.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Голям фен Аватара на gLoRiToO
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Враца
    Мнения
    664

    Есе по английски

    Здравейте,някои ако може дам и напише едно есе на тема:"Blood is thicker than water.''(Кръвта вода не става).Или поне да ми напишете увод и там начало на теза,щото не се сещам как да почна...

    Редактирано от ProstoAz
    1 точка от правилника!
    LoVe Is LiKe ThE WiNd, YoU CaN't SeE It, BuT YoU CaN Feel It !!!

  2. #2
    Не съм по писане на есета, но ако искаш ми го напиши на български и аз ще ти го преведа собственоръчно и ще го по-оправям където може да е по-добре. (Бива ме в редактирането ) Само гледай да не е и много дълго, че ме бива и в мързелуването.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Isoxa
    Не съм по писане на есета, но ако искаш ми го напиши на български и аз ще ти го преведа собственоръчно и ще го по-оправям където може да е по-добре. (Бива ме в редактирането ) Само гледай да не е и много дълго, че ме бива и в мързелуването.
    Къде се буташ?! И еня си нямаш от езика, ама дай да се правим на голямата работа.

  4. #4
    Не живея в България, ходя в Английско училище, имам отлични оценки по Английски и съм един от най-добрите в училището по Английски език.
    Как разбра, че и "еня" си нямам от езика не знам, ама не мисля, че ти си много добър.

  5. #5
    И аз имам отлични оценки по Английски език, и аз съм най-добрата. Независимо къде учиш, мисля, че имаш много стилистически и граматически грешки.

  6. #6
    Докажи го.

  7. #7
    Погледни другата тема, човече.

  8. #8
    Голям фен Аватара на gLoRiToO
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Враца
    Мнения
    664
    Еми то проблема е че темата е много глупава и нищо и на бг немога да измисля.Аз ако го измисля на бг лесно и на английски ще го напиша,ама квото измислям все в коша отива щото е няква пълна боза...
    LoVe Is LiKe ThE WiNd, YoU CaN't SeE It, BuT YoU CaN Feel It !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си