.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Евровизия 2009

    Кой са вашите фаворити ? Смятате ли , че България ще стигне до финал ? За кого ще гласувате ? Бихте ли се явили на Евровизия ако имате гласови възможности?

    Каква трябва да е песента за да бъде конкурентно способна ?

  2. #2
    България ще е на първо място! То е ясно! Такъв глас, като на г-н К. Аврамов, е уникален!!! Гордея се, че е българин!

  3. #3
    Аз Направо съм потресена как можаха да изберат К. Аврамов за евровизия...на 100 че всичко е нагласено /както обикновенно става в БГ/ .. /пример Мис България 2009 -Антония Петрова..СМЯХХ../
    Чувала съм изпълнения на живо на Красимир и не съм останала с много добри впечатления ама както и да е.. пак ще сме в деветата дупка на кавала..

  4. #4
    Аватара на got2Bthe1
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В думите на хората ;)
    Мнения
    888
    Цитирай Първоначално написано от Jo_Ni_To
    Аз Направо съм потресена как можаха да изберат К. Аврамов за евровизия...на 100 че всичко е нагласено /както обикновенно става в БГ/ .. /пример Мис България 2009 -Антония Петрова..СМЯХХ../
    Чувала съм изпълнения на живо на Красимир и не съм останала с много добри впечатления ама както и да е.. пак ще сме в деветата дупка на кавала..
    абсолютно съгласен....човека прас може да си оди у село....
    А иначе много ми хареса на Араш-Always тва май е от азърбейджанската евровизия и дано спечелят песента е хубава...(нямам абсолютно никаква идея дали е спечелил на държавно ниво ама се пак тя ще е :P :P :P

  5. #5
    На нас трябва да ни е ясно,че с тоя изпълнител няма да сме и последни на конкурса .. Казвам изпълнител,защото песента никак не е лоша,напротив..
    Иначе тази година с две ръце подкрепям Норвегия .. Песента им е страхотна,а и момченцето е голям сладур .. Харесвам също песните на Турция,Испания,Молдова..
    I draw you on a white paper
    Your warm smile envelopes me..
    Is this love .. ?
    I see you even when I close my eyes ..
    I'll be waiting for you ..

  6. #6
    На коя дата е Евровизия?

  7. #7
    Супер фен Аватара на raduna
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    ТУК
    Мнения
    1 198
    Цитирай Първоначално написано от sweetheart91
    България ще е на първо място! То е ясно! Такъв глас, като на г-н К. Аврамов, е уникален!!! Гордея се, че е българин!
    и аз мисля, че Краси Аврамов ще ни изведе до върха!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от raduna
    Цитирай Първоначално написано от sweetheart91
    България ще е на първо място! То е ясно! Такъв глас, като на г-н К. Аврамов, е уникален!!! Гордея се, че е българин!
    и аз мисля, че Краси Аврамов ще ни изведе до върха!
    Съмнявам се някой да се съмнява в това
    Now I've found, who I am
    There's no way to hold it in
    No more hiding who I want to be
    This is me

  9. #9

  10. #10
    http://vbox7.com/play:402e63a8

    Българската песен за Евровизия 2009. Много ще е тъпо обаче ако вземат, че се калсират по-напред, защото всички колко много го плюха и сега да вземе да стане 4 примерно. Иначе песента не ме радва особено.

  11. #11

  12. #12
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    На запис през всичките филтри песента е хубава и има потенциал да стигне на предни позиции. Проблемът е, че като Краси започне да пе..., оп` грешка, да вие като кокошка и песента ще стане за смях на всички в Европа.

  13. #13
    Супер фен Аватара на raduna
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    ТУК
    Мнения
    1 198
    да се надяваме, че ще си направи гаргара с жълтък преди концерта и ще е в топ-форма!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си