.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Той е влюбен в мен, но аз в него не. Какво да правя?

    Ние не сме гаджета, но сме приятели от един клас и може би заради това той много здраво е хлътнал по мен, влюбен е и си му личи. Даже си го призна веднъж. Но аз не съм влюбена в него. Намирам го за симпатичен и свестен, приятен е, но просто я няма тази тръпка, която я е имало с други момчета. Аз съм прекалено сериозна и не мога да излизам с всеки срещнат, може би съм малко консервативна. За да тръгна с някого трябва да го обичам. А освен това се притеснявам, че дори и да започнем да излизаме, нещата от негова страна ще станат още по-силни, а аз няма да мога да отвърна на чувствата му и прекалено рано ще трябва да се разделим. А тогава той ще страда може би още повече, отколкото сега, а аз не искам да страда Притеснявам се, че не мога да му дам това, което той ми дава... Кажете какво да правя? Дайте съвет

  2. #2
    Аватара на got2Bthe1
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В думите на хората ;)
    Мнения
    888
    Еми то е логично...кажи му това което написа тук...

  3. #3
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Не му давай напразни надежди... много кофти е така...

  4. #4
    хмм това е мн сложна ситуация и аз изпаднах в същата ... Кажи му че нещата няма да станат...в първите 2-3 седмици може би няма да ти говори после ще търси в теб изцяло отрицателните черти и ще се гледате като ... айде да не казвам но после той пак ще дойде при теб Тогаз е най важно как ще се държиш с него...Направи така че да не бъде различен за теб дори и да не е така Рано или късно ще те забрави и ще бъдете само приятели... ако искаш някой съвет ми пиши Л.С. ще ти помогна защото именно с такава ситуация се справих преди 2 месеца.

  5. #5
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    кажи му,че не го хар.,но искаш да си останете фр.
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Hilary_
    Не му давай напразни надежди... много кофти е така...
    +1
    Много честен човек съм,
    обичащ най-доброто,
    не ми липсват нито жени, нито пари, ни любов.
    Яхнал коня си,
    през пустинята вървя,
    звездите и луната ме напътстват на къде да вървя.

  7. #7
    Аватара на FlashMX
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    По балкана някъде..
    Мнения
    958
    Цитирай Първоначално написано от got2Bthe1
    Еми то е логично...кажи му това което написа тук...
    +1
    ACϟDC

  8. #8
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    И какъв е проблема ,че не може да му обясниш тези неща в очите...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от FlashMX
    Цитирай Първоначално написано от got2Bthe1
    Еми то е логично...кажи му това което написа тук...
    +1

  10. #10
    Супер фен Аватара на fenasf
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 335
    напомняш ми много за нещо което се старая да забравя



    иначе най-добре му го кажи в очите и то възможно най-убедително защото от личен опит знам че в такава ситуация не се отказвам лесно (важи за доста хора като мен)

  11. #11
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Внимавай като дойде 'тръпката' да не изтръпнеш ...

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Hilary_
    Не му давай напразни надежди... много кофти е така...
    +1
    Просто трябва да се изправиш пред него и да му кажеш истината. Гадно е, кофти е. Знам! Сигурно всеки го е преживял...

  13. #13
    Бъди откровенна с него макар понякога истината да боли.

  14. #14
    Супер фен Аватара на vampirekiss
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 094
    Ами кажи му как стоят нещата .Не е хубаво човека да таи напразни надежди.
    I'm not in love
    but I'm in love with the way you make me feel
    baby I'm not in love
    i know i lead you to believe that your the one
    but I'm sorry to say I'm not in love

  15. #15
    Супер фен Аватара на lipsvashh_mi
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    1 659
    щом не го харесваш няма да му даваш напразни надежди..виждам,че си свестна и ще постъпиш правилно,така че успех иии дано намериш,някой с които да споделяте едни и същи чувства

  16. #16
    Щом сте от един клас няма как да не страда.

  17. #17
    Че кой казва, че трябва да си влюбена в него, за да станете гаджета? Тя любовта идва след като тръгнете (освен при него )

    Аз бях изпаднал в същата ситуация с една приятелка. 10 пъти ми отказва, а аз бях инат като магаре и не се отказвах така лесно. Накрая тя тръгна с мен и след месец и половина каза, че ме обича. Но си и призна, че в началото е тръгнала с мен защото й е писнало и е смятала да ми бие шута. Да, ама не

  18. #18

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Габрово
    Мнения
    610
    Това е адски гадна ситуация, но за съжаление се среща доста често.
    100% ще ти е гадно, ще ти е кофти, НО трябва да си честна с него. Колкото и да ти е тежко да го видиш да страда заради теб, по-добре е да страда сега, отколкото после и то още по-силно.
    Събери смелост и се изправи пред него.
    Успех!
    Продължавам.И по пътя дори наранявам.Не преставам да се боря.Страховете си аз побеждавам.И когато силно страдам враговете си даже не мразя.Може да се уморявам,но намиран сили да кажа:"Продължавам."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си