
- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Козметичен лексикон!
1. крем за лице - Рядко ползвам и то от тези на майка ми със защитен фактор и овлажняващи.- Ейвън.
2. крем за ръце - Пак на ейвън, дълбоко овлажняващ.
3. тоалетно мляко/почистващ тоник - На ейвън - за мазна кожа, зелен , и за почистване на грим пак на Ейвън.
4. фон дьо тен - На ейвън, от онези в стъклената кутийка. Лятото ползвам един по-тъмен на Anew Clinical (пак на мама, но тя не го ползва)
5. пудра за лице - На Голдън роуз имам, но рядко я ползвам.
6. руж(обикновен, за скули) - Перли - Ейвън.
7. спирала за очи - Онази с дебелата четка - Ейвън.
8. сенки(всякакви видове) - На Голдън роуз имам много - синьо, синьо-зелено и кафяво.
9. червило, гланц за устни - Почти не ползвам. И все пак - Ейвън.
10. молив за очи - На Ейвън, имам кафяво и бяло -двоен , черен с четчица и на Орифлейм - двоен - синьо и сиво.
11. лосион за тяло - Имам мнооого.Ейвън -йогурт с черешка, охлаждащ с черешка, с кафява захар , със синя слива, стягащ х2 , на някои парфюми.
12. антицелулитни продукти, продукти против стрии - Не ползвам.
13. лакове - На ЕйвънПреди бях фен на маникюра, сега рядко се лакирам... Но е или кафяво, или червено.
14. стик/спрей/гел против изпотяване -Рол-он - Ейвън![]()
15. шампоан - Penaten , но ако не го нося с мен - пак някакъв боклук на Ейвън,шампоаните са им много гадни
16. балсам за коса - Не ползвам
17. маска за коса - Тривитаминол, нещо домашно. Не смея да си слагам такива препарати у нас.
18. гел за измиване на лицето - Имам много , ползвам и на Дева , и на Ейвън - Solutions - един двоен, имам и на Clear skin.
http://save-darina.org/
ПРОДАВАМ бижута по 2лв !!! -> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=362666