- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- kak damu dokaja
haresvam mom4e koeto si ima priqtelkagovorihme za tova no toi si misli 4e samo si igraq s nego i vi molq za savet kak da mu dokaja 4e naistina go obi4am
с постоянство, с искренност, със споделяне, със себеотдаване (не говоря за секс)
+1Първоначално написано от Re5peC7
П.П. Секса може да го накара да скъса с приятелката си ;]
--------------------------------------------------------
Чакай малко... той си има приятелка, а ти си тази, която трябва да се доказва![]()
Sometimes I get so weird
I even freak myself out
I laugh myself to sleep
It's my lullaby
Sometimes I drive so fast
Just to feel the danger
I wanna scream
It makes me feel alive
... +1 Ето батето си каза тежката дума... и съм напълно съгласна!Първоначално написано от Re5peC7
Успех!
P.S. Пиши на КИРИЛИЦА!!!!![]()
Изгубиш ли ме, губиш всичко!! ;]
Priceless .. <3
Той явно си мисли ,че тя ще го зареже когато скъса с приятелката си.Демек не иска да къса с приятелката си , за да не остане на сухо ако тя реши да го зареже....Първоначално написано от Lady_AMG
--------------------------------------------------------
+1 .. Успех се пакПървоначално написано от Re5peC7
![]()
Първо: не можеш да кажеш, че го обичаш, преди да си имала нещо сериозно с него.
И второ: не го лъжи, не му досаждай (тъй като си има приятелка), не се прави на недостъпна и просто продължавай в същия дух. Само не се натрапвай!
както по -горе бяха писали няма защо да се доказваш на някой,който си има вече връзка...ако той проявява интерес към теб по собствено желание ще остави момичето,за да е с теб..ако ли не-само той губи![]()
Ако тръгнете и той не се окаже това, което си мислиш че е - как ще му докажеш че вече не го харесваш ?![]()
не го обичаш!Така си мислиш,праснал те е хормона!Остави го,вероятно неговата приятелка наистина го обича.
Девойко, как ще го обичаш? Вие имали ли сте близки контакти? Провеждала ли си дълги, сладки разговори с него? Обичаш го, но няма нищо сериозно между вас.
А и той си ИМА приятелка? За бога, искаш да ги разделиш ли? Как ще се чувства ТЯ? Не бъди долен егоист, помисли за последствията и за това как ще се чувстваш ти, ако това се случи на теб.
А защо ще му доказваш, че го обичаш? Излишно е да казвам, че ако наистина беше така, щеше да намериш начин и сама, а не да се допитваш до чужди хора, които не познават въпросното момче. И пак се връщаме в изходната позиция с въпроса ми: Защо ще му доказваш, че го обичаш? Той си има приятелка, най-вероятно се обичат, иначе нямаше да са току така. Изчакай ПОНЕ да се разделят и тогава прави, каквото ще правиш. Как ще се чувстваш, ако на приятеля ти някакво момиче му се обяснява в любов? Ще се страхуваш, няма да ти е приятно, нали? Просто по-спокойно, имай търпение. Вариантите са два :
- да се разделят и тогава ти си на ход
- да бъдат заедно още дълго време. При това положение ти все някак ще си харесаш друг.
Успех и дано постъпиш правилно, спрямо себе си най-вече!
из4акай да се разделят или се остави на те4ението![]()
Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!
Абе момиче не разделай хората ! Щом ти е казал че не иска да има нищо между теб и него си търси друго момче... !
Да си приятел, не означава да познаваш някого, а да си част от него!
Писането на кирилица е задължително!
Разорена съм, но щастлива
Бедна, но мила
Висока, но здраво стъпила на земята
Нормална, но обсебена
Загубена съм, но пълна с надежда.