща от ежедневието, никога не говоря с него за лични неща..
    Майка ми.. с нея най-често се караме, но се разбираме криво-ляво. С нея говоря и за лични неща, но не прекалено лични.. Не ми е вдъхнала чак толкова много доверие..
    Но като цяло заедно ни е много забавно и интересно...

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от StayFly
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    А тати е от ония консервативни мъже, за които една жена (независмо, че съм му дъщеря) е под мъжа и си ме прави дива и щастлива когато си пожелае.

  25. #25
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    чета тука и излиза,че 80% са деца на разведени родители
    Изненадан ли си?
    То, ако се разчетеш и малко по-нагоре, ще се потвърдят и други разни статистики...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си