.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559

    Windows languages..

    Вчера инсталирах Windows и искам да разбера как да направя така, че субтитрите на филмите да не са разни знаци, а да са на БГ.. и другото което е.. мога ли без flex type да използвам BG Phonetic, защото ми дава само BG latin и BG (за което се използват червените обозначения по клавиатурата)

  2. #2
    Голям фен Аватара на CucAgMuH
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Архангелск, Русия
    Мнения
    758

    Re: windows languages

    Цитирай Първоначално написано от suitable
    vchera si instalirah windows i iskam da razbera kak da napravq taka, che subtitrite na filmite da ne sa razni znaci, a da sa na BG.. i drugoto koeto e.. moga li bez flex type da izpolzvam BG phonetic, zashtoto mi dava samo BG latin i BG (za koeto se izpolzvat chervenite oboznacheniq po kopchetata)
    http://www.badmin.org/StaticsHowTo/Cyrillic/
    Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен.

    My evul side ish powered by nostalgia... hush!

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Samoten89
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    434

    Re: windows languages

    Цитирай Първоначално написано от suitable
    vchera si instalirah windows i iskam da razbera kak da napravq taka, che subtitrite na filmite da ne sa razni znaci, a da sa na BG.. i drugoto koeto e.. moga li bez flex type da izpolzvam BG phonetic, zashtoto mi dava samo BG latin i BG (za koeto se izpolzvat chervenite oboznacheniq po kopchetata)
    start-control panel-language and regional settings всичко на Български и си ти.

  4. #4
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    Стана.. аз преди го бях правил, обаче съм забравил.. Мерси много.. : ))

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си