.

Виж резултатите на анкетата: Колко е нормалният размер на пениса на 14 годишни момчета?

Гласували
185. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • 10-11 см

    31 16,76%
  • 12-13 см

    45 24,32%
  • 14-15 см

    60 32,43%
  • 16-17 см

    16 8,65%
  • над 17

    33 17,84%
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 87
  1. #1

    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    v ADA
    Мнения
    5

    Нормален размер на пениса на 14 годишни момчета

    Моля само мъже които са минали тази възраст да отговарят или които са в нея!
    dope 4EVER

  2. #2
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Минал съм 14 отдавна. Нито тогава съм знаел колко ми е, нито знам в момента. Смешна ми е тази работа с линийката.

  3. #3
    Ае престанете... на 14 си в пубертет и на всеки му е различен... все едно да кажеш нормална височина на 14

  4. #4

    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    v ADA
    Мнения
    5
    затова съм сложил примерно 14-15 а не точно 14,1см,14,2 см искам да знам приблизително
    dope 4EVER

  5. #5
    Аватара на Gary
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    София
    Мнения
    371
    Е то аз не знам колко ми е бил, ти искаш да знаеш. Вместо да се занимаваш с тези глупости, по-добре прочети кои са ерогенните зони при жените. Ще ти свърши повече работа, когато си в леглото с някое момиче (жена).

  6. #6

    Re: Нормален размер на пениса на 14 годишни момчета

    Цитирай Първоначално написано от DopEeE
    Моля само мъже които са минали тази възраст да отговарят или които са в нея!
    е то оставаше и по-малки да се включат в темата

  7. #7
    DopEeE твоя колко е ?


  8. #8
    Голям фен Аватара на Quasar
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Намайнатасистан
    Мнения
    658
    Моя тогаа беше 32 сега е 68
    ИЗЛЕЗ ОТ ФИЛМА....ебаси комплексите....спокойно бе хора ще порастне а и да си вършиш рабоата 10 санта стигат останалото е лакомия...по добре като порастнеш се научи да го използваш отколкото да го мериш през 2 часа и да чакаш да порастне
    Момичетата, не ги крийте толкова. Не е сапун, че да се изтърка.

  9. #9
    Няма приблизителни дължини всичко е индивидоално ,спрете с тези тъпи теми няма кого да ебете на 14,до вчера сте си играели с войничета днес мадами тръгвате да оправяте.
    Йога и мъдрост

  10. #10
    за 14 годишни трябва да е 19 см. нито повече, нито по-малко

  11. #11
    на 14 закво ти е голям пищов 13-14 идеално ще расте до 21 тъй че....
    `Cause I needed
    I need to hear you say
    That I love you
    I have loved you all along

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от pam1
    на 14 закво ти е голям пищов 13-14 идеално ще расте до 21 тъй че....
    da be do 101....ako na 14 mu e 14 cm powe4e ot 18 nqma da mu stane prez celiq mu jivot
    Цитирай Първоначално написано от mrKiss
    за секс не се притеснявам да я поканя обаче ще се притесня ако приеме
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

  13. #13
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Често годините не определят размера.Може да ти е и 10 см а може и да ти е 20.Всичко е въпрос на развитие.

  14. #14
    На тая възраст ако някое момиче види 20сантиметров смяташ ли, че ще се съгласи да и го начу**ш в тясната пу**а? Особено ако е девствена Така че и 10см да ти е пак ще върши работа На тая възраст е нормално да ти е 13-15см, за това недей да се комплексираш и приеми реалността! Много мъже остават за цял живот с 10 санта ама пак има кого да ебат
    Don't worry , be happy!

  15. #15

    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    v ADA
    Мнения
    5
    Цитирай Първоначално написано от DaNTeS
    DopEeE твоя колко е ?
    Moq e 14 i malko
    dope 4EVER

  16. #16

  17. #17
    Аватара на JenataNaShefa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    In the middle of nowhere
    Мнения
    573
    Аз едно не мога да схвана, защо толкова питате и пускате безброй теми от такова естество "Малък ли ми е", "Колко трябва да ми е" и т.н. Толкова ли тежък удар по мъжкото ви его е, че едни господа са с малко повече сантиметри от вас... ? Еми колкото толкова

    Да вземем и ние момичетата да пускаме теми, колко трябва да ни е гръдната обиколка на 14-15-16-17-18-19 .......

    Много филми гледате
    Come out, come out wherever you are...

  18. #18
    За чий ти е да знаеш колко ти е голям? На 14 си, на къде си се разбързал?
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от JenataNaShefa
    Аз едно не мога да схвана, защо толкова питате и пускате безброй теми от такова естество "Малък ли ми е", "Колко трябва да ми е" и т.н. Толкова ли тежък удар по мъжкото ви его е, че едни господа са с малко повече сантиметри от вас... ? Еми колкото толкова

    Да вземем и ние момичетата да пускаме теми, колко трябва да ни е гръдната обиколка на 14-15-16-17-18-19 .......

    Много филми гледате
    различно е, при мъжете е силно въпрос на съревнование и определено страшно слабо място малък ти е все едно на вас да ви кажат че сте дебели и грозни

  20. #20
    Аватара на JenataNaShefa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    In the middle of nowhere
    Мнения
    573
    Цитирай Първоначално написано от Phoenixheart1
    Цитирай Първоначално написано от JenataNaShefa
    Аз едно не мога да схвана, защо толкова питате и пускате безброй теми от такова естество "Малък ли ми е", "Колко трябва да ми е" и т.н. Толкова ли тежък удар по мъжкото ви его е, че едни господа са с малко повече сантиметри от вас... ? Еми колкото толкова

    Да вземем и ние момичетата да пускаме теми, колко трябва да ни е гръдната обиколка на 14-15-16-17-18-19 .......

    Много филми гледате
    различно е, при мъжете е силно въпрос на съревнование и определено страшно слабо място малък ти е все едно на вас да ви кажат че сте дебели и грозни
    Добре де, но ако една дама не е толкова привлекателна, шанса да бъде забелязана е по-малък отколкото мъж с еди колко си см да го огрее
    Come out, come out wherever you are...

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от JenataNaShefa
    Цитирай Първоначално написано от Phoenixheart1
    Цитирай Първоначално написано от JenataNaShefa
    Аз едно не мога да схвана, защо толкова питате и пускате безброй теми от такова естество "Малък ли ми е", "Колко трябва да ми е" и т.н. Толкова ли тежък удар по мъжкото ви его е, че едни господа са с малко повече сантиметри от вас... ? Еми колкото толкова

    Да вземем и ние момичетата да пускаме теми, колко трябва да ни е гръдната обиколка на 14-15-16-17-18-19 .......

    Много филми гледате
    различно е, при мъжете е силно въпрос на съревнование и определено страшно слабо място малък ти е все едно на вас да ви кажат че сте дебели и грозни
    Добре де, но ако една дама не е толкова привлекателна, шанса да бъде забелязана е по-малък отколкото мъж с еди колко си см да го огрее
    Е сега, не говорим за шанса някой да ги хареса или него да го огрее, става дума за вътрешното чуство за комплекси

  22. #22
    Аватара на Golemkur
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    София
    Мнения
    55
    Еми нз моя никога не е бил нормален
    Кур за цеца 2 за лузърпул.

  23. #23
    Нормално е!
    Аз съм човешко същество,по дяволите!Моя живот има стойност!

  24. #24
    Аватара на JenataNaShefa
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    In the middle of nowhere
    Мнения
    573
    Ми точно де, една жена, която си дава сметка какво вижда в огледалото и знае много добре, че това което вижда в отражението не е достатъчно за да бъде в челните позиций на желаните... Тя има много по занижено самочувствие и по-голям комплекс от мъж, който не зависимо колко см му е пак ще е "на топло" ...

    Както и да е, аз не искам да навлизам в дебрите на комплексирани дами или господа, защото всеки момент очаквам някой такъв тиранозвър да ме наплюе
    Come out, come out wherever you are...

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Абе какви са тия 15 идиота/тки,дето викат че на 14 години трябва да им е над 17 см?
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си