.
Отговор в тема
Страница 36 от 132 ПървиПърви ... 263233343536373839404686 ... ПоследнаПърви
Резултати от 876 до 900 от общо 3283
  1. #876

    то не ,че не е грозно ,че и вие се намесвате ама ...всички други,които се включвате да защитавате някого -не мислите ли ,че също е хлапашко?няма да споря с вас


    мимс,издразних се на това ,че ме коментираш ,че съм семпла в роклята -тоест претендираш ,че всичко трябва да е НАЙ. е аз те питам твоята прическа защо не е прическа като за бал,а е обикновенна прическа?хем претендираш ,че съм семпла,хем обаче и ти не си много на ниво???на това се дразня,а не на това ,че не си ме харесала....който е трябвало да ме хареса,ме е харесал

  2. #877
    Голям фен Аватара на Ankh
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    605
    Толкова е тъпо и брутално смотано да казваш на някой,че на бала си е изглеждал зле.Вие сте супер тъпиии,ама супер.Да не говорим,че точно тези които най-много претендират за нещо,не изпъкват с нищо ....
    "Че щастлив е оня, който вдигне пръв народното знаме и пролее кръв!"

  3. #878
    супер слабо ме интересува кой ме харесва,кой не
    дразня се на тези които ме коментират,а всъщност не се виждат самите себе си какви са!!!!
    след като мимс,си пусна снимките всички и казаха,че не я харесват?ама сега какво стана?

  4. #879
    Голям фен Аватара на JCoutureJunkie
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    В близост до хладилника
    Мнения
    723
    Цитирай Първоначално написано от deni4eto

    то не ,че не е грозно ,че и вие се намесвате ама ...всички други,които се включвате да защитавате някого -не мислите ли ,че също е хлапашко?няма да споря с вас
    Хммм,не е грозно,справедливо е,защото докато тя пишеше необидни неща,ти трябваше по най-гадния начин да се заядеш с нея,изкарвайки я буквално боклук...
    И мисля,че ако защитавах теб,ти би ми благодарила за подкрепата,не би казала,че е хлапашко да се намесвам в спора ви.Виж на чия страна са хората тук и се надявам да си вземеш поука,че първо трябва да обмисляш действията си и да ги съгласуваш с реалната обстановка,вместо да си избиваш комплекси наляво и надясно,да си изливаш от някъде другаде предобития гняв и да разваляш настроението на хората!
    Elegance is the art of refusal - Coco Chanel

  5. #880
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    JCoutureJunkie мерси за всичко което каза, но мисля че няма смисъл от продължаване, просто някой хора носа им е вирнат прекалено много, живетя в друг свят и не понасят никакви критики ако може така да се каже. Веднъж някой ги извадил от тяхният префърцунен свят и не могат да преглътнат.
    Не съм обиждала никого, изказах си мнението и си запазвам оправданията за себе си - който иска да си говори каква ми жила прическата, какви ми били приятелките... като няма как да се защити човек, та скача на другите!

    мър мър

  6. #881
    значи,като си пусна мимс снимките,никой не я хареса,ама аз кат вкарах малко по -груб тон веднага станах черната овца..и после аз съм била лицемерката...айдеее

  7. #882
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    С бялото се казва Йоана, нали ?

    А тази с прасковеното.. наистина

  8. #883
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    ^ ами никой не е ме е обидил, някой казаха че ме харесват, някой не, други си замълчаха, уважих всяко мнение, това което ти не направи - научи се че в света има различни мнения и дори да не си длъжна да ги уважаваш, поне се вслушай в тях. Никой и от спорещите не е искал да те обижда, нито аз, нито някой се е заяждал с теб. Всеки си изказва мнението и продължаваме нататък.

  9. #884
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    Цитирай Първоначално написано от deni4eto
    значи,като си пусна мимс снимките,никой не я хареса,ама аз кат вкарах малко по -груб тон веднага станах черната овца..и после аз съм била лицемерката...айдеее
    по- добре млъкни вече
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  10. #885
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss
    ^ ами никой не е ме е обидил, някой казаха че ме харесват, някой не, други си замълчаха, уважих всяко мнение, това което ти не направи - научи се че в света има различни мнения и дори да не си длъжна да ги уважаваш, поне се вслушай в тях. Никой и от спорещите не е искал да те обижда, нито аз, нито някой се е заяждал с теб. Всеки си изказва мнението и продължаваме нататък.
    абе мимс,как да ти обясня ,че не се дразня на това ,че не си ме харесала ...аз ли не мога да се изкажа,ти ли не можеш да ме разбереш?

  11. #886
    как да е ...
    айде приятна ви вечер на всички,извинявам се на тези които се чустват обидени

  12. #887
    На мен пък почти всички ми харесват Само не успях да видя mimsssssss и ще я помоля да постне снимки,ако не на мен на лично

    Ще допълня,че всеки с вкуса си Някои харесват натруфени неща,други съвсем обикновенни и такам

    И все пак нещото,което ми направи впечатление беше Шизо и http://www.prikachi.com/files/1617734g.jpg
    http://www.prikachi.com/files/1618951S.jpg
    http://www.prikachi.com/files/1618949t.jpg
    http://www.prikachi.com/files/1618950Z.jpg

    Много хора ще кажат,че не е красива / http://prikachi.com/files/1620351C.jpg /,но на мен ми харесва

    http://prikachi.com/files/1620359v.jpg Момичето е от моя град и я смятам за много красива и различна от обикновенните сатенки,които са различни цветове едни и същи модели

    http://prikachi.com/files/1620371a.jpg Ето още нещо различно макар,че аз смятам,че не е точно за бал роклята,но както казах всеки с вкуса си
    Добрите момичета чакат принца на
    белия кон, лошите – милионера с черен Мерцедес, а умните знаят, че и двата персонажа са измислени.

  13. #888
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Цитирай Първоначално написано от Goddess
    С бялото се казва Йоана, нали ?

    А тази с прасковеното.. наистина
    Дам, Йоанка, познавате ли се?
    С прасковената е Ани... и тя и сестра й са адски стилни момичета, и двете разцепиха на баловете.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  14. #889
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba
    Цитирай Първоначално написано от Goddess
    С бялото се казва Йоана, нали ?

    А тази с прасковеното.. наистина
    Дам, Йоанка, познавате ли се?
    С прасковената е Ани... и тя и сестра й са адски стилни момичета, и двете разцепиха на баловете.
    Комшийка ми е..сестра й е в моето даскало. ;p
    А другата и сестра й съм виждала на снимки - и двете са супер красиви и стилни наистина, имат вкус. Евала.. :P
    А Йоана по принцип също я харесвам ( за ралика от сестра й ) и в интерес на истината в ежедневието дори май ми изглежда по - добре.
    Иначе и на бала е била красива, но като че ли очаквах повече.

  15. #890
    Та значи... видях и mimsssssss видях и deni4eto И двете сте били хубави... mimsssssss ако роклята ти имаше цепка и се виждаше бедро и косата ти беше прибрана на горе щеше да се вижда по ефектно пробата за татоса и щеше да си неотразима :P:P:P:P deni4eto роклята и косата ти са мн хубави,но някакси не ме накара да ахна като те видях ... но определено обувките ти са жестоки Kато цяло всички сте се представили много добре Няма грозни хора има грозни мисли
    Добрите момичета чакат принца на
    белия кон, лошите – милионера с черен Мерцедес, а умните знаят, че и двата персонажа са измислени.

  16. #891
    смях...

    bebsss много хубава рокля и много хубав цвят си избрала

  17. #892
    Цитирай Първоначално написано от Minerva
    смях...

    bebsss много хубава рокля и много хубав цвят си избрала
    благодаря ти
    ^ ...оБиЧаШ J|и оБиЧаЙ СиJ|нО...МрАзИш J|и МраЗИ зАвИнаГи...Не сЪжaJ|яВаЙ НиКоГа зА НиЩо, зАщОтО еДвА J|и няКоЙ ТеБ Ще СъЖаЛи... ПJ|АчИ ТиХо,сМеЙ сЕ ВисОкО,оБиЧаЙ сИJ|Но... И ОтМъЩаВаЙ ЖеСТоКо ^[!][!][!]

  18. #893
    Цитирай Първоначално написано от mynichka
    Цитирай Първоначално написано от deni4eto
    значи,като си пусна мимс снимките,никой не я хареса,ама аз кат вкарах малко по -груб тон веднага станах черната овца..и после аз съм била лицемерката...айдеее
    по- добре млъкни вече
    Хахах,мислех си точно същото да напиша...Ама тряа да се вижда по-добре,че да го схванат..
    Време е някой да си ляга!

  19. #894
    Цитирай Първоначално написано от LovelyGirl
    http://prikachi.com/files/1618414v.jpg
    http://prikachi.com/files/1618416b.jpg

    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  20. #895
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Тая deni4eto да вземе да млъква, че дори аз не лея толкова злоба, колкото нея.
    Момиче, научи се да приемаш чуждото мнение, независимо какво е то. Мимсссс ти каза, че си СЕМПЛА, нищо повече. А ти ѝ се нахвърли и почна да кудкудякаш по нея ТОЧНО като някаква кокошка.
    И на мен например роклята на Мимссс не ми е по вкуса, но това не значи, че трябва да ѝ се нахвърлям, окей?! И най-важното нещо е човек да има реална самооценка. Не че нещо, ама как може да се вкараш в подобна рокля? Тази рокля просто НЕ е за хора с твоето телосложение. Тя е за хора със средно голям бюст и отдолу тънка талийка... Не че нещо, ама... ?! Както и да е, това няма значение.
    Стига си джафкала!

  21. #896
    Повече от фен Аватара на IfeTyy
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    352
    хора, МОЛЯ ВИ спрете да се карате и да казвате, че не се карате! Темата е да гледаме и слагаме рокли, а не да си заяждате! Искам да гледам рокли, а не да чета "коментари", които са под формата на караници!!!
    БЛАГОДАРЯ!
    Само, когато всички около мен са различни, тогава ще бъда на мястото си!

  22. #897
    Фен Аватара на Duvessa
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    222
    На мен особено впечатление ми направи PIF, определено се отличава от много абитуриентки, които в опита си да изглеждат ефектно са прекалили с кичозността и лъскавото. Всичко й е изпипано-рокля, прическа, аксесоари- изглежда семпло и същевременно ефирно, елегантно и красиво.Евала на момичето за добрия вкус!

  23. #898
    по баловете си бях най-големиот тигър! Бомбок всеки път.. по столове, по маси, уискита, гърмежи... српска ралта
    jebeš beyonce i neke lady gage dajte trube i rakije!

  24. #899
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    ^ same here

    дори някои моменти ми се губят, не зная къде съм била
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

  25. #900
    jebeš beyonce i neke lady gage dajte trube i rakije!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си