.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24

Тема: iPod Touch

  1. #1

    iPod Touch

    Искам да си купя Ipod Touch и искам да питам ако някой има за колко си го е взел и дали наистина си струва
    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ВРЕМЕТО, КОЕТО ЩЕ МИ ОТДЕЛИТЕ

  2. #2
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    ок

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Ми един фр има,вманиачен е по него,нон-стоп нещо му бара по екрана.Добре си работи.А последно като гледах оферти имаше и за по 400лв и даже малко по-малко.

  4. #4
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    яко е

  5. #5

  6. #6

    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Venera
    Мнения
    89
    Аз имам iPhone 3G много си го обичкам наште ми го взеха за 1200 но това е iPhone нз как е с Ipod Touch . Обаче в България много от екстите не са възможни да използване
    Но щом говорим за ейпъл аз съм за пробвай
    Не върви пред мен, може да не те последвам. Не върви зад мен, може да не те водя. Върви до мен и ми бъди приятел.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Цитирай Първоначално написано от girlstar96
    Аз имам iPhone 3G много си го обичкам наште ми го взеха за 1200 но това е iPhone нз как е с Ipod Touch . Обаче в България много от екстите не са възможни да използване
    Но щом говорим за ейпъл аз съм за пробвай
    абе ти 1 аватар нямаш, пък за Iphone ще лъжеш ...
    то густо, то пусто

  8. #8
    ти мани аватара, ама ако 96 е наборът й...
    Американски форум - задаваш въпрос и ти отговарят..
    Руски форум - задаваш въпрос и на теб ти задават...
    Български форум - задаваш въпрос и всички ти обясняват колко си тъп..

  9. #9
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    тогава е трябвало Nokia N96 да си купи
    то густо, то пусто

  10. #10
    Здравейте, продавам Apple Ipod Touch 16GB, на 4 месеца е + Jailbreak ( могат да се качват и кракнати приложения). Ipod-a върви в комплект с оригиналните слушалки + всички оригинални атрибути, които са с него.
    Има нормални следи от употреба( те са неизбежни ).



    Цена: 390 лева
    Град: София
    Телефон : 0878 85 84 37
    Skype: yaforski

  11. #11
    аз имам iPod Touch (second generation, 8GB)... да ти кажа ..... не мисля че си струва парите... като изключим това че мога да гледам филми и слушам музика на него друго не правя.. + ако искаш игри трябва да доплащаш допълнително така че не е само до това което плащаш за ипода... + слушалките са супер некачествени, 2 от приятелките ми имат същия iPod и слушалките са се развалили на 2рата 3тата седмица.. хД + някакъв много лесно се драска.... + ебати сложнотията е да си сложиш музика на него ;д .... какво още... абе играчка си е ... интересно е в началото ама сега като нищо не мога да правя с него ми е някакъв тъп... просто ако се чудиш за какво толкова да си изхарчиш парите изхарчи си ги за телефон хД по качествено е според мен

  12. #12
    Супер фен Аватара на KoRnFlAkE
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    candy mountain :>
    Мнения
    1 292
    waste of money, според мен.

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Eдна приятелка имам, която изобщо не е доволна от ipod като цяло. Изпуснала машинарията( нейния е 80гб)от леглото и повече не искала да се пусне

  14. #14
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Хехе, Бандитке, има и free apps, моите слушалки не са мръднали вече 1 година ако не и повече, а и можеш да сложиш разни протектори отпред на екрана и отзад или направо един калъф и нямаш грижи.
    Loshоtia, 80гб. са от "Video" серията и са много по-назад, смисъл те са без "Shock Protection". Заслужава си според мен, но ако ще взимаш от Америка, вземи си един АйФон направо.

  15. #15
    Ехе вие какво направихте. Мога да ти кажа че в амазон.ком го има за 100-макс 200 долара. Аз моя си го взех за 80 кинта казват че е менте ... ама държи много
    Моя си го взех от един бълг. аукцион ( ся самоче не мога да се сетя как се казваше ) Като имаш впредвид ,че онзи ден баща ми го заля с ром.... И айпода бачка
    Айде пожелавам ти да намериш тоя , който най-мн те кефи
    Няма невъзможни неща!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от [B
    a[N]D[i]T[k]a]аз имам iPod Touch (second generation, 8GB)... да ти кажа ..... не мисля че си струва парите... като изключим това че мога да гледам филми и слушам музика на него друго не правя.. + ако искаш игри трябва да доплащаш допълнително така че не е само до това което плащаш за ипода... + слушалките са супер некачествени, 2 от приятелките ми имат същия iPod и слушалките са се развалили на 2рата 3тата седмица.. хД + някакъв много лесно се драска.... + ебати сложнотията е да си сложиш музика на него ;д .... какво още... абе играчка си е ... интересно е в началото ама сега като нищо не мога да правя с него ми е някакъв тъп... просто ако се чудиш за какво толкова да си изхарчиш парите изхарчи си ги за телефон хД по качествено е според мен
    Оф, а ти какво си очаквала, че можеш да правиш на него? Да ти носи чаши с вода ли?! А твоите приятелки, ако се и къпят с него, е ясно защо не работят слушалките. Всичко зависи от грижата, която полагаш към него. Се пак е touch и се предполага, че няма да го подхвърляш, нали? Изобщо не е сложно да слагаш (което впрочем мисля, че се казва качваш) музика на него... щом аз успях.
    Американски форум - задаваш въпрос и ти отговарят..
    Руски форум - задаваш въпрос и на теб ти задават...
    Български форум - задаваш въпрос и всички ти обясняват колко си тъп..

  17. #17
    [quote="Raybeez"]
    Цитирай Първоначално написано от Loshotia
    докато ми е в джоба, а с Тъч не виждам как ще стане номера изобщо.
    Отстрани има копчета
    Няма невъзможни неща!

  18. #18
    Е да ... за пауза няма и поради тази причина не става за пищов в даскало
    Няма невъзможни неща!

  19. #19
    е то винаги може да си вземеш и други слушалки имам чувството че тия дето са фабричните не струват повече от 5лв :С
    I'm not a little pervert..., I'm a big one!

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Всъщност от много време им слагат гадни слушалки в комплекта.
    Преди 5 години си купих 4-то поколение (20 гб) от САЩ и бяха с Алтек слушалки, които издържаха малко повече от самият айпод (прееба му се харда).

    След това си взех 5.5 Видео, който беше с някакви абсолютни no name боклуци, които вадеха ужасен звук. Други хора, които си взеха нови айподи също се оплакваха от качеството им. Просто явно са решили да спестят някой и друг долар от качествени слушалки..
    Моят поТ е на няколко дни и не мога да кажа за себе си, но познати (4-ма човека визирам) имат от ъъ почти година?... нещо такова, слушалките им не са се скапали за миг... Може би пък да е въпрос на шанс
    Американски форум - задаваш въпрос и ти отговарят..
    Руски форум - задаваш въпрос и на теб ти задават...
    Български форум - задаваш въпрос и всички ти обясняват колко си тъп..

  21. #21
    Мен ме дразни еднаквата им дължина, шото съм свикнал със слушките на телефона, които имат разилчна дължина и са ми толкова удобни...
    Американски форум - задаваш въпрос и ти отговарят..
    Руски форум - задаваш въпрос и на теб ти задават...
    Български форум - задаваш въпрос и всички ти обясняват колко си тъп..

  22. #22
    Моите които вървяха с Ипода , отначало едната слушалка не бачкаше , и аз ги хвърлих... И така най-издръжливите ми слушалки са издържали 3 месеца.Ама понякога имам чувството че тея от 1,50 понякога са по-качествени
    Няма невъзможни неща!

  23. #23
    имах creative ep-830 в комплект с плеъра за 5 месеца се скапаха, сега искам да си взема нови но са много пари, но опеделено за тези слушалки си заслужава
    I'm not a little pervert..., I'm a big one!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от afterforever
    Цитирай Първоначално написано от [B
    a[N]D[i]T[k]a]аз имам iPod Touch (second generation, 8GB)... да ти кажа ..... не мисля че си струва парите... като изключим това че мога да гледам филми и слушам музика на него друго не правя.. + ако искаш игри трябва да доплащаш допълнително така че не е само до това което плащаш за ипода... + слушалките са супер некачествени, 2 от приятелките ми имат същия iPod и слушалките са се развалили на 2рата 3тата седмица.. хД + някакъв много лесно се драска.... + ебати сложнотията е да си сложиш музика на него ;д .... какво още... абе играчка си е ... интересно е в началото ама сега като нищо не мога да правя с него ми е някакъв тъп... просто ако се чудиш за какво толкова да си изхарчиш парите изхарчи си ги за телефон хД по качествено е според мен
    Оф, а ти какво си очаквала, че можеш да правиш на него? Да ти носи чаши с вода ли?! А твоите приятелки, ако се и къпят с него, е ясно защо не работят слушалките. Всичко зависи от грижата, която полагаш към него. Се пак е touch и се предполага, че няма да го подхвърляш, нали? Изобщо не е сложно да слагаш (което впрочем мисля, че се казва качваш) музика на него... щом аз успях.
    лично мнение! тфа че аз не го харесвам особено не ти дава право да ме наападаш...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си