Какво би направил ако народа се вдигне на бунт и избере теб за лидер?
Аз първо ше отпусна голям бюджет за природата на България, като се обръща внимание и на природата по градовете.
Ще изкупя Кремиковци и ще отпусна бонус за обновяване и стимулизиране на завода, отварайки много работни места.
Ще отпусна пари за подобряването на туризма както и рекламизация на България като курорт, привличайки още пари за държавата.
Ще се легализира и таксува тревата, и ще се увеличят наказанията за по-опасните наркотици.
Ще увелича стриктноста около границата, за да намаля и тотално спра прекарване на хора, наркотици, пари и други подобни които могат да навредят на държавата.
Ще подготвя план за Европейския съюз който ще добави допълнителни пари към контролирането и премахването на организираната престъпност, като ще се приемат много строги мерки срещу корупцията и прането на пари.
Ще предложа приемането на еврото като парична единица, тъй като лева отдавна загуби своята стойност (когато си заминаха нулите

).
Ще подобря връзките с съседките ни както и страните в Западна Европа.
Ще подпомогна Образованието и Науката, като ще се фокусираме да работим по техника предназначена за космоса, и ще подобря отношенията между Българската научна организация и НАСА, с планове за съдружие в бъдещи проекти.
Още после ше добавя. Пък кинти има, тва не го мислете, просто много се краде
