.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 50
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771

    Модата 'Надута съм и кво?'

    Понеже вече видях милиоооооооооони такива клипчета,айде сега да видим има ли такива индивиди и тука.Само ми обяснете едно нещо-какво му е готиното да се копират едни и същи спомени,един и същ стил и една и съща музика?Аз и на емотата им се дразня за това,защото тази емо вълна,дето е у нас,няма НИЩО общо с това какво е емото по-принцип.Та,всеки да си казва мнението за таз мода.
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  2. #2
    Село родно рулез... обичам баницаааа

  3. #3
    Ако имаш проблем с това, чи съм надута, дай да са разбирем ощи ся!
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  4. #4
    Специално на ' надута съм и кво ' му мина отдавна модата. Иначе - ми нека са еднакви, тяхна си работа.
    Stay up all night with the stars *

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Смисъл,не само на израза,а на цялото...абе на цялата мода кифли.Не им е минала модата,всеки ден виждам поне по 20....
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Swinkenhoffer
    Ако имаш проблем с това, чи съм надута, дай да са разбирем ощи ся!
    ш' има търкаляници, ейчш!
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Цитирай Първоначално написано от Swinkenhoffer
    Ако имаш проблем с това, чи съм надута, дай да са разбирем ощи ся!
    ш' има търкаляници, ейчш!
    Щи счупя ноктопластиката, ма!
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  8. #8
    боли ме панкреаса ?

  9. #9
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    и кво?
    Grumpy old madman

  10. #10
    нАдУтА СъМ БиЛа?!?ХахХ...ДА и К`Фо От Т`Фа???нАлИ НаД вАс СтОя...!

    we give it all.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Това вече не е модерно.

  12. #12
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    че какво ме интересува
    всеки се ражда за да живее така както иска
    от време на време и такива като теб се раждат
    но това е друга тема
    Моля ?!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Такива,дето не се водят по модата?
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  14. #14
    Хич не ми и дреме, че си надута.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Extremescream
    Смисъл,не само на израза,а на цялото...абе на цялата мода кифли.Не им е минала модата,всеки ден виждам поне по 20....
    И кво кат виждаш?
    Сериозно.. въпросът е so what?

    Искаш да няма ли?
    Еми искай си..

    Ама ако ги нямаше, нещо друго щеше да искаш да няма...


    Аман от такива теми, посредствени са.


    Riot ми се види най-прав... Но не си мисли че си открила топлата вода като си осъзнала че хората които се водят по модата са еднакви.. Тва не ти носи кой знае каква червена точка, защото има хиляди други като теб, които с едно прозрение се имат за уникални сред "гадните кифли"...

    Пък хората сме наистина яко еднакви...
    Или ако ще сме положителни - всички сме уникални!
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Оф,бях забравила,че тука за всичко се заяждат...Ми не,да си ги има.Просто ми е интересно какво е мнението на останалите хора.That a crime? Щеше да е скучно ако ги няма,признавам си.Ама човек не може ли,ей така просто от любопитство да попита нещо?God damn this country....
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  17. #17
    просто не ни пука за тях.
    има такива хора има и такива като теб(които не ги харесват), а на нас, все повече не ни пука.

    да си трошат главите всичките, с няколко думи
    we give it all.

  18. #18
    скриймке, спок де, може да обсъждаш просто вече сме открили някаква част от потребителите начин да не ни пука - за какво да се нервираш всеки път и да си пилееш нервите за глупости?

    иначе поздрав за аватара, клеймор е добро.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  19. #19
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    Повтарят едно и също,защото са еднакви-тъпи.

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    А,не се нервирам.Зачудих се как може да има толкова много еднакви неща просто.
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  21. #21
    Като се появиха ми бяха смешни (в еднаквостта си), след това спрях да им обръщам внимание и вече не ги и виждам. Плюс това пък друга голяма част от момичетата (може би другата половина) сега пазарауват от скейт шоповете ама за тях тема няма

    Не знам какво целиш с тази тема - целия форум да каже - да права си, тъпи са и да ги нахранят. И ти с обличането си принадлежиш към някаква група - метъли, скейтъри, джи-та, арт... Така, че няма какво да се коментира повече. Те си живеят, ти си живееш, аз си живея и си караме някакси. Кой както е решил.
    Как искам да съм горе
    високо на върха,
    да литне мойта песен
    като птица над света.

  22. #22
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Ти къде беше последната една година, щото такива теми се пускаха всяка седмица и направо вече се дразня повече на раздразнени хорица като теб, отколкото на еднаквите кифли. Кво те боли кой как се облича, нека всеки тръгне да пуска теми за нещата, които харесва и не харесва ся. Да си топират косата, да си пишат ТаКа и квото там още правят - нали не ти влизат в пространството, значи не те засягат. Както ти предполагам не обичаш да ти се месят и да ти казват какво да правиш, така и те не биха се повлияли от мъдрите съвети на разните последователи на Колумб.

  23. #23
    Не се заяждах бе, просто темата ми се вижда посредствена, кво? ^.^


    Кво можем да мислим за кифлите? Тъпи са...
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  24. #24
    Супер фен Аватара на KoRnFlAkE
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    candy mountain :>
    Мнения
    1 292
    на повечето хора не им пука вече. тъпи са, няма причина да пускаш нова тема, която е обсъждана много пъти.

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Sorry,не съобразих да потърся други теми.
    на мен пък ми писна от хора, които не знаят английски, ама напират да говорят на него, за да блеснат...
    ??????????
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си