.

Виж резултатите на анкетата: Вярвате ли в паранормалното!

Гласували
90. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да.

    70 77,78%
  • Не съм мислил (а) за това.

    7 7,78%
  • Незнам.

    13 14,44%
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 70
  1. #1

    Духове и паранормални същества

    Здравейте!!! Аз вярвам в духове и ми се струма, че ги има. Дори ми се е струвало, че съм виждал. Дано да не е истина. Учени твърдят, че не е исключено да съществуват духове, извънземни и т.н, само че нямат нужните доказателства, макар доста хора да са заснемали духове и др. Ееее... вие какво мислите по този въпрос?

  2. #2
    Защо няма НЕ?


    Гласувам с НЕ

  3. #3

    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Sofiq
    Мнения
    56
    Относно извънземните няма как ние да сме единствените живи същества в цялата вселена.За духовете честно казано незнам какво да мисля!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от fraktyra
    Относно извънземните няма как ние да сме единствените живи същества в цялата вселена.За духовете честно казано незнам какво да мисля!
    взе ми думите

  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Е там...
    Мнения
    1 896
    къде намесихте извънземните тука бе пички?
    я легнете малко да посмите!!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от wtfomfgg
    Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .

    много остроумен излезна. Всеки е свободен да вярва в каквото си поиска и ти не си човека който трябва да каже кой е ограничен кой е прост и тн...
    С такива коментари всеки ще каже кой тук е прост и това май няма да съм аз

  7. #7
    Аватара на molika
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    162
    Цитирай Първоначално написано от wtfomfgg
    Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .
    хората,които вярваме в съществуването на друга форма на живот на други планети,не сме ограничени а сме по скоро обратното

  8. #8
    Ш*бни 3 големи ракии и ша са запознаеш с Хари Потър
    You believe but what you see
    You receive but what you give

  9. #9
    Аватара на molika
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    162
    Цитирай Първоначално написано от nimfernal
    Ш*бни 3 големи ракии и ша са запознаеш с Хари Потър
    за какво ми е тоя (не съм много сигурна към кого се обръщаш но аз да си кажа )

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от wtfomfgg
    Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .
    Няма само molika да те храни и аз ида !

    Това което казваш изобщо ама изобщо не изключва съществуването на живи организми в космоса. Знаеш ли че "Стардъст" е намерил специален анаеробен вид бактерии на комета ? Едвали. Ето ти един пример за живот в космоса. Знаеш ли че има 72 звезди приблизително близки по размер до слънцето и там шанса е 69% да има живот ? Едвали. Да отхвърляш теории те прави ограничен. Широко скроените хора са отворени към света :P

    Аиде ходи да си играеш.

    ПП. Да бъда честен откритото не е точно бактерия (защото бактериите са доста висши клетки) а много прост вид клетка поради липсата на белтъци няма клетъчна стена а водна. По голямата част са нуклеотиди
    все още необвързани в РНК ( но и това е начало ). Съществува в ледена среда и в момента в които кометата премини близко до звезда леда се топи и клетката се реорганизира (нуклеотидите се навръзват) и така от слънце на слънце е доказано, че е възможно да се състави РНК което е ключ към живота.


    Задник съм!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от molika
    Цитирай Първоначално написано от nimfernal
    Ш*бни 3 големи ракии и ша са запознаеш с Хари Потър
    за какво ми е тоя (не съм много сигурна към кого се обръщаш но аз да си кажа )
    немах предвид тебе
    You believe but what you see
    You receive but what you give

  12. #12
    Аватара на molika
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    162
    Цитирай Първоначално написано от Genetix
    Цитирай Първоначално написано от wtfomfgg
    Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .
    Няма само molika да те храни и аз ида !

    Това което казваш изобщо ама изобщо не изключва съществуването на живи организми в космоса. Знаеш ли че "Стардъст" е намерил специален анаеробен вид бактерии на комета ? Едвали. Ето ти един пример за живот в космоса. Знаеш ли че има 72 звезди приблизително близки по размер до слънцето и там шанса е 69% да има живот ? Едвали. Да отхвърляш теории те прави ограничен. Широко скроените хора са отворени към света :P

    Аиде ходи да си играеш.

    ПП. Да бъда честен откритото не е точно бактерия (защото бактериите са доста висши клетки) а много прост вид клетка поради липсата на белтъци няма клетъчна стена а водна. По голямата част са нуклеотиди
    все още необвързани в РНК ( но и това е начало ). Съществува в ледена среда и в момента в които кометата премини близко до звезда леда се топи и клетката се реорганизира (нуклеотидите се навръзват) и така от слънце на слънце е доказано, че е възможно да се състави РНК което е ключ към живота.
    Радост за очите
    This is my place www.prize.bg/molika

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от wtfomfgg
    Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .
    еми за извънземните, защо да няма... именно защото знам какви са разстоянията и щом е било възможно на едно място да се създаде живот... защо да не може и на друго..., за духовете няма спокойно, вискчо е физика... преди седмица гледах едно предаване на National Geographic и там в един замък се вярва, че има духове.., след това доказаха, че в същност всичко е до внушение или някои магнитни полета от старите метални легла(легна на по няколко века) и когато хората легнат в леглата им се струва, че някакво момиче плаче и тн, в началото като го гледах си каза: "Леле наистина съществуват такива неща", след като го обясниха... "хахаххаха ОМГ?!"

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103

    Re: Духове и паранормални същества

    Цитирай Първоначално написано от harry777
    Здравейте!!! Аз вярвам в духове и ми се струма, че ги има. Дори ми се е струвало, че съм виждал. Дано да не е истина. Учени твърдят, че не е исключено да съществуват духове, извънземни и т.н, само че нямат нужните доказателства, макар доста хора да са заснемали духове и др. Ееее... вие какво мислите по този въпрос?
    Аз вярвам в духове и ми се струма, че ги има. Дори ми се е струвало, че съм виждал.
    Цитирай Първоначално написано от mrKiss
    за секс не се притеснявам да я поканя обаче ще се притесня ако приеме
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Глупак даже не е сложил в анкетата "НЕ" или някакав отговор за несъгласие.(явно наистина ги вижда и е убеден)
    Цитирай Първоначално написано от mrKiss
    за секс не се притеснявам да я поканя обаче ще се притесня ако приеме
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

  16. #16
    Аватара на molika
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    162
    Цитирай Първоначално написано от exelek3k
    Цитирай Първоначално написано от wtfomfgg
    Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .
    за духовете няма спокойно, вискчо е физика... преди седмица гледах едно предаване на National Geographic и там в един замък се вярва, че има духове.., след това доказаха, че в същност всичко е до внушение или някои магнитни полета от старите метални легла(легна на по няколко века) и когато хората легнат в леглата им се струва, че някакво момиче плаче и тн, в началото като го гледах си каза: "Леле наистина съществуват такива неща", след като го обясниха... "хахаххаха ОМГ?!"
    Леле..как ни успокояваш,че няма духове Не съм съгласна,че можеш да пребориш толкова много теории,за съществуването им,просто защото си гледал/а някакъв документален филм.Винаги съм се чудила на хора,които с лека ръка отхвърлят извънземните,духовете ... Интересно ми е как толкова много хора по света вярват в съществуването на такива паранормални явления просто така.Дори най простата логика за това че толкова много хора вярват в съществуването има трябва да ни накара да се замислим,че ако 1/5 са просто откачалки то другите нещо ги е накарало да вярват. Затова,моля недейте да отхвърляте така категорично тези теории.

  17. #17
    Може би ги има.

  18. #18
    Супер фен Аватара на raduna
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    ТУК
    Мнения
    1 198
    Аз не съм срещала, но вярвам, че има


    П.П. обаче не искам да ги срещам - без тях ми е добре

  19. #19
    Без грам срам мога да кажа, че вярвам и в духове и в извънземни. Никой не може да докаже, че има, но пък и никой не може да докаже, че няма. Всеки по лична преценка може да каже за себе си.

  20. #20

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    670
    След няколко ракии може и да се видят духове

  21. #21
    Голям фен Аватара на kukli4kata001
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Dreamland
    Мнения
    837
    да,вярвам.Даже имаше един филм на Natiognal Geographic специално за това,те са два - единия се казваше Haugsting (нещо такова,грешно го написах,ама се превежда духове) и дрyгия Ghosts, гледайте ги особено първия,няма да съжелявате.
    She was both wise and stupid in the way that when life got hard she didn’t work through her problems; she just danced in her underwear alone in her room until they went away.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Genetix
    Защо няма НЕ?


    Гласувам с НЕ

  23. #23
    Че вероятно има извънземни има, дори съм чел едни доста спекулативни идеи, че Кенеди бил убит, защото в речта си в Далас щял да разкрива, че при Розуел всъщност са намерили извънземни, но това както казах си е спекулативно. Колкото до духове, аз съм човек на науката донякъде и мога да кажа, че няма нещо, което да не може да се засече със специална апаратура, тъй като духа вероятно ще е някакъв тип енергия, той може да бъде "видян" чрез специална апаратура, има апарати за нощно виждане, инфрачервени лъчи, рентгенови лъчи, топлинно излъчване, макар, че трудно биха направили това има дори детектори за супер неуловимата частица неутрино (представете си слой олово с дебелина една светлинна година, тоест разстоянието, което изминава светлината за една година, този слой може да спре само три частици неутрино), така че ако има е много вероятно да се види.
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

  24. #24
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    не вярвам в духове... смехотворно е... човешкото съзнание е неврони. умреш ли и те умират

    извънземни 100% има... животът не се е зародил на Земята

  25. #25
    Аватара на Sevgincho
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Асеновград
    Мнения
    203

    ..

    може да ги има , можеби не .. казваш , че са ги снимали , на бас че 99 % от тях са с Фотошоп

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си