.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: Сънят ми

  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    в сърцето на....
    Мнения
    176

    Сънят ми

    Здравейте.Първо искам да се извиня предварително,защото не знаех точно в кой раздел да пусна тази тема...та става въпрос за следното нещо...Сега се събудих разтърсена от един сън...Бихте ли ми казали какво означава,когхтао сънуваш приятел,та дори и човек когото обичаш да умира и плачеш на сън дълго време за него...знам ,че много хора ще кажат,че е глупаво,обаче мен това тотално ме разтърси,а пък и става въпрос за много ценен човек за мен.....Благодаря Ви
    Когато искам да съм с теб,аз поглеждам звездите,а когато ми е тъжно,утеха са ми само сълзите!!

  2. #2
    Просто ума ти се е замислил за смърта, и за това. Спокойно тва е просто сън, губим хора рано или късно но това си е нормално, надали ще стане нещо лошо с човека който си сънувала.
    Бахти тъпия подпис имам

  3. #3
    Когато сънуваш някой да умира, ти му удължаваш живота.А когато плачеш на сън те чакат много весели дни

  4. #4
    Сънуваш ли че плачеш на сън значи че ще се смееш , до колкото знам Но не вярваи мн на сънища

  5. #5
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Умиране, умъртвяване (виж мъртвец, смърт)

    в съня показват скорошно избавление или приключване на някоя стара работа или вражда. ако гледаш как някой умира, ще тъгуваш по любим човек. ако умираш ти, може да получиш празни обещания. умрял човек ако те вика или ти се усмихва, ще се разболееш. умрял че е възкръснал, ако сънуваш, ще постигнеш добри резултати в работата си. ако оплакваш умрял, ще получиш добри вести. ако говориш с умрял, ще научиш за женитба. ако насън ту умираш, ту се съживяваш, ще водиш скитнически, несигурен живот или пък ще намериш нещо отдавна изгубено.Новини

  6. #6
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Сънувал съм че аз умирам(няколко пъти), сънувал съм че майка ми умира, че брат ми се удавя, че бившата също умира... И какво - абсолютно безсмислена история. Сънищата са просто картинки

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  7. #7
    По принцип съм чувала,че когато сънуваш дадено нещо,в реалността се случва точно обратното на него..В случая ти си сънувала,че твой близък умира,в реалността му умира злото...Е,да ,ама на мене 80%от сънищата ми се сбъдват...Не казвам сега,че и на твоя близък ще му се случи нещо лошо,споделям за моите сънища.Аз те съветвам да не вярваш на тези неща и да не предизвикваш съдбата!

  8. #8
    Супер фен Аватара на BigFakeSmile
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 319
    Цитирай Първоначално написано от LigLaTaa
    Когато сънуваш някой да умира, ти му удължаваш живота.А когато плачеш на сън те чакат много весели дни
    ^^така е...аз сънувах, че умирам и после наистина си имаше весели дни..
    I saw this place was open, tonight
    And the girls and the boys
    They were rocking
    And the alcohol was flowing
    And I knew right away this was my life
    Oh what a night....!!

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    в сърцето на....
    Мнения
    176
    Да,благодаря на всички,но четох в една книга днес ,че каквото се сънува в сряда винаги се сбъдвало....
    Когато искам да съм с теб,аз поглеждам звездите,а когато ми е тъжно,утеха са ми само сълзите!!

  10. #10
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    По принцип е хубаво да сънуваш някой,че умира.
    Няма да умре.
    Когато бях малка сънувах,че баща ми умира,но още е жив.
    И на следващият ден ми купиха първият гсм апарат,а аз много бях мрънкала за него

  11. #11
    Аватара на Iv4eTy
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Там, където е сърцето...
    Мнения
    1 569
    Ами доколкото знам, ако видиш някой да умира, това значи по-дълъг живот за него. А когато плачеш, означава радост на яве
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true... Follow me and I'll take you there..

  12. #12
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    така стига глупости.
    Аз като изучаващ психология индивид ще обясня, че сънят е компенсаторен процес.
    Демек... каквото организма ти е искал да направи и не е можал да направи през деня го прави по време на сън.

    примерно.... някой те нервира - възможно е да го убиеш в съня си. И ако много го обичаш се събуждаш и казваш, че имаш кошмар.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  13. #13
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Различните съновници казват различно. Трябва сама да си разтълкуваш съня, да си спомниш какво си правила и за какво си мислила през деня, замисли се за отношенията ви.
    Имам по-малък брат и преди не му обръщах много внимание, се пак кака съм нали, и сънувах как го убивам, как го застрелвам. Беше ужасно. Много плаках като се събудих. Но сега сме много близки и не съм сънувала такива работи.
    Всеки сън, който сънуваш най-добре би могла да си го обесниш ти.
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  14. #14
    Супер фен Аватара на ThisIsMe
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 514
    Няма да получиш точен отговор,защото всеки знае различни версии за това какво значи.Сънят е нещо несъзнателно...недей да се палиш по такива неща.

  15. #15
    Аватара на addicted2y0u
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Bubble Land ((:
    Мнения
    138
    щастие


    Hip hop dance club Bubble Gums

  16. #16
    Аватара на Madn3s5
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Somewhere over the rainbow*
    Мнения
    723
    Цитирай Първоначално написано от w0sh
    така стига глупости.
    Аз като изучаващ психология индивид ще обясня, че сънят е компенсаторен процес.
    Демек... каквото организма ти е искал да направи и не е можал да направи през деня го прави по време на сън.

    примерно.... някой те нервира - възможно е да го убиеш в съня си. И ако много го обичаш се събуждаш и казваш, че имаш кошмар.
    1+

    щастие било тва било онова било..бля бля
    всичко е въпрос на психика..
    Жената с характер ,плаши слабите мъже,
    но подлудява силните..! ~

  17. #17
    на хубаво е ..успокой си душата!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си