.
Отговор в тема
Страница 2 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 128
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от MP
    Е какво му е интересното да гледаш хвърлени димки и да не виждаш какво става на терена?После да лишават отбора от домакинство и да глобяват солено.Искам поне един път да отида на мач и мамка му,стадионът да е пълен И ВСИЧКИ ДА СА СЕДНАЛИ!!Омръзна ми всеки път 90 минути прав бе братче,а и не съм само аз.Чувам,как под мен някакви се оплаквали,ЕМИ ДА ВЗЕМАТ ДА СЕДНАТ,както стоят прави?

    Сега за подкрепата.Това е основното оправдание - подкрепа на отбора.Евалата,добре звучи.Заради отбора ли се трошат седалки постоянно и постоянно се сбиват?С какво това помага на отбора?Да пеят,да танцуват,да псуват,но всичко си има граници.Много ясно,че и държавата има пръст в цялата тази ситуация (даже най-вече тя),но и самото мислене на масовия запалянко е сбъркано.
    Явно не само аз съм на това мнение,браво пич.
    Имаше преди години един случай в агитката на ЦСКА хвърлена бомбичка гръмва до ухото на 1 момиче и тя губи слуха си,и за какво-за да подрепя своя отбор...затова има страх в някои хора и не ходят по стадионите.Докато няма закон за футболното хулиганство ще гледаме празни трибуни

  2. #27
    не че нещо, но между димка и бомба има разлика
    ако искаш да седиш отиваш в А сектор и люпиш семе.
    И да, кур за футбола, най-големият кеф е да пеешскачаш за любимия отбор и да надвикаш съперника

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от gsh
    не че нещо, но между димка и бомба има разлика
    ако искаш да седиш отиваш в А сектор и люпиш семе.
    И да, "мъжки полов орган" за футбола, най-големият кеф е да пеешскачаш за любимия отбор и да надвикаш съперника
    ами ако не се лъжа случката за която напсах бе станала именно в сектор А на Армията

  4. #29
    случаят с гергана на мача с галатасарай, но не в А сектор

  5. #30
    ФУТБОЛЪТ БЕЗ ФЕНОВЕТЕ Е НИЩО !


    гсх - поздрав : http://www.youtube.com/watch?v=EipHt1eKq_Y

  6. #31
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    gsh,ми тогава ходи на баскетболни мачове,пак можеш да скачаш викаш пееш и подкрепяш любимия отбор

    много са ми странни футболните хулигани с изказвания тип ''кур за футбола''


    мисля,че левски-цска ше завърши 1-1

  7. #32
    Кур за футбола !

    В тоя форум всички сте ясни, говорите само за "футболни хулигани" ...

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от ULTRA_LEVSKI
    "мъжки полов орган" за футбола !

    В тоя форум всички сте ясни, говорите само за "футболни хулигани" ...
    какво по-точно сме ясни?как да коментираме играта като някои от "феновете" си нямат понятие от нея

  9. #34
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    Цитирай Първоначално написано от ULTRA_LEVSKI
    "мъжки полов орган" за футбола !

    В тоя форум всички сте ясни, говорите само за "футболни хулигани" ...
    хахах

    ми извинявай тогава,останала съм с впечатлението,че се имаш за такъв

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt

    о,БОЖЕ! АМАН ОТ ЗАБЛУДЕНЯЦИ!

    закон си има отдавна,какво говорите?

    по света умират много хора по стадионите,тука има 1 смъртен случай и 1 ранена и вече КРАЙ,УЖАС!


    ФУТБОЛЪТ Е ЗА ФЕНОВЕТЕ!

    К*Р ЗА ИГРАТА!

    К*Р ЗА ТЕЛЕВИЗИОННИТЕ ЗРИТЕЛИ!
    какъв закон си има бе приятелю?Ако хвърлиш бомбичка какво става-получаваш потупване по рамото от чичко полицай А в Англия и Германия ако направиш такова нещо си директно със забрана да не посещаваш повече спортни мероприятия и си директно в затвора,по бързата процедура
    К*Р за играта казваш,ти тогава за какво ходиш на мачове ако не за да гледаш любимия си тим??Да се биеш?Да чупиш?

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от ULTRA_LEVSKI
    ФУТБОЛЪТ БЕЗ ФЕНОВЕТЕ Е НИЩО !


    гсх - поздрав : http://www.youtube.com/watch?v=EipHt1eKq_Y
    без херца няма говеда

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Цитирай Първоначално написано от missionimpossible
    Цитирай Първоначално написано от MP
    Е какво му е интересното да гледаш хвърлени димки и да не виждаш какво става на терена?После да лишават отбора от домакинство и да глобяват солено.Искам поне един път да отида на мач и мамка му,стадионът да е пълен И ВСИЧКИ ДА СА СЕДНАЛИ!!Омръзна ми всеки път 90 минути прав бе братче,а и не съм само аз.Чувам,как под мен някакви се оплаквали,ЕМИ ДА ВЗЕМАТ ДА СЕДНАТ,както стоят прави?

    Сега за подкрепата.Това е основното оправдание - подкрепа на отбора.Евалата,добре звучи.Заради отбора ли се трошат седалки постоянно и постоянно се сбиват?С какво това помага на отбора?Да пеят,да танцуват,да псуват,но всичко си има граници.Много ясно,че и държавата има пръст в цялата тази ситуация (даже най-вече тя),но и самото мислене на масовия запалянко е сбъркано.
    Явно не само аз съм на това мнение,браво пич.
    Имаше преди години един случай в агитката на ЦСКА хвърлена бомбичка гръмва до ухото на 1 момиче и тя губи слуха си,и за какво-за да подрепя своя отбор...затова има страх в някои хора и не ходят по стадионите.Докато няма закон за футболното хулиганство ще гледаме празни трибуни

    по света умират много хора по стадионите,тука има 1 смъртен случай и 1 ранена и вече КРАЙ,УЖАС!
    Пробвай да метнеш бомбичка в Англия или Германия. Там има закони, не само на хартия. Отиваш директно в затвора, или 20 г. забрана да посещаваш футболен мач
    А докато има хора мислещи като теб, ще има телевизионни зрители, на българските стадиони винаги ще има макс 1000 човека. Целта на футбола е забавление, разтоварване, удоволствие, а не обратното, както ти твърдиш.

  13. #38
    Аватара на term0t0
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    морската столица
    Мнения
    1 058
    Ми к'во да дават..там поне има гитката един отбор..тука най-големите са по 5000 + всички възможни села и региони

    Молът е културна работа и там се срещат САМО интелигенти хора.

  14. #39
    Аватара на MP
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    столицата
    Мнения
    1 189
    Ей,"ФЕНОВЕТЕ",защо наистина не ходите да викате и пеете на баскетболен мач? КУР за футбола викат...Футболът е за футболните фенове,не за тези,на които не им пука за играта.А най-смешното е,че си мислите,че с нещо много помагате на отбора...
    Цитирай Първоначално написано от qsmin
    бях 2 месеца в изпания.
    Ако познавате някого, който не харесва Чък
    Норис, няма да го познавате за дълго.

    Има вероятност от 100% Чък Норис да ти е баща.

  15. #40
    Фен Аватара на Yobs1912
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    143
    Цитирай Първоначално написано от MP
    Ей,"ФЕНОВЕТЕ",защо наистина не ходите да викате и пеете на баскетболен мач? "мъжки полов орган" за футбола викат...Футболът е за футболните фенове,не за тези,на които не им пука за играта.А най-смешното е,че си мислите,че с нещо много помагате на отбора...
    щото на баскетболен или волейболен мач не може да се израдваш истински,играе се в зала,има много точки и други глупости и някак си е тъпо...друго е като вчера гол в 89-тата и всички по оградите...

  16. #41
    Аватара на MP
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    столицата
    Мнения
    1 189
    Именно,това е футболът!
    Цитирай Първоначално написано от qsmin
    бях 2 месеца в изпания.
    Ако познавате някого, който не харесва Чък
    Норис, няма да го познавате за дълго.

    Има вероятност от 100% Чък Норис да ти е баща.

  17. #42
    Във вечното дерби никога не е имало значение каква е моментната форма на двата отбора.Много често се е случвало именно фаворитът да загуби.
    В последните няколко мача победите идват с някой случаен гол или от дузпа.Този път се надявам да не е така.Очаквам много голове без значение в коя от двете врати,иска ми се поне веднъж двата гранда да изнесат наистина грандиозен мач и да ми напълнят душата.
    Нашето положение е много по-трудно от това на ЦСКА с оглед на това,че Гонзо със сигурност е аут,а той е човекът,който най-много гори и се раздава.Искрено се надявам момчетата най-после да покажат характер и да докажат защо носят сини фланелки.И ако не за друго,да играят за Гонзо,който изнесе толкова мачове на гърба си...
    Не бих искала да давам прогнози,но ми се ще 22-мата на терена да изнесат спектакъл за всички фенове.Пък нека по-добрият победи...

  18. #43
    Цитирай Първоначално написано от MP
    Ей,"ФЕНОВЕТЕ",защо наистина не ходите да викате и пеете на баскетболен мач? "мъжки полов орган" за футбола викат...Футболът е за футболните фенове,не за тези,на които не им пука за играта.А най-смешното е,че си мислите,че с нещо много помагате на отбора...
    ходим, кой е казал, че не ходим даже в някой отношения атмосферата в залата е по-добра, защото е затворено пространство и кънти

    http://www.vbox7.com/play:f3723a0d
    http://www.vbox7.com/play:f7120eb1
    http://www.youtube.com/watch?v=rmGnU...e=channel_page

    нека се бият момчетата, важното е, че не пушат цигари

  19. #44

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Сливен
    Мнения
    352
    Хах много якото дерби вече го изкарахте Отидете да гледате Ботев пловдив и Локо пловдив ей това вече е истинско дерби Макар,че футбола в България не става за нищо меко казано
    Get what you can and never get back

  20. #45
    Цитирай Първоначално написано от leoparda93sl
    Хах много якото дерби вече го изкарахте Отидете да гледате Ботев пловдив и Локо пловдив ей това вече е истинско дерби Макар,че футбола в България не става за нищо меко казано
    съгласен съм на 100% въпреки че съм фен на Левски!Ботев-Локо е истинското дебри на България-стадиона е препълнен,футболистите се раздават на максимум и ставаме свидетели на красива игра и много голове

  21. #46
    Цитирай Първоначално написано от missionimpossible
    Цитирай Първоначално написано от ULTRA_LEVSKI
    Заради такова мислене не само футбола, ами ДЪРЖАВАТА ни е на такова ниво. Всеки коментира, знае, може, ама не прави АБСОЛЮТНО НИЩО, за да промени нещата.

    ФЕНОВЕТЕ ТРЯБВА ДА ПОДКРЕПЯТ СВОЯ ОТБОР! КАТО ИСКАТЕ ПОВЕЧЕ ОТ ФУТБОЛИСТИТЕ , ХОДЕТЕ ГИ ПОДКРЕПЯЙТЕ!

    http://www.sector-b.com/index.php?p=show_news&id=16
    Нека да подкрепим момчетата преди вечното дерби и да смачкаме червената комунистическа сган !
    Пич,заради какво мислене Държавата ни е на такова ниво??Първо именно ДЪРЖАВАТА не е създала свестни закони,които да спрат футболното хулиганство!Я виж примерно в Англия като има закони как никой не смее да гъкне
    Заради какво мислене футбола ни е на такова ниво?За това че ми писна да си късам нервите за някакви манекенчета които взимат големите заплати а се разхождат по терена!?Ами не няма да ходя повече на мачове на любимият ми тим,докато не започнат да играят нормално!Не може отбор с претенции за ШЛ и ред други неща да не може да направи една атака като хората и да си подаде 5 пъти подред топката без да сбърка!
    Сравни мача в събота вечерта-така нареченото Ел Класико в Испания (там също това е дерби между кръвните врагове) и мачът който предстои тази събота.После ми напиши разликите,моля
    Абе, момче... ако ще и отбора ти да е в 18та глуха, ти рябва да го подкрепяш... не може само в хубавите му моменти да си до/с него...

    Какво ти пука, че не знамси кой щял да те отнесе с някоя седалка, само 'щото е по-голям фен на вандализма. Ако ще и а томна бомба да има, ако ще и 3та световна да има, трябва да си там и да ги подкрепяш.

    Ако си от онея тихи, скромни фенове, които най-много се вълнуват от играта на футболистите, тогава стой и си го гледай у дома..

    Как, въобще, би могъл да сравняваш играта им с който и да било друг футболен отбор и да се ОПЛАКВАШ, е били еди-си-кви и-кви и за това няма да идеш на стадиона...

    Няма смисъл да сравнявате нас с отбори от "Англия и Германия" и
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Италия,Франция,Холандия,По ша,Гърция,Сърбия,Турция,Ар ентина,Бразилия?
    Не трябва да ви пука за другите, вашия отбор си е важен и вашата нагласа и т.н.

    //
    Момчета, престанете да изкарвате на показ само лошите страни!
    И футбола, като всички останали неща с има добрите и лоши страни.
    Наблягайте на хубавото, за да сте щастливи.

  22. #47
    Няма да се получи хубаво дерби, не се надявайте

  23. #48
    Аватара на MP
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    столицата
    Мнения
    1 189
    Комбинацията от многото лоши фактори се изравнява с любовта към отбора и спира МНОГО фенове от ходене на мачове.
    Цитирай Първоначално написано от qsmin
    бях 2 месеца в изпания.
    Ако познавате някого, който не харесва Чък
    Норис, няма да го познавате за дълго.

    Има вероятност от 100% Чък Норис да ти е баща.

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от CheriHool
    Абе, момче... ако ще и отбора ти да е в 18та глуха, ти рябва да го подкрепяш... не може само в хубавите му моменти да си до/с него...

    Какво ти пука, че не знамси кой щял да те отнесе с някоя седалка, само 'щото е по-голям фен на вандализма. Ако ще и а томна бомба да има, ако ще и 3та световна да има, трябва да си там и да ги подкрепяш.


    Няма смисъл да сравнявате нас с отбори от "Англия и Германия"
    Да бе аз за какво ходя на стадиона-за да ме целят със седалки или за да гледам любимия си тим и да се наслаждавам на играта??
    Не съм сравнявал нашите отбори с тези от Англия или Германия! Казах че там хулиганството не се толерира и се наказва-хората си имат закони.При нас е точно обратното

  25. #50
    Хората в подписа ми не са се били от години.... /случая в Сандански е изключеие/.
    Имат зрани и кво ли още не, ма на всеки мач са там, на всяко ГОСТУВАНЕ, въпреки, че ВИНАГИ на стадиона има такива сополанковци, за които оворите и описвате.
    И кво? Заради някви си копелете да не припаржат на стадиона?

    Ау, не знаех, че си толкова крехък.

    Комбинацията от многото лоши фактори се изравнява с любовта
    Да ти имам керливата любов, да ти имам!
    На тва ако му викаш любов, аз съм най-големия футболен фен и хулиган на балканите!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си