.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835

    Най-големите.. няма такъв смях ХАхХхАХх

    http://news.automedia.bg/read/6721.html

    коментарите са излишни просто, нааай-големите )

    обаче най ме накефиха от Субару и Бентли хАхА

  2. #2
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835







  3. #3
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    какво толкова му харесват на Бентли? 95% от частите са същите като на Шкода.
    Grumpy old madman

  4. #4
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    лол как се нареждат взаимно
    The Spark

  5. #5
    абе квото и да се редят предпочитам БМВ 3

  6. #6
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    бентлитата рлз

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    какво толкова му харесват на Бентли? 95% от частите са същите като на Шкода.
    Ъъъъъъ Шкода от кога правят луксозни спортни купета с 12 цилиндрови двигатели?

    Иначе за статията спор няма, че е култова. Аз я четох преди седмица някъде и наистина много се смях.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Бентлитата са фьешЪн бие!

  9. #9
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от catoen
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    какво толкова му харесват на Бентли? 95% от частите са същите като на Шкода.
    Ъъъъъъ Шкода от кога правят луксозни спортни купета с 12 цилиндрови двигатели?

    Иначе за статията спор няма, че е култова. Аз я четох преди седмица някъде и наистина много се смях.
    Двигателя на Бентлито е на Фолксваген. Също както и всичко по шкодата е на Фолксваген. Шкода нямат купе в класа на VW Фаетон и Бентли, но частите идват от едно и също място.

    Разбира се има и по-фрапантни случай на прилика. Форд Галакси и Фолксваген Шаран се правят в един и същ завод в Португалия. Завода е на VW. Двете коли са абсолютно идентични, като разликите са само минимални във външния вид. Но разликата в цената е значителна. Също има и разлика със Сеат Алханра, което не можеш да го различиш от Шаран, ако не виждаш емблемите.

    Та Бентлито е просто Фолксваген с различно купе.
    От концерна само Ауди и Ламборджини си правят собствени двигатели. Като последните две си сътрудничат. Concurrent engineering.
    Grumpy old madman

  10. #10
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    РолсРойса и Майбаха са доста по-добри от Бентлито, колкото до това ауди или бмв, зависи, ако ми дадът р10 ще взема него пред което и да е бмв, обаче мен ме кефи ариел атом

    [vbox7]https://www.vbox7.com/play:00285285[/vbox7]


  11. #11
    Шкода винаги са ми били изключително симпатични коли

    А иначе надцакването е супер добро, с един такъв тънък хумор, направо кеф да ти е да гледаш такива билбордове, а не поредния за бабата, която има нужда от Еспумизан, или за леля Мария с кутията Бонукс..
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от catoen
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    какво толкова му харесват на Бентли? 95% от частите са същите като на Шкода.
    Ъъъъъъ Шкода от кога правят луксозни спортни купета с 12 цилиндрови двигатели?

    Иначе за статията спор няма, че е култова. Аз я четох преди седмица някъде и наистина много се смях.
    Двигателя на Бентлито е на Фолксваген. Също както и всичко по шкодата е на Фолксваген. Шкода нямат купе в класа на VW Фаетон и Бентли, но частите идват от едно и също място.

    Разбира се има и по-фрапантни случай на прилика. Форд Галакси и Фолксваген Шаран се правят в един и същ завод в Португалия. Завода е на VW. Двете коли са абсолютно идентични, като разликите са само минимални във външния вид. Но разликата в цената е значителна. Също има и разлика със Сеат Алханра, което не можеш да го различиш от Шаран, ако не виждаш емблемите.

    Та Бентлито е просто Фолксваген с различно купе.
    От концерна само Ауди и Ламборджини си правят собствени двигатели. Като последните две си сътрудничат. Concurrent engineering.
    Спор няма, че и двете марки са на един концерн. Разликата обаче е, че Бентли се прави в съвсем друг завод от този на Шкода. Освен това Бентли има годишно производсвто от около 10000 автомобила. Като добавим факта, че е премиум марка имаща за цел да задоволи нуждите на супер богати хора и че използва последни технологии, това определено я издига над Шкода чиято цел е масово производство в средния и нисък клас. Освен това Шкода използва старите двигатели на VW, не знам само при новия Сюпърб какви са двигателите. Както и да е, мисълта ми е, че независимо от факта, че са на един концерн между двете марки сравнение не може и не трябва да има, защото нямат абсолютно нищо общо. Фиат притежават и Ферари, но така като гледам има сериозни разлики в качеството и техниката

  13. #13
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от catoen
    Спор няма, че и двете марки са на един концерн. Разликата обаче е, че Бентли се прави в съвсем друг завод от този на Шкода. Освен това Бентли има годишно производсвто от около 10000 автомобила. Като добавим факта, че е премиум марка имаща за цел да задоволи нуждите на супер богати хора и че използва последни технологии, това определено я издига над Шкода чиято цел е масово производство в средния и нисък клас. Освен това Шкода използва старите двигатели на VW, не знам само при новия Сюпърб какви са двигателите. Както и да е, мисълта ми е, че независимо от факта, че са на един концерн между двете марки сравнение не може и не трябва да има, защото нямат абсолютно нищо общо. Фиат притежават и Ферари, но така като гледам има сериозни разлики в качеството и техниката
    кажи ми, какво се прави в този завод, освен купето? Всички останали части - шаси, ходова част и тн. и тн. се прави другаде и е продукт на разработчиците на Фолксваген. Бентли нямат разработчици. Ферари имат. Бентли не правят двигатели - ферари - да.

    Проблемите не идват от производството, колкото от разработката.
    Grumpy old madman

  14. #14
    Незнам ма разлика между и Infinity FX35 хм... интересно дизайна на ауди май е копиран

  15. #15
    Модела на Инфинити, който си показал е от 2003та година, а Ауди Q7 започва производство през 2006та година. Не мисля как Инфинити може да копира от Ауди 3 години по-рано

  16. #16
    Аватара на FlashMX
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    По балкана някъде..
    Мнения
    958
    хахаха. Велико е ..
    ACϟDC

  17. #17
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Тия баварци много лоши бе

    Ето още 2 техни 'изцепки'..определено знаят как да се гъбаркат с конкуренцията хАхХА

    http://www.youtube.com/watch?v=1iV3bCSXufE


  18. #18

  19. #19

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Сливен
    Мнения
    352
    Само Порше бее
    Get what you can and never get back

  20. #20
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Ето тук е истината Имат такива екстри който даже в майбах и ролсройс нямат

    [vbox7]http://vbox7.com/play:602525d9[/vbox7]


  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Хаха, нямат си работа хората...

  22. #22
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    очаквам отговора на ауди по адрес на това http://www.rs-auto.bg/concepts/artic...at-flat-racer/


  23. #23
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от catoen
    Модела на Инфинити, който си показал е от 2003та година, а Ауди Q7 започва производство през 2006та година. Не мисля как Инфинити може да копира от Ауди 3 години по-рано
    Имах точно това предвид,че Ауди са копирали от Инфинити явно съм го написал доста неразбираемо

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от Jesus
    РолсРойса и Майбаха са доста по-добри от Бентлито, колкото до това ауди или бмв, зависи, ако ми дадът р10 ще взема него пред което и да е бмв, обаче мен ме кефи ариел атом
    по какъв критерий сравняваш бентли с ролс ройс и майбах? -.-

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си