.
Затворена тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Guest

    Vupros s povi6ena trudnos

    Iskam da zadam edin vupros kum vsi4ki (nqma zna4enie ot pola): Za6to kogato edno momi4e/jena spi s mn mom4eta/muje q nari4at kurva, a kogato edno mom4e spi s mn momi4eta e playboy?

  2. #2
    tova e vypros na razbiraniq ..
    Obicham myjete da machkam, da razbivam tehnite syrca, ne mi puka za nikoi - nqmam syvest i dusha. Mrazq lubovta - dqvol me narichat i mai si e taka ...

  3. #3

    Re: Vupros s povi6ena trudnos

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Iskam da zadam edin vupros kum vsi4ki (nqma zna4enie ot pola): Za6to kogato edno momi4e/jena spi s mn mom4eta/muje q nari4at k***a, a kogato edno mom4e spi s mn momi4eta e playboy?
    Щото е така... Не бих се кефил ако знам, че приятелката ми е имала 5 преди мен примерно (dull)

  4. #4

    Re: Vupros s povi6ena trudnos

    Цитирай Първоначално написано от Tazadar
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Iskam da zadam edin vupros kum vsi4ki (nqma zna4enie ot pola): Za6to kogato edno momi4e/jena spi s mn mom4eta/muje q nari4at k***a, a kogato edno mom4e spi s mn momi4eta e playboy?
    Щото е така... Не бих се кефил ако знам, че приятелката ми е имала 5 преди мен примерно (dull)
    i predpolagam shte ti e po hubavo da te izlyje taka li ?? eto za tova ima i drugo tvyrdenie .. "Kogato pitash edin myj s kolko jeni e spal .. razdeli otgovora mu na 3, a kogato pitash edna jena s kolko myje e spala go umnoji na 3" ...na tebe ne ti e priqtno ama na nas primerno priqtno li ni e >?????
    Obicham myjete da machkam, da razbivam tehnite syrca, ne mi puka za nikoi - nqmam syvest i dusha. Mrazq lubovta - dqvol me narichat i mai si e taka ...

  5. #5
    Да ама аз няма да стана като кофа м\у краката

  6. #6
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Има много, наистина много теми по този въпрос Вместо да се чудиш, поразрови се, намери темите и ще намериш доста отговори и коментари по въпроса
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  7. #7
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    "защо?.."
    смисъл никъв.
    кво се впрягате за простотии.
    Койт квот иска да си прай, ама да гледа другите да не го знаят много много, за да няма евентуално 'лоша слава'
    Да не мислиш, че "плейбой" е мноо славно име..
    същата простотия.

  8. #8
    Супер фен Аватара на Glezanka
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Sunny Beach
    Мнения
    1 509
    Wsichko e wupros na razbiraniq,ne rukoplqskam na muje/momcheta,koito sa spali s mnogo jeni/momicheta ei taka zaradi broikata,bez chuwstwa ili dori bez simpatii.Ne razbiram i jenite/momichetata koito samo tyrsqt koi da im go sloji ... za men tezi hora izbiwat kompleksi ... no uwi .. jaluk nachin da go naprawish .

  9. #9
    a ne ste li se zamislqli che ima jeni/momicheta koito ne iskat vryzki a prosto se ostavqt na momentnoto jelanie bez obvyrzvane ..
    Obicham myjete da machkam, da razbivam tehnite syrca, ne mi puka za nikoi - nqmam syvest i dusha. Mrazq lubovta - dqvol me narichat i mai si e taka ...

  10. #10
    Супер фен Аватара на Glezanka
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Sunny Beach
    Мнения
    1 509
    Цитирай Първоначално написано от Edna`Ot`Vsichki
    a ne ste li se zamislqli che ima jeni/momicheta koito ne iskat vryzki a prosto se ostavqt na momentnoto jelanie bez obvyrzvane ..
    Tez jeni/momicheta gi trese nimfomaniqta.

  11. #11
    ooo qsno .. ti si porednata koqto tyrsi princa na bql kon i kogato se poqvi i aideee togava praish sex.. kato izchezne pak na suhooo dokato ne doide nqkoi drug pak na bql kon i qsno .. 1mesec e*esh 2godini na suho .. razberete che seki si prai kakvoto si iska .. i nai malko pyk trqa da go interesuva mnenieto na drugite .. az ne se oprilichavam kato nimfomanka .. a kato chovek koito ne vijda nishto drugo v myjete osven sex .. i drugo ne iskam ot tqh .. i trqa vi kaja che e mnogo po hubavo otkolkoto s nqkfi sylzlivi istoriiki "az tolkova go obichash a toi taka me narani"
    Obicham myjete da machkam, da razbivam tehnite syrca, ne mi puka za nikoi - nqmam syvest i dusha. Mrazq lubovta - dqvol me narichat i mai si e taka ...

  12. #12
    Супер фен Аватара на Glezanka
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Sunny Beach
    Мнения
    1 509
    Цитирай Първоначално написано от Edna`Ot`Vsichki
    ooo qsno .. ti si porednata koqto tyrsi princa na bql kon i kogato se poqvi i aideee togava praish sex.. kato izchezne pak na suhooo dokato ne doide nqkoi drug pak na bql kon i qsno .. 1mesec e*esh 2godini na suho .. razberete che seki si prai kakvoto si iska .. i nai malko pyk trqa da go interesuva mnenieto na drugite .. az ne se oprilichavam kato nimfomanka .. a kato chovek koito ne vijda nishto drugo v myjete osven sex .. i drugo ne iskam ot tqh .. i trqa vi kaja che e mnogo po hubavo otkolkoto s nqkfi sylzlivi istoriiki "az tolkova go obichash a toi taka me narani"
    Ne tyrsq princa na bql kon,ne jiweq w prikazka,realist sum.Prawq sex kogato iskam,i towa che ti ne wijdash w mujete nishto drugo oswen penis,problema si e lichno twoi.

  13. #13
    \/
    Obicham myjete da machkam, da razbivam tehnite syrca, ne mi puka za nikoi - nqmam syvest i dusha. Mrazq lubovta - dqvol me narichat i mai si e taka ...

  14. #14
    Голям фен Аватара на Alex_f
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    PLEVEN
    Мнения
    546
    tva ne6to e ostanalo o6te ot tursko vreme.6te ima o6te mnogo vreme da izmine predi tova da se promeni!ne e spravedlivo taka,no koe ne6to v jivota e spravedlivo?!
    Приятелят е човекът,с когото можеш да споделиш радостта от тъгата!!!

  15. #15
    Guest
    DVOEN STANDART

  16. #16

    Re: Vupros s povi6ena trudnos

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Iskam da zadam edin vupros kum vsi4ki (nqma zna4enie ot pola): Za6to kogato edno momi4e/jena spi s mn mom4eta/muje q nari4at k***a, a kogato edno mom4e spi s mn momi4eta e playboy?
    истинада драги е само една: Женска Завист!

    Когато едно момче спи с мн момичета момчетата около него го уважават. Когато едно момиче спи с много момчета момичетата завиждат за това което тя има а те не, заради измислените си гонения и стремежи към морал които никога и не се сбъдват. Най- лесно е да кажеш че гроздето е кисело щом не можеш да го стигнеш, нали така ....

  17. #17
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    За мен не е плейбой...А е к****р.

  18. #18
    mal4uganka
    Guest
    Да наистина този въпрос е интересен.И според мен не е правилно, но света е такъв.И на нас момичетата не ни е приятно да знаем,че момчето е имало мн мацки преди, но така е било винаги и така ще си остане.

  19. #19
    Приеми, че "playboy" е курва в мъжки род и не си тормози главата с такива "важни въпроси" !!!

  20. #20
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си