.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Oбъркана до болка

    За пореден път и моята тема!Преди 6-7 месеца се запознах с първото момче,което наистина обикнах..супер привързана,готова на всичко за него,както и той за мен,но скъсахме по възможно най-тъпата причина!Чувствах се с него много добре!Да го наречем (Д.)!След като скъсахме едно друго момче се набърка в мислите ми ..тръгнахме,но нищо не се получи!Да го наречем (С.)..През цялото това време със Д. подържахме връзка смисъл станахме много добри приятели,пълно доверие и истинско приятелство!Обаче в същото време хормоните ми отново се разбошуваха и разбрх,че имам известни симпатий към С.!Тръгнахме!Вече ходиме 2 месеца и 15 дена!До тук ок..обичах го супер,супер много..много препядствия помежду ни,но ги преодоляхме,но сега е поредното и то е,че отново имам чувства към Д.,просто разбрах,че това е момчето ,което искам да е с мен..Чувствам се супер добре с него и ми е супер добър фр и знам,че каквото и да стане няма да ме предаде!Но от друга страна не мога без С. не съм го виждала 1 седмица!Честно казано дори не ми липсва,но съвеста не ми дава да го зарежа..какво да правя?
    Дори и незнам какво пиша,дори незнам как звуча,зашото съм толко объркана,че просто ми се плаче..
    Lubovta e igra,a vsi4ki v neq zaobikalqt pravilata ;]

  2. #2
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Еми скъсай го, (С.) кажи му истината, че нямаш повече чувства към него, защото така е по-гадно.. кажи му, че изведнъж са се появили чувства към бившия ти..
    Да обичаш е да си с този с който искаш, а не с този който те обича..
    В случая ти искаш да си с Д. но не искаш да скъсаш С. за да не го нараниш.. Е в този живот всички биват наранявани и можеби трябва и ти да го направиш..
    Гледай да не е много брутално и С. да ти влезе в положението ти и да разбере как се чувстваш..

    Успех.

  3. #3
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    нищо не разбрах
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  4. #4
    Зарежи С. и изчакай за мине малко време за да ти се пооправи кашата в главата. Когато спреш да мислиш за С., тогава ще разбереш може би дали имаш чувства към Д. или е временна прищявка.
    Всичко е позволено... стига да не ни хванат! ;]]

  5. #5
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Охх наистина ти е много объркано в главата... ами помисли наистина с кой искаш да си и с кой не без повече колебания и действай... ако не можеш да решиш остави и двамата за определено време за да си изясниш нещата...

  6. #6
    Ти май незнаеш наистина с кой искаш да бъдеш.
    http://n0nam3.mybrute.com ==> Ако някой смее нека се пробва да ми победи човечето :П

  7. #7
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    според мен никой от двамата не обичаш,просто скъсала си с Д.и като си тръгнала със С.си разбрала,че искаш да си с другия,поддържаш контакт с Д.,лъжеш и двамата,следователно трябва да разбереш,какво чувстваш,дай си време,помисли добре с кой искаш да си,иначе от двата стола на земята!
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  8. #8
    Супер фен Аватара на Take_That
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Сливен/София
    Мнения
    1 570
    Според мен трябва за малко да останеш сама и тогава ще разбереш към кого наистина имаш чувства ....
    Because everytime when I close my eyes... I'm with you - Only with you!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си