.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484

    Не ви ли писна от телевизията ?

    Пускам темата с оглед на снощната пълна боза, наричана по-горе Биг Брадър или вип брадър, или нещо от сорта, както и да е.
    Какво става ? Сядам в 22.00 часа пред телевизора в очакване на господари на ефира, поне да се посмея малко /така си мисля !/ лягам на леглото, пускам тв-то и гледам по нова тв - таман Тодор Славков се лигавеше нещо по вип брадър, викам си хубаво, до 10.30 ще свършат, той сигурно е последен и ще дадат господарите...е да, да, ама не ! Както се разбра по-късно, простотията е свършила в 01.30 доколкото разбрах...просто нямам думи ! Добре, оставете това настрана, превключвам програмите - спирам се на БТВ, решавам ще гледам слави. Изтича дъъъъъългата реклама и го гледам - 16 години ку-ку бенд, пак пеят нещо, общо взето пълна боза и безинтерестно...Къде изчезнаха господарите в 10.00 часа вечерта с които да се напикаеш от смях ? Къде отиде баба Вуна, отец Нафърфорий, проф. Хулиган Кучков и т.н. и т.н....добре. Ядосвам се. Решавам - няма да гледам шоу, ще гледам филм. Диемите - само мачове, ТВ 2 пускам - гледам ония пед*раст азис ми се прави на водещ, пускам планета - виждам някакви танцуващи пр*******ки...продължавам натам - стигам до дискавъри - Ултимат Сървайвъл /Ух, най-после нещо свестно !/ и така до 12.00 часа гледах дискавъри, защото в тая наша държава освен глупави шоута, тъпи чалгапевици, водещи-гейове и залязващи интересни шоута има ли ? Май няма...дано свърши този биг брадър, че още един месец ако кара - бог да ни е на помощ !

  2. #2
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    аз като пусна тв-то се попадам на реклами за санитарни принадлежности за жени ужас, а програмата гледам само ЕБФ

  3. #3
    Затова гледам само fox life, ако изобщо гледам телевизия
    Stay up all night with the stars *

  4. #4
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Рядко сядам пред ТВ-то, а ако седна гледам или Дискавъри сайънс или HBO-тата.
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  5. #5

  6. #6
    всъщност ДЕЙСТВИТЕЛНО имаше господари след брадърчето

  7. #7
    Аз гледам телевизия, само когато нямам нищо друго за правене. Гледам или GTV или FoxLife
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  8. #8
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Не гледам телевизия от доста време, нашите също. Единственият телевизор във нас е в стаята на сестра ми и само тя си го гледа.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  9. #9
    Мнооооого рядко гледам вече.

  10. #10
    Супер фен Аватара на KoRnFlAkE
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    candy mountain :>
    Мнения
    1 292
    телевизия не гледам от доста време.
    да се случи само да гледам понякога family guy, но тва е.

  11. #11
    само мачове...
    we give it all.

  12. #12
    Супер фен Аватара на PIF
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 330
    ``айде, айде... мошно сапунки



    гледам, от време на време.
    Just because she comes off strong,
    doesn’t mean she didn’t fall asleep crying.
    And even though she acts like nothing’s wrong,
    maybe she’s just really good at lying.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от LittlePrincess
    Затова гледам само fox life, ако изобщо гледам телевизия
    И аз .. + HBO comedy
    Песента ме вкарва в най-човешката ми атмосфера
    Докога?Докато друга муза не намеря

  14. #14
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    И аз гледам само фокс лайф...но доста рядко. Нямам телевизор в стаята, така че го гледам когато съм в баба ми. Обикновено обаче чета докато съм й на гости.

  15. #15
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    много ме дразни тоя вип брадър супер тъпо предаване
    Ники Кънчев много нагло си взема от времето на Господари на ефира
    при което доста се изнервям
    а да не говорим че дългите реклами супер много ме дразнят

  16. #16
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    ^+1 ,не само от господари ами и от Забранената любов ,бахтии писна ми от тея Айдъли ,брадъри и мрадъри !! Толкова са скучнии ,неделя Вип брадър щяло да продължи 8 часа ,май щяло да почва в 15.00 !АМа на мене вече ми писна от сичко те един свестен филм не дават по която и да е телевизия
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  17. #17
    Супер фен Аватара на stefity
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Варна...
    Мнения
    2 139
    Във Fox Life е истината! Там си останаха яките сериалчета дето си ги следя... когато имам време де.. Особено едно ново сериалче пуснаха - "Колежани" Мноо зарибяващо.
    To strive, to seek, to find, and not to yield...

  18. #18
    Хах, да и аз напоследък САМО Дискавъри гледам. Може и Нейшънъл Джиографик, Дискавъри Уърлд. Научните програми са по-смислени според мен и не са ми толкова скучни. Еми пък тоя Вип Брадър ми е супер тъп, защото имам чувството, че пак няма да идат ник'ви пари при децата ами само богатите да станат по-богати. Ник'ви есемеси не съм и няма да пратя никога! А пък в Мюзик Айдъл хубаво пеят, ама пак са ми скучни. Не че трябва да ми правят разни акробатики, за да ми е интересно или постоянно да се мъчат да ръсят бисери, но постоянно да ми пеят ми доскучава. Те рекламите понякога са и по-интересни от предаванията. А пък за филми - AXN, ама напоследък и те се излагат с няк'ви смешни сериалчета. Остават само новините и музика, но първото вече ми е толкова неприятно да гледат, че ме хващат нервите като хвана нещо. Във всяко тяхно изречение откривам манипулация (преди не го осъзнавах) и това много ме дразни.

    Днес една приятелка ме пита дали гледам Music Idol или Big Brother и като отговорих отрицателно тя много се зачуди и попита к'во гледам тогава. Незнам ама има доста хора, които си ги гледат тия глупости.

  19. #19
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    Ти колко си изостанал в развитието си ...
    Аз си мислех,че вече няма хора,които да не са битови алкохолици и да гледат телевизия.

  20. #20
    Повече от фен Аватара на YourPoison
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    467
    Цитирай Първоначално написано от LambOfGod
    През последните месеци много рядко гледам ТВ, именно защото всичко е боза...
    +

  21. #21
    аз попринцип гледам АXN и там забавните предавания по Бтв Нова и т.н
    - Приятно ми е: Бонд. Джеймс Бонд.
    - И аз се радвам да се запознаем. Дам. ван Дам. Клод ван Дам. Жан-Клод ван Дам.
    http://bgracers.com/index.php?page=link&id=16246 http://abvto.com/?f=u&id=1332

  22. #22
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    И аз същата вечер гледах Вип Брадър и като видях,че в 11 още не е свършило много се изнервих.Да не говорим,че не е само това.Най-вървежните канали са пълни с бозави и вече повтарящи се скучни тъпотии.
    Сядаш вечерта пред телевизора и няма кво да гледаш!Или цяла вечер Вип Брадър или вече супер тъпия Мюзик Айдъл (Всеки път щом го пусна за 1 мин слушам само как оплакват тая Виктория,вече е банално!),по ТВ 2 - Азис..По Диема - мачове!(К)анал 1 - няма по-голема боза.По GTV по 3-4 часа въртят един и същи сериал...Гледам само Fox Life,но и те почнаха да си преебават програмата..

  23. #23
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    Писнало ми е от почти всичко в ежедневието ми. Не само от телевизията.

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от DimovB
    Писнало ми е от почти всичко в ежедневието ми. Не само от телевизията.
    И на мен така.

  25. #25
    олееее.и.аз.така.оня.ден.ста на.22:30ч.и.с.баща.ми.пускаме.н ова.тв.да.гледаме.господари .на.ефира
    и.тоа.вип.брадър.продължава .аааааа.аман!
    Гадното.е.че.късно.вечер.по. телевизията.няма.комедийни .сериали.и.по.ДЖТВ.и.ФОКСЛАЙ Ф
    дават.некви.филми.и.тн.

    По.принцип.по.диемите,MGM,хал макр,AXN,FoxCrime,Еврокома,Канал3 .дават.тк-таме.интересен.филм.Винаги. по.една.от.тия.телевизии.вс .ще.си.харесаш.нещо
    за.зяпане.

    Мен.за.сега.пред.тв-то.ме.задържат.единственот .трите.ми.сериала.и.ДЖТВ и.фокслайф.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си