.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846

    Цепещи се нокти

    Преди ноктите ми бяха ужасни, постоянно се цепеха и лющеха.От юни миналата година използвам заздравителя на Пърфект за цепещи се нокти и от тогав а ноктите ми се родиха.Даже достигнаха невиждана за мен дължина. Винаги го използвам - 1 или 2 слоя преди лака.
    Обаче сега от 1-2 седмици ноктите ми пак започнаха да се цепят - за сега само на показалците.И незнам какво да правя.Дайте някой съвет за цепещи се нокти - някакъв заздравител, масло, витамини, подходяща храна, ако ще и бабини рецепти?
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    563
    И аз имам същия проблем преди ми бяха супер здрави и ръстяха доста бързо,но сега е ужасна гледка... Взех си заздравител на Perfekt и масло за нокти на Икаров дано да има резултат
    Също така съм чувала,че зехтинът и Витамин А помагат за разстежа и заздравяването на ноктите
    Ако искаш да се почувстваш богат,преброй онези твои неща,които не си купил с пари!

  3. #3
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    аз пия витамини.. лавове и какви ли не глупости.. съм използвала ноктите ми ВИНАГИ СЕ ЧУПЯТ И ЦЕПЯТ.. за това и не ги пускам дълги ..

  4. #4
    Супер фен Аватара на AnIcHkAtA
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 385
    Цитирай Първоначално написано от sweet_bubka
    И аз имам същия проблем преди ми бяха супер здрави и ръстяха доста бързо,но сега е ужасна гледка... Взех си заздравител на Perfekt и масло за нокти на Икаров дано да има резултат
    Също така съм чувала,че зехтинът и Витамин А помагат за разстежа и заздравяването на ноктите
    Аз ползвам същите неща, но поне веднъж в годината ги оставям къси и нелакирани за поне месец, иначе оправия няма.
    Не си до мен да видиш плача ли, целувките за други харча ли.Няма начин да знаеш, че сърцето ми цялото е пълно с теб.
    И вечер спя до телефона си, но лъжа пак с колко лягам си.Не, не искам да знаеш, че в леглото ми само тишината лежи...

  5. #5
    Аз съм доволна от маслото на Икаров. : )
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  6. #6
    Супер фен Аватара на shell
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 273
    Цитирай Първоначално написано от sexa_na_kompleksa
    Аз съм доволна от маслото на Икаров. : )
    една приятелка каза,че това масло е много готино и много й е помогнало за две седмици си е оправила ноктите опитай :P

  7. #7
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    ами значи аз ги редувам така:ползвам заздравител на еври за 2 дена като повтарям и на втория,третия ден се трия и си се лакирвам с лак(отдолу имам сложена нова основа еври).след като искам да си сменя лака слагам заздравител перфект 2 дни(процедурата е същата).и така мн бързо даже ми растат ноктите на 2 седмици ги скъсявам че мн почват да закачат.
    п.п.когато се лакирам само със заздравителите освен че слагам на плочката отгоре,слагам и на нокътя това което е поникнало отдолу

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си