.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Какъв е шанса да забременее

    На 16 съм и правих секс за първи път и го правихме без презерватив и както на нея така и на мен ми беше напрегнато да не свърша вътре и много внимавах и го правихме 20-30 минути и спряхме , че помислихме , че майка идва към стаята ни та след половин час започнахме отново и го правихме към половин-един час и като усетих , че наближава да свърша го извадих и свърших с мастурбиране и на двамата много ни улекна и след половин-един час започнахме отново самоче бързичко та издържах 20 минути наближи да свърша извадих го свърших от вънка и така... Всичко мина както трябва много ми хареса секса не съжалявах , че го правихме без презерватив защото не съм пробвал с презерватив но си мисля , че чувството се губи даже бяхме купили 3 презерватива durex защото знаехме , че ще го правим но така и не ги използвахме казах и , че ще внимавам и тя ми има много доверие и така много ми хареса като цяло... Та днес разбрах за предеякулационна течност и много се уплаших... Каква е вероятността да забременее от такова нещо ? Минимален ли е шанса ? Възможно ли е да нямам такава предеякулационна течност ? Защото съм чувал , че момчета като се целуват им излиза някаква хлузгава течност което трябва да е тази предеякулационна течност но аз никога не съм имал такава от повече от 6 години мастурбирам и не съм имал никаква течност преди свършването спермата ми беше дошла на към 12 години и не съм имал такава течност... Та възможно ли е да излезе тази предеякулационна течност по време на секс и каква е вероятността да съдържа сперма от която да може да се забременее ? И мога ли по някакъв начин да разбера дали при мен е така , че да се забременява от нея ако е различно при всички ? Много ме хвана страх но колкото ме е страх толкова пък не искам да правя секс със презерватив..
    Та като цяло като го извадя на време и не свърша в нея какъв е шанса да забременее ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Ами шанс има разбирасе! По време на секс превъзбудата е голяма, така че тогава със сигурност ти е текла тази предеякулационна течност. Особено след цели 2 часа секс. За какво сте ги купили тия презервативи само да си стоят? Малоумни ли сте? Сега трябва да тичате до аптеката за хапче.

  3. #3
    Принципно пак ще започна с наредбите, ама няма как. То толкова непросветени братчееееее. Аз на твоята възраст бях егати читанката относно секса. Тук, всеки ден някой заблуден пуска абсолютно същата тема. Мазоли ми излязоха по пръстите да щракам на клавиатурата. Ми вземете се образовайте преди да си го напъхате някъде - както за мъжете, така и за женит. В баси некомпетентната нация се превърнахме. Нали вие сте поколението на новите технологии и интернет. Маса информация по темата в нета, ти ми пускаш тема в teenproblem. Пиши в чичо Гошо (Google) и ще намериш много материал по темата.

    Хайде, ще ти напиша малко инфо по въпроса. Първо - не го слушай тоя горе и смешните му попски писания. Да си чука той с гума и да не дава квалификации като "малумни" и прочие. Аз повече от 17 години без гумички действам, веднъж не е станал фаул. Да ходи да си пие той хапчетата. Много ме дразнят хора, които са некомпетентни, а дават акъли, че и обидни дефиниции.

    Относно въпросната течност. Да, има шанс да отделиш сперматозоиди. И да, има шанс мацката да забременее. Но процентът е минимален. Сега...

    Какво е добре да направите, ако искате да продължите да правите секс без кондом. Първо: ДА СЕ ПООБРАЗОВАТЕ МАЛКО!!! Пиша го, защото вие обикновено искате информацията наготово и такива кухари като мен ви я предоставят. Но май е по-добре да го преглъстна и да ви светна за някои работа, отколкото да ви оставя да си поскъсите безгрижните години като направите някое непланувано лапе.

    Отиди в някоя клиника (ама такава за асистирана репродукция или някоя частна и хубава) и си направи една подробна спермограма. Ама като казвам подробна, имам предвид с всичко в нея. Струва между 100 и 140 лева. Ако сумата е по-ниска, то почти сигурно е, че няма да има цялата информация. Понеже има спермограми и за по 50 лв., и за по 30 лв., ама не съдържат морфология на сперматозоиди - състав, брой, консистенция, плътност на течноста, формата на опашката, на главата, кинетичната енергия и т.н. После мацката да си направи изследвания на влагалищният секрет - киселинност, плътност и ала-бала. След това минава през гинеколога си и проверяват (изчисляват) кога й е овулацията и съвпада ли с пукането на фоликулата. После хващате всичката тази информация, хващате се и вие двамата под ръчичка и отиваш при някой компетентен лекар, за да ви я разтълкува. Оттам ще разбереш колко си потентен, кога можете да правитв секс и кога си е "дейнджър". Така момко ще се образовате и ти и каката по темата, а когато имате знания ще сте и по-спокойни. Да, струва пари, но го правиш веднъж (макар че е добре да си правиш спермограми от време на време, за да следиш как ти е потентността, за да не се събудиш някой ден и с изненада да установиш, че за да имаш дете, ще трябва да осиновяваш). Хайде успех и enjoy yourself!!!

  4. #4
    Значи следното ли е най-важното ? да се изчисли кога ѝ е овулацията и да не правим секс по време на овулация и поне 3 дни преди овулацията поради причината , че от тази предеякулационна течност може сперма да попадне в нея и да доживее до овулацията...

  5. #5
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    шанса е 50%
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си