.
Затворена тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 49 от общо 49
  1. #26
    Пфхъ...Аз пестя от джобни....Взимам си една дъвка сутринта преди даскало и не си и помислям за ядене...луд купон..Плюс това всяка седмица ходя при баба и слагам около 5-10 лева към "състоянието"...
    Ии искам да питам magneziq къде аджеба си намира тез текстове за превеждане И моя милост да заработи някоя пара
    You can be the ghost in my hall
    You can be the smile I don't want
    I will be the fly on your wall
    You can be the distance in between
    You can be everything I need ..

  2. #27
    Еха хора какви са тези 10 лева на ден ....
    А иначе освен от джобни за възрастта ти не мисля,че има друг начин.


    едиит : = magneziq .. как по точно ?

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от magneziq
    Аз и да искам не мога да пестя пари! Майка ми ми дава 10/20 лева и не ми дава нови докато не си ги похарча. А като ги похарча и ми ръси някви на по метални левчета пари по 3/4/5 не повече. Според нея не можела да ми даде 20/50 лева, защото ще ги похарча. Еми много ясно аз съм останала без дрехи заради нея. Получава по 1200/1300 лева заплата и пак се стиска. Sad Напоследък просто почнах да си взимам по 300 лева на месец и това е аз с 10 лева в месеца нито мога да се наям нито да изляза с приятели. Тя какво иска в къщи да си седя и да гладувам ли? Сега и баща ми ще ми даде 300 лева за дрехи, че все пак се постопли вече времето и не мога да ходя с половери.
    Отностно пестенето аз си слагам жълтите стотинки от рестото в една касичка и последния път като ги оедрих парите се оказа, че съм събрала 60 лева. Smile Друг начин за мен е като пиша статии за различни вестници, превеждам текстове за различни списания от английски,чешки,фински и испански и правя дизайна на различни уеб сайтове и изработвам флаш банери. Smile Това са добри доходи. За последния флаш банер, който изработих взех 50 лева.
    И аз искам да питам как така?В смисъл къде си намираш такава работа?




    П.С.Вчера чистих 2 хола и един коридор и ме дадоха 10лв (ама сериозно чистеене не само да отбия номера )

  4. #29
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    за работа не си и помисляй както виждам си 95 набор ии просто няма кой да те вземе никъде на работа...спестявай от парите за даскало и по-малко харчи когато излзиаш с приятелки насам натам

  5. #30
    еми на мен ми дават по 2лв за цял ден попринцип по 5-7 ама сме на червено и знаеш (всички са били така но ги е срам да си признаят)
    еми за училище 1,50 ми е предостатачен зимам едни финето и 1 quens (нз как се пишеше )

    извинявам се замечтах се

    бачкане мо е майката на цялата работа само бачкане от закуски ти трябва мн воля :d
    ke praim ko iskam

  6. #31
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Продай телевизора.
    n00bs

  7. #32
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  8. #33
    аз ям преди училище и ако случаино огладнея си вземам солети или нещо по евтино после на кафе само пръскам пари и доста се страя да вземам стипендия 20 лв на месец са добре дошли
    Aз съм това което съм...

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от sexa_na_kompleksa
    Пазарувай вместо вашите... и си прибирай рестото. xD
    и аз така правя

  10. #35
    Супер фен Аватара на mim4ety_sara
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 160
    Аз спестявам от парите за училище,ако ги нося с мен в даскало ще ги профукам,за това ги оставям в нас и така си събирам..
    Look, if you had one chance,
    one opportunity to seize everything
    you've ever wanted, in one moment,
    would you capture it... or just let it slip?


  11. #36
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    пестете
    аз винаги си пестях парите в даскало . 1 кафенце 1 солетки или една ябълка
    нашите ми даваха по 2-3 лв за даскало и аз не ги харчех ..
    друг е въпроса , че аз работя сезонно и си вадя пари за харч за цяла зима и нашите не се налага да дават много + това взимах стипендия + това работех като промоутър
    ебаси като се замисля от 15 годишна бачкам ужс

    сега си имам нова работа , доста е странно но надявам се ще се справя
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  12. #37
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Аз съм на 14 и по принцп ми дават за цял ден 2-4лв. не за друго, а защото ако ми дадат повече [20 на цяло примерно], няма да остане и стотинка .. И си вземам само 2 лева на училище, купувам си пица [при нас има и за 60 стотинки ] и съм готова имам си храна + ресто от 1.40лв. и си ги пухам в джоба и не мърдат докато не се върна у нас. И хоп в касичката. После имам колкото искам време да харча на воля . Купувам си всичко от което имам нужда.. :P
    Хайде успех със събирането и да информираш след няколко седмици колко си събрала

  13. #38
    Голям фен Аватара на xxYOxx
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Rs
    Мнения
    542
    И аз имам проблема на авторката.Мислех да си спестя 100 лв някъде и после да си накупувам всичко по списък, ама няма да стане щото докато ги събера някой друг ще ги купи преди мен.

  14. #39
    Мега фен Аватара на iiordanova
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 409
    HexGirl .. честита работа ! Каква е , ако не е тайна ?

    По темата :
    Пести , ако ти дават за училище .. не ги харчи.
    Ако някоя баба ти даде някой лев , не го харчи.

  15. #40
    Ами аз като съм спестявала( много рядко ми се е случвало за тва нямам опит ) винаги квото остане от парите за седмицата. На мен ми дават по 25 лева от понеделник до петък, а много често ми се е случвало да изхарчвам само по 5 (когато съм на диета и не си копувам почти нищо) и ето ги 20 лева за някоя блузка и ти така прави или ходи по-често до магазина и си задържай рестото

  16. #41
    Повече от фен Аватара на petinkataaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    418
    мм когато уж съм се опитвала да спестявам..и държа ги,държа ги и нещо дребно само да ми затрябва и ги харча всичките..просто не мога

  17. #42
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Цитирай Първоначално написано от iiordanova
    HexGirl .. честита работа ! Каква е , ако не е тайна ?

    По темата :
    Пести , ако ти дават за училище .. не ги харчи.
    Ако някоя баба ти даде някой лев , не го харчи.
    сервитьорка в клуб
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  18. #43
    - Пести си от парите за училище.
    - Събирай си ги в касичка или нещо подобно.
    - Парите от празници, рожденни дни и т.н., коитоти дават не изхрчвай веднага, а си ги пести.
    - Поискай от майка ти в замяна на къщна работа - пари.

    И такам...

  19. #44
    Супер фен Аватара на darrie
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    In your mind.
    Мнения
    1 468
    Цитирай Първоначално написано от Mihailova
    Да Ви дават пари , за да чистите у Вас .. Боже Господи , добре , че не сте ми деца
    нали
    ама и аз не бих отказала де ...


    http://vbox7.com/play:27671a29

    http://vbox7.com/play:cb758a54
    Карай внимателно - спаси живот!

    http://www.facebook.com/pages/Dream-of-love/172035706162256 & http://www.facebook.com/pages/The-st...22269861159010 ~ Страници за бележки във Фейсбук.

  20. #45
    аз съм прахосник на тема пари но сега ще трябва да си пестя за да си купя нов телефон до лятото ще съм събрал доста
    ако пестя от джобните

  21. #46
    Аз пестя от джобни Нарочно си "забравям" парите вкъщи, за да няма какво да харча

  22. #47
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Хах , преди време много добри пари си спестявах, но от лятото с тия цигари .. изобщо не ми се получава ! :Д
    To infinity and beyond.

  23. #48
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Ох,хора... не мога да пестя.
    За една седмица съм изхарчила 70лв, като излязох само два пъти. Не знам къде отиват... Наистина знам!!! :Д
    Опитвам, но просто не се получава. Да не говорим, че попаднат ли ми от някъде повечко, отиват все за парфюм/обувки/козметика/дрехи.
    Everything changes, but beauty remains ...

  24. #49
    Мега фен Аватара на Cucko0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    там, където свършва небето
    Мнения
    4 272
    темата ти не е за тук .
    Hostis Honori Invidia

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си