.
Отговор в тема
Страница 3 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 128
  1. #51
    Супер фен Аватара на cunt
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 687
    Ще подпечатаме титлата срещу рогатите.

  2. #52

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Синя София!
    Мнения
    253
    Цитирай Първоначално написано от missionimpossible
    Да бе аз за какво ходя на стадиона-за да ме целят със седалки или за да гледам любимия си тим и да се наслаждавам на играта??
    Не съм сравнявал нашите отбори с тези от Англия или Германия! Казах че там хулиганството не се толерира и се наказва-хората си имат закони.При нас е точно обратното
    Малоумен ли си бе? Колко страници въртиш една и съща плоча... ОТИВАШ В А СЕКТОР И СИ ГЛЕДАШ МАЧА!!! ТВА Е!!!Кой по-точно ше ти метне седалка на главата там? По-скоро ше ти напълнят врата със семки... И там си седиш и се наслаждаваш на играта, като толкова искаш. Че и козирка има!
    А за тва, че майненското било дербито на България - ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХА лелелелелеле ше ме уморите бе, момчета, не мога повече
    Като атмосфера е много добро, но хореографиите им например доли не се доближават до тези на Вечното (неслучайно) дерби. А за какво се борят тия отбори? За оставане в групата... Еми какъв заряд да има, освен на обикновено градско съперничество. Докато на Левски-цска се решава титлата на България. И местата в Европа. Ето за това е Дербито на България, а не на София например.
    ВСИЧКИ СТЕ НЕНОРМАЛНИЦИ!!!

  3. #53
    Аватара на BlueDream16
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Buenvenida a Tijuana (*)
    Мнения
    262
    заблудени хора .. Колкото и да ми се иска едва ли Левски ще бият,ама де да знае човек.Гонзо срещу ЦСКА е неконтролируем А по трибуните и улиците победата е наша (ЛЕВСКИ)
    Като не знаете да губите, няма да играете!

  4. #54
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от krisscho
    Цитирай Първоначално написано от missionimpossible
    Да бе аз за какво ходя на стадиона-за да ме целят със седалки или за да гледам любимия си тим и да се наслаждавам на играта??
    Не съм сравнявал нашите отбори с тези от Англия или Германия! Казах че там хулиганството не се толерира и се наказва-хората си имат закони.При нас е точно обратното
    Малоумен ли си бе? Колко страници въртиш една и съща плоча... ОТИВАШ В А СЕКТОР И СИ ГЛЕДАШ МАЧА!!! ТВА Е!!!Кой по-точно ше ти метне седалка на главата там? По-скоро ше ти напълнят врата със семки... И там си седиш и се наслаждаваш на играта, като толкова искаш. Че и козирка има!
    А за тва, че майненското било дербито на България - ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХА лелелелелеле ше ме уморите бе, момчета, не мога повече
    Като атмосфера е много добро, но хореографиите им например доли не се доближават до тези на Вечното (неслучайно) дерби. А за какво се борят тия отбори? За оставане в групата... Еми какъв заряд да има, освен на обикновено градско съперничество. Докато на Левски-цска се решава титлата на България. И местата в Европа. Ето за това е Дербито на България, а не на София например.
    и двамата сте пълни батали... Ако Локо Сф и Славия са на 1 и 2 място тва ли би трябвало да е вечното дерби щото от него се решава титлата... много си зле.
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  5. #55
    Цитирай Първоначално написано от krisscho
    А за тва, че майненското било дербито на България - ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХА лелелелелеле ше ме уморите бе, момчета, не мога повече
    Като атмосфера е много добро, но хореографиите им например доли не се доближават до тези на Вечното (неслучайно) дерби. А за какво се борят тия отбори? За оставане в групата... Еми какъв заряд да има, освен на обикновено градско съперничество. Докато на Левски-цска се решава титлата на България. И местата в Европа. Ето за това е Дербито на България, а не на София например.
    Добре като хореография Пловдивското дерби не се доближава до нашето...Ами като футболни достойнства не го ли задминава? Кога за последни във Вечното дерби наблюдава открит и динамичен футбол?Нали играта е за феновете-да и се наслаждават...мен лично последните 3-4 мача между ЦСКА и ЛЕВСКИ по-скоро ме отегчават

  6. #56
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от missionimpossible
    Цитирай Първоначално написано от krisscho
    А за тва, че майненското било дербито на България - ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХА лелелелелеле ше ме уморите бе, момчета, не мога повече
    Като атмосфера е много добро, но хореографиите им например доли не се доближават до тези на Вечното (неслучайно) дерби. А за какво се борят тия отбори? За оставане в групата... Еми какъв заряд да има, освен на обикновено градско съперничество. Докато на Левски-цска се решава титлата на България. И местата в Европа. Ето за това е Дербито на България, а не на София например.
    Добре като хореография Пловдивското дерби не се доближава до нашето...Ами като футболни достойнства не го ли задминава? Кога за последни във Вечното дерби наблюдава открит и динамичен футбол?Нали играта е за феновете-да и се наслаждават...мен лично последните 3-4 мача между ЦСКА и ЛЕВСКИ по-скоро ме отегчават
    ако искаш да гледаш качествен футбол...пускай мошно битивиту и не мрънкай

    мен пък българския футбол винаги много ме е кефел...
    особено по-долните групи

  7. #57
    Супер фен Аватара на cunt
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 687
    Цитирай Първоначално написано от BlueDream16
    заблудени хора .. Колкото и да ми се иска едва ли Левски ще бият,ама де да знае човек.Гонзо срещу ЦСКА е неконтролируем А по трибуните и улиците победата е наша (ЛЕВСКИ)
    гонзо нема да играе
    а по трибуните кога победата е била ваша? всеки път сте били надвиквани. на последното ви дерби се чухте само когато циганина вкара.

  8. #58

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Сливен
    Мнения
    352
    Решавало се шампиона на България ма моля ти се То в България не си личи,кой е първи,кой е втори кой е седми Левски за какво са втори като ние (Сливен) им разкатахме мамата.Добре че "златния" им Гонзо вкара ебахти "великия" гол Който после уж контузен пък стои 20 минути на терена след като имaше нарушение Това само в България може да го видиш
    Get what you can and never get back

  9. #59
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от leoparda93sl
    Решавало се шампиона на България ма моля ти се То в България не си личи,кой е първи,кой е втори кой е седми Левски за какво са втори като ние (Сливен) им разкатахме мамата.Добре че "златния" им Гонзо вкара ебахти "великия" гол Който после уж контузен пък стои 20 минути на терена след като имaше нарушение Това само в България може да го видиш
    вие пък сте ебати недоразумението

  10. #60

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Синя София!
    Мнения
    253
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    Цитирай Първоначално написано от krisscho
    Цитирай Първоначално написано от missionimpossible
    Да бе аз за какво ходя на стадиона-за да ме целят със седалки или за да гледам любимия си тим и да се наслаждавам на играта??
    Не съм сравнявал нашите отбори с тези от Англия или Германия! Казах че там хулиганството не се толерира и се наказва-хората си имат закони.При нас е точно обратното
    Малоумен ли си бе? Колко страници въртиш една и съща плоча... ОТИВАШ В А СЕКТОР И СИ ГЛЕДАШ МАЧА!!! ТВА Е!!!Кой по-точно ше ти метне седалка на главата там? По-скоро ше ти напълнят врата със семки... И там си седиш и се наслаждаваш на играта, като толкова искаш. Че и козирка има!
    А за тва, че майненското било дербито на България - ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХА лелелелелеле ше ме уморите бе, момчета, не мога повече
    Като атмосфера е много добро, но хореографиите им например доли не се доближават до тези на Вечното (неслучайно) дерби. А за какво се борят тия отбори? За оставане в групата... Еми какъв заряд да има, освен на обикновено градско съперничество. Докато на Левски-цска се решава титлата на България. И местата в Европа. Ето за това е Дербито на България, а не на София например.
    и двамата сте пълни батали... Ако Локо Сф и Славия са на 1 и 2 място тва ли би трябвало да е вечното дерби щото от него се решава титлата... много си зле.
    И двамата сме пълни... Какви?

    Ако тия два отбора бяха на челните места, а не ние и прасетата, те щяха да имат фенове, а ние по-малко. Не ти е много уместно сравнението.
    ВСИЧКИ СТЕ НЕНОРМАЛНИЦИ!!!

  11. #61
    Повече от фен Аватара на smeshnik
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Столицата
    Мнения
    458
    ГОНЗО ШЕ ИГРАЕ!

    е са ви се еба майката свине!
    Този който не пада, не се изправя.

  12. #62
    то беше ясно, че гондзю играе театър и ще ни стреснете, като той влезе

  13. #63
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Честита победа, Минев са го научили в Ботев да се преструва
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  14. #64
    Аватара на MP
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    столицата
    Мнения
    1 189
    Сини шампиони !
    Цитирай Първоначално написано от qsmin
    бях 2 месеца в изпания.
    Ако познавате някого, който не харесва Чък
    Норис, няма да го познавате за дълго.

    Има вероятност от 100% Чък Норис да ти е баща.

  15. #65

    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Hate City
    Мнения
    391
    Според мен наш'те ги беше хванал свинският грип.

    Честито.

    Митрев направи страхотен мач!
    We won't take any shit and we're not about to leave
    Just cause you don't like who and what we want to be
    Who are you to say what's wrong what's right
    If it's what it takes, we're ready to fight!

  16. #66
    Айде левскари,честито да ни е.

  17. #67
    ЧЕСТИТО на всички ЛЕВСКАРИ...Просто публиката ни беше уникална,не спря да пее през целия мач и това ни помогна да ги утепеме яко...можеше да ги бием и със 0:3; 0:4.. но и на 0:2 сме доволнии.СИНИ ШАМПИОНИ
    И само Левски оле и само Левски обичаме те!!

    http://prize.bg/vodolea

  18. #68
    Тежка и много неприятна загуба наистина, но смятам, че не сме загубили титлата все още, надявам се и че няма да я загубим, макари да имаме наистина много тежка програма в следващите 4 мача.

    Това, което мога да направя е да честитя на левскарите победата, защото си я извоюваха с по-добра игра- факт. Показаха по-голямо мъжество и желание за победа и я постигнаха, така че си я заслужихте.

    И все пак Само ЦСКА, горе главата армейци, загубихме най-важната битка, но във войната все още водим и имаме реалния шанс да я спечелим

  19. #69
    Заслужена победа.Напред към 26-ата..

  20. #70
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Честито

    Божката направи много силен мач През годините беше пренебрегван, но днес показа качествата си
    Голям пич е. (бях на дублиращите на Вирен- Левски...не знам колко от вас помнят гола, който той вкара xD хахаха)
    Иначе добър мач като цяло се получи
    смятам, че заслужихме победата

  21. #71
    Цитирай Първоначално написано от psychopath
    Честито

    Божката направи много силен мач През годините беше пренебрегван, но днес показа качествата си
    Голям пич е. (бях на дублиращите на Вирен- Левски...не знам колко от вас помнят гола, който той вкара xD хахаха)
    Иначе добър мач като цяло се получи
    смятам, че заслужихме победата
    +1 заслужена победа

  22. #72
    Повече от фен Аватара на smeshnik
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Столицата
    Мнения
    458
    шо стана бе шампиони?
    Този който не пада, не се изправя.

  23. #73
    И само Левски але и само Левски але сега ще падате още! все пак следват ви мачове срещу Черно море Литекс и Локо /
    Аз съм човешко същество,по дяволите!Моя живот има стойност!

  24. #74
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от InDo
    И само Левски але и само Левски але сега ще падате още! все пак следват ви мачове срещу Черно море Литекс и Локо /
    Локо Сф ще полегнат малко според мен
    Май и Литекс...но не се знае

  25. #75

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си