.

Виж резултатите на анкетата: Колко е нормалният размер на пениса на 14 годишни момчета?

Гласували
185. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • 10-11 см

    31 16,76%
  • 12-13 см

    45 24,32%
  • 14-15 см

    60 32,43%
  • 16-17 см

    16 8,65%
  • над 17

    33 17,84%
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 87
  1. #26
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    Познавам хора на 15 с полови органи , които в сантиметри отчитат 12 сантиметра , познавам на които е 15 , познавам и на 17. И в трите случая са си на сухо , така че
    Envoi moi ! ;]

  2. #27
    Никога не ме е интересувало колко ми е голям... върши работа
    Ich bin kein gangster,kein killer,ich bin kein dieb
    ich bin nur ein junge von der stra

  3. #28
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    14-15 см
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  4. #29
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Вече са 16 идиота
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  5. #30
    14-15 см
    Не е ли ясно ?! Койту за дето съ е запътил там ши и утиди ! <- Тая мъдра мисъл я запомни от мене!

  6. #31
    Аватара на kalashnik
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    934
    Пич ако е по-малко от 39 см, ходи на лекар, може да имаш проблем с развитието.
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OKF7g5XD5iU[/youtube]

  7. #32
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    283
    Цитирай Първоначално написано от Extremescream
    Вече са 16 идиота
    17

  8. #33
    50 санта http://www.max-man-bg.com/ пий ги 1 година после дай снимка да те видим,доволен?

  9. #34
    варви да си играиш с количките не мисли за оная си работа не ти тряя на тая възраст

  10. #35
    Аз съм на 14, а ми е много малък (~11,5см).. Скоро с приятелката ми ще правим секс.. Тя е на 14 и ще и е за първи път.. Дали ще успея да направя нещо или ми е прекалено малък И също да добавя - тя изглежда доста развита (поне откъм гръдна обиколка) и се притеснявам да не успея да я задоволя

  11. #36
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Земай една линия и почвай да мериш на секи 14-годишен дет срещнеш
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

  12. #37
    Аватара на Madeyed
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    |На 3еМяТ@|
    Мнения
    5 300
    15 см. Таман ги наварших и съм доволен

  13. #38

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    ДжойнтЛенД
    Мнения
    314
    СМОТАНЯЦИ ......... що не почнете да си записвате с по колко ви расте на месец .... мое и 5 да му е на някоий може и 25 спр смотани теми .....
    One 4 the money , two 4 the show

  14. #39

  15. #40
    Супер фен Аватара на AlokiNn
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    2 124
    Мисля че за 14-15год момче е нормално 15-16см

  16. #41
    Мега фен Аватара на fenastz
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Land of the blind
    Мнения
    3 221
    кога гласувах бе ?! хакери фтв
    Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО

    Цитирай Първоначално написано от TykaSePisheNick
    Вие сте много глъми.Са ревете, че темата е стара, ама после някой като направи нова тема със същото заглавие ще има да ревете "има такива теми" и нз. си кво..В шибаното си трупане на мнения и сами се обърквате..

  17. #42
    Еми не знам колко е нормалко...Само мога да кажа, че моя е 12,5 на 14 съм

  18. #43
    Аз едно не мога да схвана, защо толкова питате и пускате безброй теми от такова естество "Малък ли ми е", "Колко трябва да ми е" и т.н. Толкова ли тежък удар по мъжкото ви его е, че едни господа са с малко повече сантиметри от вас... ? Еми колкото толкова

    Да вземем и ние момичетата да пускаме теми, колко трябва да ни е гръдната обиколка на 14-15-16-17-18-19 .......

    Много филми гледате
    ша ти кажа 1 нешто ...

    ...когато 2ма си мерят членовете не си навирай гЪза между тях

  19. #44
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    Минал съм 14 отдавна. Нито тогава съм знаел колко ми е, нито знам в момента. Смешна ми е тази работа с линийката.
    евалата...

  20. #45

    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    plovdiv
    Мнения
    3

    hehe

    napalno sam saglasen sas x3eme parviq mu komentar e az ne kazvam moq kolko e makar da sam na 13 podshti 14

  21. #46
    5 санта надървен ми е и пак ще се справя по добре от всички тука комплексари дето си мерите пишките през 2 минути...



    на 13,14,15 може и под 10 санта да ти ако си някакъв късен пубертет и кво >? А може и 15 и нагоре да ти е .. и ?? ако си тръгнал да се ебеш на 14,15 ... успех малко момичета биха се навили освен ако не си плащаш.. Абе спри да се притесняваш..

    А тези които викат 14,15 на тая възраст е Ок - - средния размер в БГ е 13,14 ... Така че не се притеснявай.. покриваш среден размер а си на 14 още...
    Самотен или не, дясната ръка винаги на лице

  22. #47
    аз си мисля че на 14 годишна възраст пенисът е нормално да е 14 санта нали може и по малко ема не все пак това е време на пубертет

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от DaNTeS
    DopEeE твоя колко е ?
    3 без малко... ай стига простотии... пишките ви изсъхнаха от мерене и удължаване...

  24. #49
    Комплекса - малък пенис.. а ? К'ви са тея простотии , колко ви е бил като сте били на 14. Я стига с тези глупости моля ви!

    98% от българското население харесва БИРА. Ако ти си от тези 2%, които не я харесват, значи си пълен идиот!
    http://www.impulse.bg/alwayssmiled

  25. #50
    Нормалния размер . Ами мисли така трябва да ти стига за да можеш вече да имаш дете .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си