.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: Охлаждане

  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Навсякъде и по всяко време!
    Мнения
    1 548

    Охлаждане

    Тъй като съм момиче, и не съм на Ти с всичките технологии, моля ако можете да ми помогнете с моя проблем.
    Та значи имам проблем с охлаждането на видео картата ми, и е ясно че ще трябва да си вземам ново. Само че незнам къде да отида и какви пари горе долу да си приготвя. Видео картата ми е Radeon X1950 pro. Не искам нещо супер евтино, но и да не са някакви космически цени...
    Също ако можете да давате линкове в нета на някакви магазини за подобни части, или пък да ми препоръчате някой (за София става въпрос)...

    Благодаря предварително.

  2. #2
    Голям фен Аватара на CucAgMuH
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Архангелск, Русия
    Мнения
    758
    Zalman би трябвало да ти свърши работа. Например този модел(VF700). Мисля че като цена/охлаждане е идеално за случеят...

    Zalman има във всеки уважаващ себе си магазин(в който се продават охлаждания) на цени между 15-тина лева(дилърска) и 40 лева(надута цена). Мисля че последно същият модел беше на 25-28 лева - става дума за преди около 2 месеца.

    Тоест, като тръгнеш по компютърните магазини във всеки 3 от 5 трябва да го имат наличен. Остава да си харесаш точно какъв искаш(по принцип има няколко подмодела - главно мед, алуминии или сборно мед+алуминии - цените варират леко според това, качествата - също. Но в твоят случай не е от голямо значение - мисля че не си падаш по пържене, модване и т.н.).

    Ако не знаеш как да си го поставиш - препоръчвам ти да извикаш някой който има практически опит, вместо да се омазваш до ушите
    Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен.

    My evul side ish powered by nostalgia... hush!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Навсякъде и по всяко време!
    Мнения
    1 548
    Благодаря мноооооого за отговора, вече поне имам представа какво да търся.
    А за слагането: определено не мисля да си правя експерименти, ще викна някой опитен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си