- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Училище и приятели
- Хотел в Сандански - мнение
Ужас! Последната седмица от даскалото,класа ще ходим в Сандаснки - "хотел Здравец" (нито като гледамснимките е хотел,нито пък като чета коментратите за мазилките и хлебарките ще е здравословно).Та някой има ли мнение? Всичко друго ще понеса,но хлебарки...никога!Тъй че да знам какво да правя от сега,ако трябва да си резервирвам стая в друг хотел.
LastFM
Progressive House by Serge Devant,Nadia Ali and Hadley!
Не е толкова ужасно колкото си мислиш - ние с тия от моя клас ходим колкото да сме заедно - извън у-ще, но ако ти държиш много на това в какъв хотел да си - Вземи си Raid![]()
^Не е точно така. Немога да говоря за този хотел, защото не съм била там. Но колкото и да ти е готина компанията и колкото и да ти е хубаво да си с приятелите си, не може да не ти прави впечатление това, че докато си лежиш гледаш разни хлебарки, щипалки, паяци и т.н. навсякъде из стаята, пък не ли да ги видиш в леглото си. Ужасно неприятно е
Сандански е егати пенсионерския град. Ходя много често но в Австрийския (хотел Сандански) който е 4 звезди и си ходя там просто за релакс, басейн , спа... Рядко напускам хотела когато съм там. Просто града.. Има една голяма улица пълна с магазини с евтини стоки които са скъпи само защото идват много туристи от гърция. Няма никакви забележителности освен най-малкия град в България -Мелник. Което е място само с улички и кръчми...
ACϟDC
слушай са..Сандански е супер град обожавам го НО хотелите (повечето) за нищо не стават,а особено тея в които ни бутат кат ни водят на екскурзии и т.н. Била съм на зелено училище там в един СТРАААШНО МИЗЕРЕН хотел (дори се опасявам че се казаше именно ЗДРАВЕЦ) да не говорим че цената включваше и закуска и вечеря май та храната беше много лоша...никой не я ядеше..но за сметка на всичко това си изкарахме върховно.А за хлебарките-просто недеите да спите по цяла нощ.Както ние правехме май по същата причина![]()
![]()
![]()
Истината боли,НО това не означава че лъжата лекува..!
В 4ти клас ходих на зелено точно в този хотел.....не е кой знае кво ама пак става....по мое мнение поне..... все пак не е някой супер модерен.....пък и едва ли ще прекарвате много време в хотела..така чее...споко то тва не е най важното
____________________________________
миналата година като ходихме с даскалото ни забутаха точно там. ммм..не бях никак очарована от хотела, но пък чак хлебарки не съм видяла. така че споко, ако единствено това те притеснява няма проблеми, но иначе въобще не го бива хотела.
Inside every cynical person, there is a disappointed idealist.
Ааа този "хотел" .. мннн е гаден .. То по-скоро е като пансион .. Ужас .. Добре че спахме там само 1 нощ ...![]()