
Първоначално написано от
TheBeliever

Първоначално написано от
Bellatrix
но все пак има някакво допустимо време за прибиране, когато си обвързан.
И къде го пише това? Какво е това "допустимо време"? Да не би да сте женени или да живеете заедно? Въпреки че и тогава подобен род ограничения не са ми понятни. Дай да не се прибира късно, да не пие, да не си и помисли да отиде някъде без да ми звънне и да ми каже къде и с кого

И къде остава доверието?
Гвориш глупости. Допустимо време е 1-2-3 часа, нощно време си е, нормално е да беснее... не ми пречи, не бих го спряла. Не го карам да ми звъни и да ми обяснява къде е, то си е негова работа.
И доверието си го има. Не го задушавам, давам му да си прави, каквото си иска, стига да не изневерява или някакви други такива простотии.
Кое му е ограничаващото на това?
Но да си идва рано сутрин? Какво е правил според теб? Седял си е на по биричка с приятели от 8:30-9.00 до 6? Има свобода и свободия. Нямам нищо против да се разкарава моя с приятели, да купонясва, да си вършат мъжките работи и тн, но не и да ме прави на идиот.