.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    372

    Начин за уголемяване на пениса?

    Не знам дали я има, но ще я пусна. От сега казвма, че моят е 16 и ми е най-малкия в компанията по дължина и по дебелина, ебали сме К**** заедно и го знам със сигурност това.
    Та тука, ако може искам да чуя някакви предложения за уголемяване - помпи, кремове, масажи, мазила някакви, и тем подобни начини, за които сте чули че се пробват и т.н. Едни приятели говореха за някакви хапчета ли, инжекции дето го набъбват доста, ама си води последици като става като мекица, ама се направих, че не ме интересува, а трябваше да ги заслушам.
    Нищо смешно няма в темата, със сигурност може да сте в полза не само на мен.

  2. #2
    Супер фен Аватара на ubuntureload
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    1 561
    Тук няма да имаш късмет с помощите... аз бях пуснал отворена линия за СМС-и понеже исках да си го протезирам за да ми стане поне 35санта ама се отзоваха много малко хора ... в дарителската сметка се събраха някви жълтици които дори за прегледа и консултацията не бяха достатъчни... пък знаели се може да извадиш по голям късмет от мен!
    MY NEW LOVE S55 AMG + чипче++=600+hp!


  3. #3
    Аватара на Gary
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    София
    Мнения
    371
    Бе, човеко, чети да му се не види!!! Няма значение 1-2 сантиметра повече, като не знаеш какво да правиш с пениса си!!! По-добре се поинтересувай как да възбудиш партньорката, а не да се щуросваш и да търсиш уголемяване. Това не ти е проблем, повярвай. А ако ти се "е**т К****" няма пък никакво значение размерът ти.

  4. #4
    Аватара на JenataNaShefa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    In the middle of nowhere
    Мнения
    573
    Аз не мога да разбера, защо не се радвате на това което имате, ами вечно искате нещо което нямате и не можете да имате ?
    Оставете си атрибутите съразмерни с тялото и се научете да използвате предоставените ви по природа сантиметри !
    Come out, come out wherever you are...

  5. #5
    И какво като ти е най-малкият в компанията не мога да разбера..Това ли е най-важното..
    Какво не ти стигат да задоволиш една жена ли?Не само сантиметрите са важни,а и това как го използваш
    Ако в това те бива,от какво се притесняваш

    П.С. че 16см да не са малко..
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    515
    Мале ама вии ква компания сте ) че си мерите оная работа )
    Да не сте от ония меките китки ) и като стигнете до леглото казвате които е с най-малак него ще го е*ем.
    Размера няма знчение , важно е да знаеш как да го използваш , и по голям да си го направиш като незнаеш как да боравиш с него ква фаида пак ще останеш за смях пред момичето.

  7. #7

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Свищов
    Мнения
    208
    даже незнам дали ти е толкова малък или само се самонавиваш...обикновенно това е проблема...

  8. #8
    Ако знаеш какво правиш и с по-малка пишка чудеса ще правиш ако не и с 30 санта пак нищо няма да направиш.
    Йога и мъдрост

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    372
    Абе не е във това въпроса дали мгоа да борава с него или не, просто искам да стане по-голям. И да , със сигурност ми е 16 и го искам по-голям, кой ще как да го разбира. Просто ми кажете каквото сте чули по тая тема или знаете нещо което с времето може да расте. От помпата ме отказахте, да явно съм комплексиран балък , който не знае какво да прави с парите си. Карайте го по темата, ако знае нещо някой да казва, ако не просто да не пише.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от sa6opi4a
    Абе не е във това въпроса дали мгоа да борава с него или не, просто искам да стане по-голям.
    И на мен понякога ми се иска да съм 5 сантиметра по-висока, ама няма как да се издължа. Това си е твоят организъм, ще трябва да свикнеш с него.
    I`m surrounded by liars everywhere I turn...
    I`m surrounded by imposters everywhere I turn...
    I`m surrounded by identity crisis everywhere I turn...
    I don`t want to be anything other than me....

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    372
    http://www.max-man-bg.com/
    Искам мението ви за тоя сайт? Дали това там е вярно, ако е да, да правим поръчка и да ми става 19 см

  12. #12
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761

    Нали си момче.Значи инструмента го имаш.
    Тука е уловката.
    Или можеш или не можеш да работиш с него и това е.
    Не си прави експерименти.
    На колко години си ?!

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    372
    НА 19 СЪМ.
    http://www.penisbg.com/
    и това ме интересува много, истина ли е?

  14. #14
    ako be6e po malak 6teh da kaja tarpenie 6ti porasne o6te ama sq 6ti kaja , 4uval li si za smu4e6ti pompi

  15. #15
    penisbg te kazvat 4e ne e operacia a si e 4ista operacia ...
    i e 49lv ne si habi parite moje i da deistva ama samo ima zna4enie da mojech da go mu6ka6 ina4e kvo ti puka

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    515
    Ти хубу ще си го удължиш с тия хапчета и незнам си там какво , ама никаде нети казват какви са страничните ефекти )
    Престависи си го удължиш с едни 5 см хубаво , ама престависи след това да не ти става , или да ти става ама да трае прекалено кратко време 5-10 мин .
    Тогава ква фаида ще имаш от това че си си го удължил , наи много да го използваш да се перчиш пред приятелите си за 10 мин колко ти е голям.
    Когато искаш да развалиш нещо естествено винаги има последици .

  17. #17
    Хора спрете да си правите експерименти защото това което имате и него ще загубите. Тука някакви препарати рекламирате-използването на такива лекарства води до изменение на вътрешната среда на организма което означава от високо кръвно до ракови клетки.Хипофизата е жлеза която е много чуствителна и всякакви допълнително приемани хормони се отразяват върху дейноста й.Има си едни количества тостестерон който хипофизата дава информация на тестесите да произвеждат като има нарушение след спиране на препарата хипофизата може да спре да дава информация на тестесите да произвеждат тостестерон (а тостестерона ви е нужен да сте мъже).
    Йога и мъдрост

  18. #18
    дааа има стани жена


    Ентусиазиран НЕпукист™
    "Господ на небето , OPEL на шосето ! "

  19. #19
    Доста хора се притесняват от размера на члена си.... а всеки иска да е един от големите Най-интересното е, че наистина има някой начини за уголемяване, както и за задържане на така нареченото бързо свършване... ама никой не вярва... или поне не смее да си признае...

  20. #20
    а на доста хора им писна от некадърни спамери дето само спамят мАМКААМКАККАКАК ИВИИИИ1
    Токът.... AC\\//DC!! LET THERE BE ROCK CHALGA MUTHAFUCKAZ!

  21. #21
    ауууууууууууу комплексиран садфейсър
    задник съм

  22. #22

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    [На Метри От Земята]
    Мнения
    2 772
    дърпай го
    Просто аз

  23. #23
    К**а си е К*р ... Развии си меча в сесоална бойна стихия ... майната му колко е голям .... (20 санта любовна писалка {лично мой})

  24. #24
    kitaeca007
    Guest
    lek radwai se che ti e 16
    moq puk e 15 po duljina i 15 po debelina i ne mi e nujen po golqm shtot s twa koeto imam wursha chudesa i znai che debelinata e po wajno za jenite otkolkoto duljinata

  25. #25
    vall444
    Guest
    Операция при доктор Енчев. И като ти стане голям-пак пиши! Може нещо да се уговорим!






    http://www.thegodwithinu.com/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си