.
Отговор в тема
Страница 8 от 8 ПървиПърви ... 45678
Резултати от 176 до 198 от общо 198
  1. #176
    daniela108 както казваш темата е деликатна. Ако можеш пусни координати на докторката, че при мен проблема се задълбочава.

  2. #177
    Не искам да звуча назидателно, но не се колебайте да я посетите. Взимайте мерки навреме, че колкото повече отлагате, толкова по-лошо става.
    Това е адреса на кабинета и:
    Медицински център „Дерма София”
    София, бул. България 118, ул. Бяло поле 3, Бизнес център „Комфорт”, ет. 2, офис 6
    Часове се записват в работни дни от 10:00 до 18:00часа.
    Телефон
    +359 886 888 668
    Пускам и линк за сайта и.
    http://www.drkaliasheva.com/contacts
    Nothing Last Forever

  3. #178
    ivelina7654
    Guest
    Здравейте, аз имам проблем. Аз съм на 17, а гаджето ми е на 18. И на двамата ще ни е за първи път. Той не може да се справи с проникването ,защото не знае точно къде трябва да го сложи. Като решихме да пробваме днес пак, той налучкваше ципата,но усещах много силна болка през цялото време и накрая спряхме. Не я проби, но след това още ме болеше. Най-много се дразня, че гаджето ми ме пита дали не съм го правила вече... това ме наранява при условие, че съм му вярна. Моля Ви ...помогнете ми как да пробие ципата по-лесно :/

  4. #179
    здравейте! нова съм във форума искам да задам въпрос който можее да ви се стори и смешен. Имам си приятел,не сме правили секс, но преди дни той търкаше неговия полов член в клитора ми ... той казва че не е свършвал на мен ..та въпроса ми е .може ли да е станало нещо и да съм бременна ? моля отговорете благодаря предварително

  5. #180
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    бахти анаболните сперматозоиди

  6. #181

  7. #182
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Не ... Образовай се както повечето хора които правят нещо което не разбират ... Засрами се...

  8. #183
    а ако свърши ?

  9. #184
    Доста старание е вложено ,благодаря разбрах доста полезни неща

  10. #185
    Цитирай Първоначално написано от eleonora_dimova Виж мнението
    а ако свърши ?
    Не не може да си бременна ,семенната течност трябва да е вътре ...

  11. #186
    полезно...




    Изкупуване на коли за скрап коли за скрап за град софия и региона

  12. #187
    BioFish
    Guest
    Много добра тема браво

  13. #188
    Хубаво е да има такава тема, където хората могат да се образоват, защото аз съм се нагледала на нелепи глупости и не знам да се смея ли, да плача ли.

  14. #189
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    По- добре да се плаче.

  15. #190
    Често пъти виждам въпроси ,които касаят забременяване.Попаднах на това тук.Дали е забавно или сериозно преценете сами
    https://www.actualno.com/curious/10-...ws_553376.html

  16. #191
    Здравейте! Имам въпрос дано не ми се подигравате Докато го правехме с приятеля ми и презерватива се скъса, след това той го свали,не беше свършил, и продължи без пезерватив,след което каза,че ще свърши върху корема ми,изкара го и след 20-30 секудни свърши,а се оказа,че съм в овулация. Дали е възможно да съм забременяла или да си купувам хапче? Моля Ви за бърз отговор,спешно ми е!

  17. #192
    Браво доста добра тема и полезна

  18. #193
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    не.
    <N>

  19. #194
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    трябва да е вътре и да свърши вътре, или да свърши отвън и да я вкарате по някакъв начин вътре, иначе няма как да стане нещо...
    <N>

  20. #195
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    е, ако не е свършил вътре какъв е проблема?
    ако толкова се притесняваш пий си хапчето


    В интернет има много материали и теми за секса, четете и се образовайте малко от малко, ако ли не си се ч*кайте с кондоми и тва е......
    <N>

  21. #196
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    В интернет наистина има мнаго материали. На противоречиви проучвания. Някои казват, че в предеякулата има сперматозоиди, които са способни да оплождат, други - не. Засега опитът на обикновения човек сочи, че прекъснатият полов акт е несигурен метод за предпазване от бременност и има много хора, които могат да потвърдят това. Вече, какво се е случило вътре - никой не може да каже и затуй който не иска бебе, да не рискува по никакъв начин тази вероятност. Абортите са гадно и травмиращо нещо. Най-вече психиката.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  22. #197
    Хубаво е да има такива теми, но са нож с две остриета. Трябва да си имаш едно на ум, но преди консултация с доктор не трябва да се правят изводи, защото хората започват да психясват (доста пъти без причина).
    Всяко зло, за добро! Всичко става с причина!

  23. #198

    Регистриран на
    Aug 2022
    Мнения
    17
    Исключително много благодаря за полезната информация

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си