.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1

    Помогнете ми за височината

    Здравейте и от мен искам да питам за височината от тая година се притеснявам че не дръпнах изведнъж с няколко сантиметра както другите ми приятели.Аз знам че гена има значение наще са ниски ето майками 1.58 баща ми 1.69 а аз 1.60 на 17 години.Кажете как мислите дали ще дръпна и Соматотропин ще ми помогне ли ?

  2. #2

    Re: Помогнете ми за височината

    Цитирай Първоначално написано от taisana
    Здравейте и от мен искам да питам за височината от тая година се притеснявам че не дръпнах изведнъж с няколко сантиметра както другите ми приятели.Аз знам че гена има значение наще са ниски ето майками 1.58 баща ми 1.69 а аз 1.60 на 17 години.Кажете как мислите дали ще дръпна и Соматотропин ще ми помогне ли ?
    Със соматропин такива неприятни неща можеш да си причиниш ,от рода на увеличаване на размера на брадичката ,стъпалата и китките ,но на височина няма да дръпнеш и от къде ще го нямериш този соматропин? Също можеш да си спечелиш бонус някой хубав тумор в хипофизата който да доведе до друг хормонален дизбаланс ,а и идилията да е пълна може тумора да започне да изхвърля тромби и инсулт или инфаркт на 18 -гадна работа.

    Прави разходки на чист въздух ,баскетбол или волейбол и здрав сън имаш още 4 години развитие.
    Йога и мъдрост

  3. #3
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469

    Re: Помогнете ми за височината

    Цитирай Първоначално написано от taisana
    Здравейте и от мен искам да питам за височината от тая година се притеснявам че не дръпнах изведнъж с няколко сантиметра както другите ми приятели.Аз знам че гена има значение наще са ниски ето майками 1.58 баща ми 1.69 а аз 1.60 на 17 години.Кажете как мислите дали ще дръпна и Соматотропин ще ми помогне ли ?
    въпрос на организъм е...
    не използвай хапчета!
    не се притеснявай-трябва да дръпнеш :P
    ако непрекъснато се наблюдаваш колко си висок и се тревожиш няма да дръпнеш бързо повярвай-личен опит

  4. #4
    ми дано да дръпна поне 5-6 см повече не ми трябват

  5. #5

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    СОФИЯ
    Мнения
    73
    споко бе и аз съм ниска и наще са ниски ма не ми пука смисъл ако те обиждат въобще да не ти пука цепи напред и тва колкото ти е дал бог толкова не е хубаво да се насилваш приеми се такъв какъвто си

  6. #6
    И наще са ниски,вуйчо ми също.В смисъл майка ми е 1,60 някъде,вуйчо ми,баща ми и т.н са около 1.75-80.Аз последно когато се мерих преди година и половина бях 1,85 (бащата на вторият ми братовчед е над 2 метра,само той е по-високият)
    Но от както се помня,17 години вече,всеки ден ям по 2 млека,съвсем сериозно,не знам дали е от това или не.
    Не съм пил Нескуик. Ааа сега като се замисля,какао на Милка само
    LastFM
    Progressive House by Serge Devant,Nadia Ali and Hadley!

  7. #7
    i az sum niska no se haresvam mnogo! Plus tva ve4e minion4etata sa na moda :P az naprimer poznavam edno momi4e deto e zaika v na6to daskalo na 13 e i e 187 gorkata postoqno hodi pregurbena ot podigravkite...

  8. #8

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    СОФИЯ
    Мнения
    73
    няма угодия и тея високите ги бъзикат и ниските ем ... сега всеки си има недостатък

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от sexyzai4e
    i az sum niska no se haresvam mnogo! Plus tva ve4e minion4etata sa na moda :P az naprimer poznavam edno momi4e deto e zaika v na6to daskalo na 13 e i e 187 gorkata postoqno hodi pregurbena ot podigravkite...
    А трябва да е горда...бива бива хорска завист и простотия...уроди,искренно го казвам!!!!
    LastFM
    Progressive House by Serge Devant,Nadia Ali and Hadley!

  10. #10
    е мен никой не ме базика но дайте още коментари

  11. #11
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Помогнете ми за височината

    Цитирай Първоначално написано от taisana
    Здравейте и от мен искам да питам за височината от тая година се притеснявам че не дръпнах изведнъж с няколко сантиметра както другите ми приятели.Аз знам че гена има значение наще са ниски ето майками 1.58 баща ми 1.69 а аз 1.60 на 17 години.Кажете как мислите дали ще дръпна и Соматотропин ще ми помогне ли ?
    възможно е на 24-25 да си около 175-177см.

    ако обаче започнеш хормоните много вероятно е да те заровят преди да навършиш 30. остеосаркомът е сред най-агресивният вид рак при човека, появява се до 30 годишна възраст, за 8 месеца дава метастази и за година и малко - убива.

  12. #12
    При толкова високи родители мислиш ли че ша стана 1.75 аз за толкова само мога да си мечтая аз искам поне 1.66

  13. #13
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от taisana
    При толкова високи родители мислиш ли че ша стана 1.75 аз за толкова само мога да си мечтая аз искам поне 1.66
    дам
    и не мисля, почти сигурен сум
    виж - при много момчета, които се развиват по "нормалната" схема , а не по акселерационната - бурното физическо развитие се ситуира точно в края на пубертета и става скокообразно.
    ако не си вече хиперокосмен, ако нямаш косми "и по гърба" даже най-вероятно спадаш към първата категория момчета.
    => щом на 17 си 160, след две години ще си надхвърлил мечтаните 166

    има и принципна разлика м/у двата пола, която акселерацията заличава. по принцип
    момичетата узряват окончателно значително по-рано от момчета и това е нормално, понеже на женският пол е даден великият дар да възпроизвежда и отглежда и изхранва Вида, докато мъжкият само прехвърля генетичната си линия и я опазва от конкуренти за което пък е нужно чисто емпиричен опит натрупан с годините живот.

  14. #14
    мерси аз информацията мн ме успокои дано да е така искам да кажа че всички се бръснят само аз не нямам брада нямам косми на гърдите на гърба

  15. #15
    напиши още нещо бате или дай скупе че разбираш от тея неща и мн ме успокои

  16. #16
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от taisana
    мерси аз информацията мн ме успокои дано да е така искам да кажа че всички се бръснят само аз не нямам брада нямам косми на гърдите на гърба
    => min ~ 175

  17. #17

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    СОФИЯ
    Мнения
    73
    taisana ще може ли скайпа ти

  18. #18
    дай твоя ще те намеря

  19. #19
    Супер фен Аватара на Shia
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 665
    Хващаш се на ръба на вратата и висиш докато можеш,по няколко пъти на ден и ще дръпнеш.Трябва ти издържливост,постоянство и търпение.

  20. #20
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Shia
    Хващаш се на ръба на вратата и висиш докато можеш,по няколко пъти на ден и ще дръпнеш.Трябва ти издържливост,постоянство и търпение.
    +твоята простотия, глупост и липса на всякакви интелектуални възможности!

    тогава може и да стане.

    поне при Shina се е получило очевидно и ефекта на пълната умствена немощ комбинирана с пълна полова - просто е валидизирала миниатюрният пенис комплексът от когото неуспешно избива с подобни писания

  21. #21
    ми почнах да вися когато играя мач на вратата се опъвам и ся на вратата ша почна както каза Shia

  22. #22
    batkodoki според теб тва са глупости с висенето ? неска бях до личния лекар и ми каза почти квото и ти че до 25 се расте и 1.66 100 % ще стига въпреки гена

  23. #23
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от taisana
    batkodoki според теб тва са глупости с висенето ? неска бях до личния лекар и ми каза почти квото и ти че до 25 се расте и 1.66 100 % ще стига въпреки гена
    е добри Учители е имал значи твоя ОПЛ

    а относно "висенето" - това е равнозначно на твърдението, че ако момичетата на 15 започнат да ходят с обувки на високи токове - на 17 няма да имат вече нужда от тях.

  24. #24
    batkodoki от началото на 17-та та си година до сега съм пораснал с 4 см а 18 навършвам септември според теб това темпо на разтеж добре ли е и дали продължава така ?

  25. #25
    Според мен това не трябва да те притеснява... Има и ниски има и високи хора, плюс това и родителите ти не са високи... Аз съм момиче и не съм висока, ноо не виждам проблем и при теб

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си