.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Плс някой да помогне

    имам кабел за филми на телевизора НО десктопа ми излиза и на монитора и на телевизора как да го оправя?С Catalyst Control Center съм

  2. #2
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Аахахах е по тъпа и несвързана тема, не бях чел.Ако някой разбере за кво пита пича, евалата
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от XceSS
    Аахахах е по тъпа и несвързана тема, не бях чел.Ако някой разбере за кво пита пича, евалата
    В тия случаи се казва"А ко' ко' каза "
    Нов човек съм

  4. #4
    Ко речи...

  5. #5
    Senior Member Голям фен Аватара на relax4o
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    604
    Еми даваш дясно копче на десктопа, даваш Properties->Settings и там трябва да ти изкара 2 мониторчета - 1 и 2. По някакъв начин се спираше второто телевизорче, но не се сещам как ставаше...иначе там трябва да поровичкаш
    "Въпрос на вкус", казал Шаро и си налапал кура!
    Карай да върви, пък каквото ще да става...

  6. #6
    Ами футуристично погледнато, имайки предвид системните неконвенциални настройки се нуждаеш от некомпрометиращи умения във връзка с перфондацията на системно изчислетилната машина.

  7. #7
    Дясното копче на десктопа избираш "ATI CATALYST ****" Ще ти се появи tray icon на ATI. Кликваш два пъти на нея и трябва да ти се отвори Control Centera или някав WIZARD. Идеята е да превключиш на BASIC начин на конфигуриране някъде долу в ляво беше бутона. После одиш на Quick Settings избираш Set Extended Desktop Config и там избираш какво ТВ имаш каква резолюция и прочие :P


    P.S. за да бъдат 2 отделни Десктопа трябва ТВ-то да бъде в Extended main on TV или нещо от сорта

    Ще ти снимам дано помогне :P




  8. #8
    Повече от фен Аватара на Samoten89
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    434
    Има едни клавиши Fn в синъо по-принцип до ктрл. Задържаш ги и натискаш другия клавиш на който има монитор/дисплей 2-3 пъти натискаш докато монитора ти стане без картина и на тв-то си остане сигнала. Пробваш на няколко натискания докато стане. Това е най-лесният начин и разбрах за какво пишат междудругото от първото четене! Също така какъв е проблема и на двете места да се вижда картина?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си